We Francji trwa wojna cywilizacyjna, która może przelać się na całą Europę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Francja padła ofiarą wojny cywilizacyjnej a przyszłe decyzje będą miały ogromny wpływ na pozostałe kraje w Europie. Jeśli nie zostaną podjęte zdecydowane kroki przeciwko islamizacji naszego kontynentu, wojna może wybuchnąć w całej Europie.

 

Należy przede wszystkim uzmysłowić sobie fakt, że jeśli Unia Europejska nadal będzie przyjmować każdego migranta z Afryki i Bliskiego Wschodu, to sytuacja może pogorszyć się jeszcze bardziej. Przecież tzw. Państwo Islamskie nieraz już zapowiadało, że będzie wysyłać islamistów przebranych za uchodźców na nasz kontynent. Migranci z tamtych regionów wyglądają bardzo podobnie do siebie a oddzielenie zwykłych ludzi od terrorystów jest oczywiście niemożliwe.

 

We Francji trwa wojna cywilizacyjna. Muzułmanie dosłownie czują się jak u siebie w domu i mimo protestów chcą przejmować puste kościoły aby przekształcać je w meczety. Francja radykalnie zmieniła się w ciągu ostatnich lat i może szybko przeobrazić się w kraj muzułmański. To samo zresztą czeka każde europejskie państwo, które nie zmieni swojej polityki wobec muzułmanów.

Źródło: Public domain

Przewodnicząca francuskiej partii prawicowej Front Narodowy Marine Le Pen domaga się aby rząd natychmiast zamknął wszystkie meczety salafitów, którzy postrzegani są jako jedno z największych zagrożeń w kraju. Wezwała również aby deportowano wszystkich cudzoziemców podejrzewanych o fundamentalizm islamski, wstrzymano budowę nowych meczetów oraz rozpoczęto kontrolę kazań, głoszonych przez muzułmańskich przywódców religijnych. 

 

Jednak władze w Europie jakoś nie zauważają oczywistego powiązania między przyjmowaniem ogromnych ilości uchodźców a terroryzmem. Przekonani są że należy przyjmować wszystkich ludzi, którzy uciekają z krajów takich jak Libia czy Syria, zamiast starać się uspokoić sytuację i sprawić aby wojny dobiegły końca. Nie wiedzieć czemu Stany Zjednoczone, które przecież inicjują i zaogniają konflikty zbrojne, nie przyjmują uchodźców.

 

 

Źródła:

http://ndie.pl/marine-le-pen-zadam-zamkniecia-wszystkich-salafickich-meczetow/

http://frenchfreshnews.blogspot.com/2015/06/manuel-valls-its-war-of-civilizations.html

http://www.thetablet.co.uk/news/2174/0/turn-france-s-empty-churches-into-much-needed-mosques-says-muslim-leader

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika ludwik

Dziwie sie tym ludziom którzy

Dziwie sie tym ludziom którzy tam mieszkają że pozwalają sobie we własnym kraju na takie rzeczy powinni im te ich meczety zrównać z ziemią a na czołach tych ciapatych wypalić żelazem krzeż a reszta sama by uciekła do ciapolandi co do wojny to widać chyba jest nieuchronna za sprawa debilki Makreli żabojada z francji i kilku innych debili z uni europejskiej, zrobili tym swoim zasranym szengen burdel nie do opanowania i dopuki Policja będzie stawała za ciapatymi a nie za swoim Narodem to nasz konie jest nie uchronny, jestem ciekawy cio wtedy panowie Polijanci powiedzą jak wezmą sie za nich to kto ich obroni brzed ciapatymi, sami powinni przestać słuchać tej swojej debilki Makreli i zamknąć ja w domu wariatów a tych ciapatych na okręty i do siebie niech am ciapają sie w swojej zaranej Syri i tam niech zdychają nie nasz wojna tylko ich

Portret użytkownika jou

BZDURA! juz pisalem ze

BZDURA! juz pisalem ze trzecia fatimska nie dotyczy zadnej wojny! nie to przerazilo tak papiezy ze stwierdzili iz nie beda tego publikowac bo jest zbyt straszne itp.Jakos o 2 wojnie opublikowali.Powtarzam po raz kolejny! w ziemie uderzy ogromna asteroida co spowoduje potezny kataklizm zagrazajacy naszej calej cywilizacji,gdyby to ogloszono nikt by nie pracowal,system by upadl,ksieza tez by na siebie musieli robic itp.Stad najnowoczesniejsze obserwatorium ma watykaan w usa wybudowane,w norwegi bunkier z nasionami roslin itp.Jedyne czego nie wiedza to ile czasu nam jeszcze zostalo,ale najprawdopodobniej jest to okres 10-15 lat. 

Portret użytkownika zaduma

Spoko. Żabojady od kilkuset

Spoko. Żabojady od kilkuset lat czerpią zyski z Afryki a pólnocno-afrykański islam jest jednym z filarów ich "cywilizacji" od 7 boleści. Chcieli taniej siły roboczej, to ją mają. Nic im nie będzie. Najwyżej przepiszą się do Unii Afrykańskiej połączonej z Arabską w "jednociało" jako ich "terytorium zamorskie". ;-D

Portret użytkownika Bolek

Pozwalają na emigrację w

Pozwalają na emigrację w takiej skali do Europy bo....jest w planie Atomówka i to nie jedna. Takie dobre serce Europy. USA nie ma czasu na negocjacje. Teraz będzie sprzątanie i równanie terenu pod nowy model zycia NOW.

Portret użytkownika danielov

Działania takie jak we

Działania takie jak we Francji to przykład zaplanowanej polityki przez USraelski rząd. To jest robione po to aby islam zagroził bogatej Europie, wzbudził strach i obawę wśród wszystkich obywateli cywilizowanego świata. Czemu to ma słuzyć???? Myśle ze teoria spiskowa NWO jest faktem , ludzie nigdy nie zaakceptowaliby praw które mają zostać wprowadzone w przyszłości ale jesli sie w odpowiedni sposób bedzie manipulowało sytuacją to ludzie sami o te prawa beda prosić. zatem problem terroryzmu to tylko czasowy problem który bedzie kiedys szybko i skutecznie rozwiązany. 

Portret użytkownika Cezar

A ta mazepa Ewicza Kopaczka

A ta mazepa Ewicza Kopaczka chce przyjac imigrantow do polski,jak chce juz ich przyjac to niech przyjmuje uchodzcow chrzescijan,wystarczy spojrzec w ich dokumenty w dowod lub paszport,w krajach z ktorych uciekaja w dokumentach takich jak dowod czy paszport jest zapisane jakiego wyznania jest dana osoba.
 
Tylko barany z prostytualnego polskiego rzadu sa glupi i nie maja zielonego pojecia kto kim jest,polscy politycy tylko potrafia sprzedawac dupy za kazdym rogiem by koryto bylo pelne i stolek byl cieply.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika ben

My tu blabla  o ciapatych  a 

My tu blabla  o ciapatych  a  w Polsce  Ukraincy dostają mieszkania za friko  gdzie Polak  bierze kredyt  na wysoki procent aby było  jeszcze bardziej śmiesznie co niektórzy ! uciekinierzy nie mają pracy ale dostali mieszkanie ,kto finansuje te przedsięwzięcie?!
http://www.tlumacz-ukrainskiego.com.pl/oferta/pomoc-dla-ukraincow-w-polsce/
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2015-01-21  tak  było!
Prawie 200 uchodźców polskiego pochodzenia ze wschodniej Ukrainy przebywa w Polsce od ponad tygodnia. Pracę i mieszkanie proponują im samorządowcy z całej Polski. Swoje oferty do prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych banku ofert złożyły dwie gminy z Pomorza.
W ubiegły wtorek na lotnisku wojskowym w Malborku wylądowało pięć samolotów transportowych CASA ze 178 uchodźcami ze wschodniej Ukrainy na pokładzie. Ukraińcy polskiego pochodzenia przylecieli głównie z Donbasu, Doniecka i Ługańska, gdzie od kilku miesięcy toczą się regularne walki Ukraińców z prorosyjskimi separatystami.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A dziś?
Klucze do mieszkania w Suwałkach odebrała dziś Irena Popova z sześcioletnim synem Makarem. Rodzina pochodzi z  ogarniętego wojną ukraińskiego Donbasu. Od stycznia przebywali na Mazurach w ośrodku dla uchodźców. Po apelu polskiego rządu władze Suwałk postanowiły im pomóc. Zapewniły mieszkanie w zasobach Zarządu Budynków Mieszkalnych. Z pomocą przyszli też miejscowi przedsiębiorcy z Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta, którzy sfinansowali meble, sprzęt RTV i AGD. Zadbali o pełną lodówkę, a n…
http://radio5.com.pl/lzy-szczescia/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I tak  mamy  mieszkania dla  ban--   Ukrainców ,uchodzców z Syri oraz z Afryki . A GDZIE  W TYM WSZYSTKIM SĄ POLSKIE RODZINY może  Ci  hojni przedstawiciele  władz  sami bedą sponsorami mieszkań ,kto za nie zapłaci Polski Mops Polski podatnik . Gdzie  pani Tymoszenko 

 

Pomarańczowa spryciara
W sumie przez warszawskie konto bankowe Kyryczenki w AmerBanku przepłynęło około 150 milionów dolarów, jedna trzecia tej sumy pochodziła z kont spółek Julii Tymoszenko.Pani Julio   może pani bedzie sponsorem ?Ścierwo ukraińskie.
http://monsieurb.neon24.pl/post/106448,julia-i-jej-polska-pralnia
Gdzie wielki  pan Kliczko --
Za trzy minuty walki z Kubańczykiem Odlanierem Solisem w Kolonii Witalij otrzymał 15 milionów euro, a rywal 1,8 miliona.Ile to mieszkań a to tylko mały procent.Pies
grzeje swe tfu ukrainskie dupsko  w Niemczech gdzie jego honor  , opłacany pies  zachodu.Kto tak bardzo pragnie upadku Asada  dlaczego miliony uchodzców muszą szukać schronienia poza granicami  Syrii - gdzie wielkie słowa  wszystkie dzieci nasze są!
Sprawa  Afryki i uchodzców  powracamy do graczy  zachodu Anglia Francja  Niemcy USA  i ich zachłanne gęby prowadzą do destabilizacji w Europie  oraz  w krajach  Azjatyckich.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tylko walka z syjonistycznym  globalizmem i ich hipokryzją daje nam szanse  wyjścia z całej tej sytuacji bez wojen i zamachów terrorystycznych , być może wydaje sie to śmieszne   gdy  pisze się  o islamistach ale  to własnie  syjonisci i ich szatańskie pomysły .
 

Portret użytkownika achiles

Ja bym Benie, nie

Ja bym Benie, nie dramatyzował z tą pomocą tym Ludziom, bo dzięki nim nasi obywatele się bezpośrednio dowiadują, kto tam kogo napadł, kto kogo bombarduje i kto dąży do eksterminacji LUDZI ŻYJĄCYCH W DONBASIE. Widzę te przekazy czasem z pomocy tym LUDZIOM i nie dostrzegam w nich wyznawców STEFKA BANDERY. Oczywiście powinniśmy żyć w KRAJU, gdzie stać jest Państwo Nasze zarówno Naszym Obywatelom, jak i potomkom przesiedlonym niegdyś, nie z ich winy, poza granice Naszego Kraju, a dziś ci Ludzie potrzebują Naszej pomocy. 

Portret użytkownika tomasz26

nie ma co się przejmować ..

nie ma co się przejmować .. świta się i tak nie zbawi .. to kwestia genów boskich jedni mają geny skażone czynem upadłych ,czy grzechem rodziców do III pokolenia ,inni grzeszą i żałują inni nie .. powodów jest tak naprawdę bardzo wiele .. sam Jezus mówi ze on nie ma mocy nawrócić wszystkich.. jego słowa nie zawsze padną na podatny grunt i dadzą owoc ....można przeczytać min. w księdze Henocha podobnie jak u Jana o czasach ostatecznych .kiedy to czas się wypełni i dobiegnie końca i bóg zwyczajnie powie sprawdzam.. a kiedy to będzie to on tylko wie ,dlatego trzeba żyć godnie z poszanowaniem danych nam praw dekalogu a o resztę zatroszczy się on sam

Portret użytkownika Someone

Niech każą każdemu uchodźcowi

Niech każą każdemu uchodźcowi przejść na chrześcijaństwo jako wymóg wjazdu na teren EU. Islam zmianę religii każe śmiercią! Wiec wjeżdżając do nas będą wiedzieli że w kraju islamskim są skończeni wiec, albo się dostosują u nas albo niemają gdzie wracać. Niech wybiorą : żyją u nas na naszych zasadach albo won skąd przyszli, każdy powinien zostać jeszcze nagrany jak porzuca islam a nagrania powinny być dostępne w internecie, i powinni dostać wymóg zatrudnienia w przeciągu 3 miesięcy od wjazdu, nie masz pracy to won, dodatkowo obowiązkowa nauka języka a przez pierwsze 2 lata nadzór specjalnych władz które w niezapowiedzianych terminach sprawdzają jak żyją i co robią, i znowu jak się niepodoba to won ! Dla normalnego człowieka wybranie pomiędzy życiem w kraju gdzie ci na łęb bomby spadają, albo życie w kraju unii w bezpieczeństwie, to wybór dla nich powinien być prosty i oczywisty. Dodatkowo ograniczyłbym jeszcze prawa obywatelskie jak głosowanie w wyborach, pełnienie funkcji publicznych,posiadanie bronii itd. dopiero ich dzieci urodzone na terenie kraju ue będą miały pełne prawa.

Portret użytkownika danielov

nieby tak, ale coś mi sie

nieby tak, ale coś mi sie zdaje ze muzułmanie moga kłamać w imię wyższych celów. przyjmnie chrześcijaństwo a za pół roku obetnie głowę jakiejś staruszce na ulicy a potem sąd go uniewinni i zamkknie w domu wariatów bo kupi bajkę ze ów nieszczesnik słyszy głosy. 
niech przyjmują chrześcijan bądz biednych kurdów jak juz chcemy pomagać - bo nie należy odwracać sie od potrzebujących ale trzeba robić to z głową a nie bezmyslnie...bądz celowo- ktos tym wszystkim manipuluje. USrael. 

Portret użytkownika and

Niemcy faktycznie wpadną do

Niemcy faktycznie wpadną do Polski z nadzieją na jej przejęcie ale odpuszczą szybciej niż weszli. Nie rozwijam tematu bo w sieci na te tematy nie warto rozmawiać. Forsowanie racji i krytyka zamiast konwersacji. Ja bym się teraz raczej skupił na doprowadzeniu do tego, aby stworzyć rząd z Patriotów Polaków. Bez tego nadal istniejemy jako kraj teoretycznie i nic nie możemy. Jedynie forma Puczu nas ratuje, ale i tak nie. Trwają zmiany i nikt tego nie powstrzyma. To upada, a nie że jest corac gorzej. A że przez cierpienia, to już sami jesteśmy odpowiedzialni za dopuszczenie szatanistów do władzy.

Strony

Skomentuj