We Francji szerzy się anarchia, nielegalni imigranci atakują kierowców w Calais

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Francja przestaje kontrolować swoje terytorium, a służby państwowe, najwyraźniej sparaliżowane poprawnością polityczną, pozwalają na wszystko grupom wyrostków z Azji i Afryki zwanych "uchodźcami". W portowym mieście Calais nadal dochodzi do dantejskich scen, a islamscy imigranci regularnie terroryzują kierowców ciężarówek zmierzających do Wielkiej Brytanii. W ruch idą maczety a nawet piły łańcuchowe.

 

Islamscy nielegalni imigranci są tak rozzuchwaleni, że po prostu biegają sobie po autostradzie, a nawet  zaczynają budować zapory na autostradzie. Znoszą gałęzie i podpalają je starając się zmusić kierowców do zatrzymania, a potem obskakują naczepę i usiłują się dostać na pokład i przejechać do socjalistycznego raju jak jawi im się Wielka Brytania.

 

Francuskie władze udają, że nie widzą problemu, a obóz nielegalnych imigrantów pod Calais zwany dżunglą, jest właściwie wyłączony z kontroli przez francuskie władze. Nikt nawet nie próbuje zrobić porządku z biegającymi na autostradzie islamistami. Mają zupełnie wolną rękę i kierowcy TIRów mają świadomość, że są zdani tylko na siebie.

 

Czy ci zagrożeni kierowcy nie mogą mieć naklejek albo tatuaży, że nie chcą być potraktowani pałkami, nożami, kijami bejsbolowymi, piłami spalinowymi? W najgorszym razie mogą jeszcze układać tęczowe kwiaty na asfalcie...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Tak po mojemu, to kierowcy

Tak po mojemu, to kierowcy TIR-ów powinni brać jako pasażera jakiegoś kumpla, który przez okno obrzuciłby "imigrantów" koktajlami Mołotowa i po problemie. Kilkanaście takich akcji i "imigranci" by się wypalili Smile

Portret użytkownika Teterete

A tak jeszcze o tej Francji..

A tak jeszcze o tej Francji...w tym przypadku akurat nie żałują Francji i życzę jej żeby tylko z godnością zniosła karę jaką otrzymała od Boga. Za co? Przypomnijcie sobie historię. Kto krzyczał; "Ludzie, ludzie...Francja potrzebuję naszej krwi aby obmyć nią swój sztandar." To II Wojna Światowa. Francja posłużyła się Arabami z róznychj plemion wysyłając ich oddziały na pierwszą linię frontu pod obstrzał z MG42. Jednostki owe składały się z najdzielniejszych wojowników, górali wyznających islam. Byli nieustraszeni i walczyli dla Francji i w imię Francji czując się Francuzami. Setki tysiące Arabów w szeregach armii Francuskiej. Oczywiście to nie oni dostawali medale i awanse. To nie ich zdjęcia widniały na pierwszych stronach gazet mimo, że pierwszy oddział, który wyzwolił Alzację składał się z samych Arabów. Kiedy mineło II Wojna obiecani Arabom - wypłatę żołdu - inaczej mówią pensji za służbę w armi francujskiej. Nikt nic nie dostał. Arabów oszukano. Dopiero pod koniec lat 90 rząd francuski podjał decyzję o wypłacie pensji, kiedy już spora część Arabów nie żyła i ich rodziny też ( renty wojenne ). Szybko jedna się zorientowano, że to ogromna ilość pieniędzy, bo górale wyznający Islam są zywotni, tak jak nasi górale. Decyzję cofnięto! Do tej pory Francja nie zapłaciła za udział w II wojnie i oswobodzenie Francji Arabom ani marnego grosika. Do dzisiajn weterani żyją w skrajnej nędzy, często na poddaszu mając tylko łóżko, krzesełko przy łózku i miskę na wodę do mycia. Taki obraz pozostał w oczach arabskich kombatantów. Francja ich oszukała. A francja to Europa, która zawsze okradała Arabów z ich skarbów. Teraz zadziałało prawo karmy. Miejmy tylko nadzieję, że Polska była zawsze sprawiedliwa i ze swoich zobowiązań się wywiązywała. To wówczas karma będzie dobra.

Portret użytkownika Teterete

W dzisiejszym świecie brakuje

W dzisiejszym świecie brakuje Ojca narodów. Bohatera. Człowieka silnego, który pociągnąłby za saba wszystkich podobnie myślących. Człowieka, który zdecydowanie rozprawiłby się tym syfem. Ale Ci co ich sami wybraliśmy ( jako ludzie ) uknuli przed nami spisek. Za nasze pieniądze uzbroili swoje służyby opłacane z naszych pieniędzy żeby były przeciwko nam. To łatwo zrozumieć. Kto ginie w zamachach terrorystycznych? zwykli ludzie, cywile, którzy i tak mają przerąbane we wspóćzesnym wyrafinowanym niewolnictwie. Jezeli nie pojawi się współczesny Spartakus, wszystkich nas zagonią do jednego gara, zaczipują, oznaczą i do roboty. Mają media w rękach, które nas omamiają i uzbrojone służby. Ich ludzie są wszędzie. Jedyne co, to zakłądać wspólnoty, których głównym zadaniem jest przetrwanie. Polska się przed tym nie uchroni. Jak zwykle nikt nic nie robi. W Niemczech gromadzą wodę i żywność, a u nas tralalinki grilla sobie robią bo przecież jest luzik nie? Tylko Ci na górze w razie draki wsiądą w samolot i odlecą w siną dal do masońskich bunkrów, a nas tutaj spotka ciężki los. tak jak było w 39. Zdrajcy opuścili kraj, a potem szpanoiwali, że rządżą. Równie dobrze można siedzieć na biegunie i mówić, że się rządzi Polską. Nerwy człowieka szarpią na głupotę i na to, że jesteśmy zwykłymi baranami. Tak, jesteśmy baranami bo nie potrafimy sami podejmoiwać decyzji. Czekamy na oswiadczenia, na armię, na działania służb...a aone pirwsze prysną jak bańks mydlana. Za PZPRu to przynajmniej w szkole było Przysposobienie Obronne i każdy licealista wiedział jak zrobić choćby filtr do wody i jak wykopać sobie schron. Dzisiaj filmy trzeba robić i pokazywać jak wykopać dół. Specjalnie nas cofają w rozwoju, mówią jak do ćmoków i debili, przemycają kłamliwe stwierdzenia i nauki, a młody człowiek to koduje. Ostatnio grupa poszukiwaczy specjalistów ( amatorzy ) tak się nazwali w telewizji Discovery ściga po Alasce jakiegoś Yeti...w górach jeden z nich natrafił na jaskinię i mówi, że to idealna fortyfikacja, jedno wejście, które jestjednoczesnie wyjściem. I młody to łyka. A to kłamstwo wierutne i bujda. Zbuduj sobie coś takiego...nawek futrzaki mieszkające w ziemi wiedzą, że musi być wyjście awaryjne. Ale to ma odpowiedni cel. Za chwilę zaczną powstawać takie właśnie schrony, bo w telewizji mówili. A ci co będa tam robili czystki ( za chwilę ) będą tylko wrzucali po granaciku. Jak się nie przebudzimy i nie znajdziemy swojego Spartakusa, który zjednoczy cywili i zaczną oni myśłeć razem po swojemu , to nie mamy na co liczyć. Będą nas okłamywli do ostatniej chwili. Rozum dojdzie do głosu jak pod nogami odczujecie wstrząs a do uszu waszych dojdzie potęzny huk. Wtedy zrozumiecie, że zostaliśmy sami. Ludzie myśłcie i zacznijcie działać. Szukajcie Spartakusa.

Portret użytkownika inzynier magister

Wszystko idzie zgodnie z

Wszystko idzie zgodnie z planem, najpierw sprowadzić islamistów by potem zrobić jeden globalny stan wojenny, ale na początku w UE ! Jak już będzie stan wojenny to wprowadzą czipowanie, wszystko zgodnie z wizją niejakiego Pika ! "Plan trzech wojen światowych jest kluczem do zrozumienia wszystkich działań religijno, polityczno, socjalnych na świecie oraz rzeczywistej struktury władzy światowej.Artykuł ten wyjaśnia w wielu detalach kierunek wyznaczony ludzkości przez ludzi okrutnych, zboczonych, pozbawionych sumień oraz wszelkich ludzkich uczuć. Ludzie ci są oddani szatanowi, którego nazywają Lucyferem.Nie żyjący już dzisiaj słynny amerykański Mason - była głowa Masonów USA - Albert Pike otrzymał szatańską wizję - precyzyjny plan doprowadzenia świata do Nowego Porządku Świata czyli Globalizacji.Głównymi elementami okrutnego planu były trzy wojny o zasięgu światowym. Pike wysłał ten plan innemu Masonowi, Mazziniemu, ale ściśle tajny plan dostał się w niepowołane ręce i... został rozpowszechniony na cały świat."

https://gloria.tv/article/XpYQLpezk6HNHb8oPQEgXWZQP

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

https://www.youtube.com/watch?v=hqMuo0ns2jg

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Conan

około rok temu miałem sen,

około rok temu miałem sen, był stan wojenny miasto było jakby po trzęsieniu ziemi i wiele osób miało chip wszczepiony, teraz to nabiera sensu. drugi sen miałem mniej więcej 8 miesięcy temu, wszędzie nade mną było oko w trójkącie, nigdzie nie można się było przednim schować.  było mi pokazane ze te oko to mniej więcej kamerka z przodu waszego telefonu czy kamerka w laptopie. 

Portret użytkownika maniek_II

...a_ostatnio_jak_jechałem

...a_ostatnio_jak_jechałem_zabojadzki_urząd_celny_ukradł_mi_5_litrow_paliwa!-w_kanistrze_moge_tylko_przewozic_to_co_w_baku!

...-pedalstwo_natomiast_uniemozliwia_mi_normalne_pisanie_musze_wstawiac_myslniki

Portret użytkownika syriues

Czlowiek zagubiony pomiedzy

Czlowiek zagubiony pomiedzy zaufaniem do wladz a wlasnymi wartosciami.Trudno dzis w tym swiecie o kogos kto promowalby wartosci i komu mozna byloby powierzyc swoje zaufanie.Teraz jest swiat bez wartosci i bez wzorcow.kazdy polityk klamie,a jesli to robi i wszyscy o tym wiedza to nawet nie ma wstydu taki jeden lub grupa przyznac sie do bledu.

Czlowiek jest omylny.

Azylanci nie powinni byc zwodzeni przez ulotki o raju w Europie,

Nie ma raju w Europie.

Raj jest polozony daleko i jest chroniony przez swite swietych aniolow boskich.Nikt nie ma tam wstepu.

Nie myslcie ludzie sobie,ze wszyscy maja prawo do przeciwstawiania sie Boskim prawomi nikt z tej ziemi nie odleci na inna planete.Nie ma takiego prawa.Prawo jest jedno-czlowiek nalezy do ziemi i tu pozostanie.Na wieki wiekow.Kto madry sprawiedliwy i pokorny ten zdola odkryc w sobie pewne niedobory

 

Strony

Skomentuj