We Francji rozkwita totalitaryzm i dyskryminacja. Podróżni muszą nosić specjalne opaski na ręce!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Segregacja sanitarna we Francji od poniedziałku weszła na nowy poziom. Zaczęły się represje nieznane w Europie w XXI wieku i bardzo podobne do działań podejmowanych w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Wszystko to stało się w ciągu zaledwie kilku tygodni!

Francuski prezydent Emmanuel Macron w ekspresowym tempie zrobił ze swojego kraju prymusa covidowych restrykcji. Gnębienie osób odmawiających wstrzyknięcia sobie eksperymentalnych preparatów zwanych "szczepionkami przeciw COVID" dzięki jego dezycjom weszło na zupełnie nowy poziom. Niezaszczepieni Francuzi a także ostatni szaleni turyści przybywający do tego stosującego segregację kraju, stali się z dnia na dzień ludźmi drugiej kategorii.

 

Zakazano im wstępu do sklepów, barów, restauracji, a nawet popularnych ogródków restauracyjnych. Bez kodu QR wskazującego na posłuszne wstrzyknięcie sobie substancji, lub negatywnego wyniku testu, których oczekuje rząd, nie da się już też po Francji podróżować. Jeszcze niedawno w sieciach społęcznościowych ludzie żartowali sobie gorzko, że można wrócić do starych nazistowskich zwyczajów i nakazać niezaszczepionym czyli jakby współczesnym "żydom", noszenie specjalnych opasek. Francuzi poszli jednak inną drogą. Po prostu rozdają zaszczepionym specjalne opaski, które muszą oni nosić na dworcach i w pociągach.

W tej chwili obowiązkowe znakowanie ludzi bransoletkami covidowymi odbywa się tylko w pociągach dużych prędkości TGV, ale nie ma wątpliwości, że jest to coś w rodzaju testu systemu i z czasem zapewne może to zostać rozszerzone na wszelkie formy transportu. Teraz jeszcze testy są tam darmowe i wiele osób po prostu wykonuje go raz w tygodniu, uzyskuje kod QR i pozwala im to jakoś funkcjonować w społeczeństwie, ale rządzący wkrótce planują pełną odpłatność za testy licząc, że zagoni to obywateli do punktów szczepień.

Nie wszyscy Francuzi akceptują dyskryminację niezaszczepionych i o dziwo głosów sprzeciwu jest tam dużo również ze strony zaszczepionych. W odróżnieniu do Polski tam w stosunkowo niewielu wyszczepieńcach obudziły się małe "hitlerki" domagające się represji wobec tych, którzy nie pozwolili się ukłuć. Objawia się to nie tylko masowym uczestnictwem w gwałtownych protestach. W Paryżu rozpoczął się też bojkot restauracji, które stosują paszporty szczepionkowe. Ludzie demonstracyjnie siedzą na ławkach i w parkach zamiast w kawiarniach. Zagłodzenie i w konsekwencji bankructwo sprzyjających segregacji biznesów wydaje się bardzo mądrym pomysłem na walkę z systemem.

 

Przypadek francuski jest o tyle niepokojący, że jest traktowany jako precedens. Rządy innych krajów przyglądają się reakcji tamtejszego społeczeństwa na iście nazistowskie restrykcje narzucone przez tamtejszy rząd. Duże protesty na ulicach francuskich mias ostudziły nieco zapędy kolejnych krajów do narzucania takiego zamordyzmu. Eksperyment francuski trwa i z dnia na dzień rośnie ryzyko, że te same totalitarne rozwiązania zostaną wprowadzone również w pozostałych krajach unijnych w tym w Polsce.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Nickt

Zastanawiam się czy nie

Zastanawiam się czy nie planują za pewien czas jakiegoś grubszego wałka w rodzaju odporności na pewne toksyny albo wirusa, którego podadzą w żywności lub wodzie. Wyszczepy zostaną uszkodzone genetycznie szczypawkami, ale przeżyją bo będą na nową toksynę/wirusa odporne. Natomiast niewyszczepy zostaną zlikwidowane w całości (czyt. umrą "na covid"), jako najgroźniejsze dla NWO jednostki. Obecnie trwa rodzaj swoistej selekcji naturalnej - ludzie myślący i niezależni nie chcą się kłuć, są równie asertywni i stanowczy w wielu innych sprawach. Bardzo łatwo ich wykryć w ten sposób, a następnie zamęczyć sankcjami lub wykończyć całkowicie.

Portret użytkownika Kwazar

We Francji rozkwita

We Francji rozkwita Totalitaryzm ? Obecnie TOTALITARYZM kryje się już wszędzie od sprytnum majkijażem, fasadą DEMOKRACJI Miski Smile A może się nie zgadzasz z moim zdaniem ty ....tyyyy ...faszcisto ! Robią nas RÓWNO Problem w tym, że są i tacy (a tych jest większość) Co lubią gwałt i nie widzą daleko idących ponurych dla siebie KONSEKWENCJI :) 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Makaron to psychol:

Makaron to psychol:

https://operationdisclosureofficial.com/2021/08/08/reader-french-president-macron-is-a-psychopath/

"4 maja 2017 r.: „Prezydent Francji Macron jest psychopatą”: analiza włoskiego psychiatry, profesora ADRIANO SEGATORI.

Postać wydaje się wielu jako bardzo patologiczna. Manipulował wszystkimi i będzie kontynuował, zgodnie z własną logiką. Jego przytłaczające poczucie, że zawsze ma rację, doprowadzi do tego: nie rozpozna swoich błędów ani zła, które wyrządził. Z wyjątkiem oszukiwania.                           
Były prezydent F. HOLLANDE, który zrobił karierę i uważał go za swojego syna, powiedział o nim: „metodycznie mnie oszukiwał”.                                                            
Nie jest dorosłym mężczyzną.

Jest upośledzonym dzieckiem."

– Że manipuluje we wszystkich kierunkach, z niezwykłym talentem do uwodzenia, jak wszyscy narcystyczni zboczeńcy, co sprawiało, że wszędzie odniósł sukces, do tej pory oparty na jego osobistym uroku, ale całkowicie pozbawiony szczerości. "

Tak, że kolejny psychol typu Mao Tse Tung, Pol Pot i Hitler  i inni. Jak skończyli-wiadomo. Ciekawi mnie tylko kiedy nastąpi "efekt setnej małpy" i wszyscy nagle zaskoczą, że zostali wydymani jak nigdy dotąd?

A tu jeszcze na dokładkę ( A to tylko 1%):

https://www.thegatewaypundit.com/2021/08/codemonkeyz-speaks-gateway-pundit-put-dominion-evidence-roughly-1-holding/

"Informator skontaktował się z materiałem filmowym nakręconym z Systemu Zarządzania Wyborami Dominion w centrum wyborczym w jednym ze stanów, które używały oprogramowania i sprzętu Dominion (nie w Arizonie).

Jak widać na filmie, demaskator początkowo rozmawia z pracownikiem Dominium o tym, kto posiada hasło do systemu BIOS i okazuje się, że to STAN przechowuje hasło, a nie Dominium, a nie hrabstwo.

Później sygnalista pyta pracownika Dominion o łączność i czy maszyny mogą być podłączone do Internetu…"

 Czyli reasumując, ochipowanego (ocipiałego?) można zsynchronizować z BIOS-em i to przez internet. Jak pisałem strzał=wgranie łindołsa.

"W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy orzekł, że szczepione osoby na całym świecie są produktami, opatentowanymi towarami, zgodnie z prawem amerykańskim, nie są już ludźmi. Poprzez szczepienie zmodyfikowane DNA lub RNA, szczepienie mRNA, osoba przestaje być człowiekiem i staje się WŁAŚCICIELEM posiadacza patentu na zmodyfikowane szczepienia GEN, ponieważ ma swój własny genom i nie jest już „człowiekiem” (bez osób fizycznych) , ale „trans-ludzki”, a więc kategoria, która nie istnieje w Prawach Człowieka. Jakość osoby fizycznej i wszelkie związane z nią prawa zostają utracone. Dotyczy to całego świata, a patenty podlegają prawu USA. Od 2013 r. wszystkie osoby zaszczepione mRNA zmodyfikowanymi GM są prawnie trans-ludzkie i prawnie zidentyfikowane jako trans-ludzkie i nie cieszą się żadnymi prawami człowieka ani innymi prawami państwa, co ma zastosowanie na całym świecie, ponieważ patenty technologii GEN-POINT podlegają jurysdykcji i prawu USA, w którym zostały zarejestrowane. ŹRÓDŁO orzeczenia SĄDU NAJWYŻSZEGO USA PDF TUTAJ:"

https://www.supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf

Dehumanizacja przez strzał i witamy w świecie legalnego handlu niewolnikami(na własne życzenie, bo bezdennie głupi): Internet Rzeczy.

Standardowo Brawo My !!*biggrin**biggrin*

Qrwaaa...!! A ja myślałem, że filmy s-f to odlot od rzeczywistości, a tu rzeczywistość prześcignęła s-f! Od tej pory-wszystko jest możliwe.

Portret użytkownika ned

To masz jakiegoś trefnego

To masz jakiegoś trefnego kompa, albo złego linka klikałeś Smile U mnie pojawia się strona podważająca to, co napisałeś. Poza tym przytoczyłeś innego linka, niż tego, który ja podałem. I spokojnie, opanuj emocje, nie musisz się zaraz spinać Smile

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

To ma być ta twoja wiarygodna

To ma być ta twoja wiarygodna strona weryfikacji info?:

https://factcheck.afp.com/coronavirus-was-not-staged-philanthropists-control-people

"Niemiecki prawnik twierdzi w wywiadzie wideo ze Stevem Bannonem, że pandemia koronawirusa została zaplanowana przez światowe elity, w tym Fundację Rockefellera, w ramach skomplikowanego planu sprawowania kontroli nad obywatelami. W tym celu rządy wykorzystały testy PCR, aby uzasadnić blokady i inne środki, twierdzi prawnik. To nieprawda; podczas gdy Fundacja Rockefellera i inni eksperci badali scenariusze pandemii, w żaden sposób nie sfabrykowali śmiertelnej epidemii, a władze ds. Zdrowia twierdzą, że testy PCR są wiarygodne."

 Fundacja Rockefelera....i inni eksperci również?? Ci z dupy, czy od rotszylda? I testy PCR wiarygodne??

*biggrin**biggrin**biggrin**biggrin* Rozjebałeś mnie...

https://www.rockefellerfoundation.org/

The Rockefeller Foundation is a philanthropic organization whose interests include public health, medical science, and the global food system.

Fundacja Rockefellera to organizacja filantropijna, której zainteresowania obejmują zdrowie publiczne, nauki medyczne i globalny system żywnościowy.

Jasna sprawa, plandemia to "teoria spiskowa", pani Sophie Nicholson jest 100% wiarygodna, jako wychowanka BBC (5 lat stażu):

Sophie Nicholson, zastępca redaktora naczelnego, Paryż

Sophie Nicholson pomaga nadzorować globalny zespół, ściśle współpracując z firmami technologicznymi, organizacjami medialnymi, badaczami i weryfikatorami faktów. Sophie pracowała wcześniej jako korespondentka zagraniczna w Mexico City i donosiła z ponad 15 krajów. Karierę rozpoczęła w radiu i telewizji w BBC w Londynie.

No jeżeli wierzysz w takie banialuki i to dla ciebie jest wiarygodne, to chyba używasz lustrzanego umysłu. *biggrin**biggrin*

Niniejszym podważam wiarygodność twojej strony "sprawdzania wiarygodności" jako agendy ROCKEFELERA, czego nie raczyłeś już zauważyć bystrzaku.

Ale spokojnie, opanuj emocje, nie musisz się zaraz spinać. Być poplecznikiem mafii chazarskiej można być na dwa sposoby: świadomie za kasę, nieświadomie-będąc po prostu głupkiem-neofitą.

To do której grupki się zaliczysz?  *biggrin**biggrin* Bez spiny, pomyśl, popytaj starszych, albo po prostu kliknij w zapodawane przez siebie linki w linkach, paluszek ci nie odpadnie, a może rozum zaskoczy...

 

Portret użytkownika ned

I po co się tak ciągle

I po co się tak ciągle spinasz chłopcze? Mówiłem Ci, żebyś wyluzował? Smile To po pierwsze. Po drugie, trochę rozsądku. Gdyby to była prawda z tym, co podałeś o byciu właśnością czy też towarem korporacji, to zakończyłoby się to międzynarodowym skandalem po prostu, o ile nie rewolucją. Bynajmniej nie popieram Rotchshildów ani Rockefellerów i całej tej satanistycznej sitwy, ale nie wszystko, co wyczytasz na różnych portalach, mieniących się szumnie wolnymi, jest prawdą. Oczywiście, takie teorie mogą istnieć i nie twierdzę, że nigdy nie zostaną wprowadzone w życie (oby nie!), ale na razie nic nie wskazuje na to, aby to była prawda. Tekst, który wyżej przytoczyłeś jest przykładem manipulacji i zgadzam się z tym - raz napiszą prawdę, raz kłamstwo, stara metoda manipulowania i urabiania społeczeństwa. Nie twierdzę też, że tamta strona jest wyznacznikiem prawdy, ale z drugiej strony pomyśl sam...czy na świecie słychać głosy zaszczepionych pt. "ratunku, jesteśmy towarem, nie mamy już praw człowieka"? Czasami zejdź z fotela i przejdź się po rozum do główki...o ile nóżki jeszcze działają Smile I nie oceniaj człowieka na wyrost, bo możesz się bardzo pomylić, dobrze Ci radzę...

PS Kto najgłośniej krzyczy o agenturze, jeśli nie sami agenci...? W końcu złodziej zawsze najgłośniej krzyczy: łapać złodzieja! Smile

Strony

Skomentuj