We Francji pobili kelnerkę, bo ta sprzedawała alkohol w czasie Ramadanu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Nicei pobito kelnerkę pochodzenia tunezyjskiego, która sprzedawała alkohol w pierwszym dniu Ramadanu.

 

 

Według gazety Le Nouvel Observateur, incydent został zarejestrowany przez kamery. Kobieta przebywała w barze, gdy pojawiło się tam dwóch mężczyzn. Palcem wskazywali butelki z alkoholem za ladą i po arabsku obrażali kelnerkę, bo ta sprzedawała ten towar podczas muzułmańskiego świętego miesiąca Ramadan. Jeden z napastników odszedł, ale wkrótce wrócił i jednym ciosem powalił niewiastę na podłogę.

 

„W Tunezji wykonywałam tę samą pracę i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie mogę uwierzyć, że we Francji w wolnym kraju, mogę być atakowana za coś takiego” – powiedział ofiara.

 

Według doniesień mediów, atakujący zostali już namierzeni, ale policja jeszcze ich nie aresztowała.
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika fix

Szkoda francji. Teraz

Szkoda francji. Teraz rozumiem czemu zabito brata Rogera, ktory byl tworca spotkan mlodych w Taize. Oczywiscie podano, ze kobieta ktora to zrobila byla chora psychicznie. Brat Roger byl skromnym, dobrym i otwartym na mlodych ludzi czlowiekiem.Najwazniejsze, ze za jego zycia chrzescijanstwo odradzalo sie we francji.naprawde to sie czulo. Mial pomysl jak przyciagac ludzi do kosciola nie ocenial sluchal. Spotkania przyciagaly wiernych i niewiernych. Zawsze zastanawialo mnie , ze nie chodzil z ochrona, a juz wtedy byl waznym czlowiekiem dla mlodych chrzescijan. ,,Nie pozwòl, by moje ciemnosci przemowiły do mnie'' podobno bardzo lubił te słowa. Poczytajcie sobie o nim.http://www.taize.fr/pl_article3808.html

Portret użytkownika inzynier magister

Islamiści zniszczą wszystko,

Islamiści zniszczą wszystko, każdą cywilizację ! Dlatego są zapraszani na tereny cywilizacji chrześcijańskiej, mają zniszczyć chrześcijaństwo ! Chcą zniszczyć nawet urządzenie starożytnej cywilizacji przedpotopowej to znaczy piramidy w Egipcie !

http://argonauta.pl/w-wielkiej-piramidzie-byl-wybuch-wyniki-badan-egiptologow/

"Dżihadyści Państwa Islamskiego wciąż niszczą starożytne zabytki kultury. W Iraku wysadzili w powietrze świątynię sprzed 2800 lat. Teraz grożą, że to samo zrobią ze słynnym egipskim sfinksem.Jak podaje Organizacja Narodów Zjednoczonych, dżihadyści Państwa Islamskiego nie ustają w wysiłkach na rzecz zniszczenia starożytnych zabytków w Iraku. Dzięki zdjęciom satelitarnym można ocenić, że islamiści doprowadzili już do bardzo poważnych szkód w okolicach świątyni Nabu w najstarszym mieście asyryjskim Nimrud - poinformowała w Genewie Unitar, jedna z agent ONZ. W ten sposób potwierdziła doniesienia samego ISIS, które chlubiło się przed kilku dniami zniszczeniem świątyni liczącej 2800 lat.Państwo Islamskie opublikowało film, w którym pokazuje wejście do świątyni. Następnie słychać już tylko potężne eksplozje, a głos jednego z terrorystów zapowiada wysadzenie w powietrze egipskich piramid i sfinksa. http://www.pch24.pl/islamisci-z-isis-niszcza-bezcenne-zabytki-antyku-i-zapowiadaja-kolejne-akcje--kto-im-przeszkodzi-,43861,i.html#ixzz4BGPrImfd

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Medium

inzynier magister napisał:

inzynier magister napisał:

Islamiści zniszczą wszystko, każdą cywilizację ! Dlatego są zapraszani na tereny cywilizacji chrześcijańskiej, mają zniszczyć chrześcijaństwo !

Czy szanowny kolega jest w stanie wyjaśnić, pod jakim hasłem chrześcijaństwo niszczyło kulturę Indian północno- i południowoamerykańskich?

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika scR

90% Francuzów to

90% Francuzów to zniewieściałe cioty w rurkach, co na fryzjera wydają równowartość połowy mojej miesięcznej pensji, i tak: pozwalaja bic kobiety, bo boja sie zareagować, w obawie przed wpierdolem i posądzeniem o rasizm. Pracuje z muzułmanami na co dzień. Gdy wczoraj gość mnie zapytał: "Ty jesz i pijesz w ramadan jak słońce na niebie? - Nie dobrze"(przyp. cały czas jesteśmy we Fr, nie na bliskim wschodzie), odpowiedzialem: "Tu jest Europa, To twój ramadan - nie mój, ja poszczę w piątki nie jędząc mięsa - tak sobie wybrałeś, nikt tobie nie każe pościć i jeżeli chcesz, żebym szanował cię, to ty też mnie szanuj - koniec gadki" ale z jego oczu wyczytałem, że pewnie chciał by mi wyje..., ale każdy muzułmanin pracujący w okolicach Paryża wie, że Polaczek sobie nie pozwoli i do nich nie warto startować. Ot co.

Skomentuj