We Francji pilnie hospitalizowano byłego prezydenta Jacques'a Chiraca

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Były prezydent Francji 83 - letni Jacques Chirac został hospitalizowany z infekcją płuc, donosi AFP, powołując się na krewnych polityka.

 

 

Według Sala Bahru, Chirac został wysłany do paryskiego szpitala Pitié - Salpêtrière. Oczekuje się, że najbliższe dni spędzi on tam pod opieką lekarzy. Były prezydent został hospitalizowany po powrocie do Paryża z Maroka, gdzie przebywał ze swoją rodziną.

 

Chirac był 22 prezydentem Francji od 1995 do 2007 roku. Za jego rządów skrócono kadencję z 7 do 5 lat. W Pałacu Elizejskim Chirac spędził łącznie 12 lat. To druga najdłuższa prezydentura w historii Francji po 14-letnim „panowaniu” Francoisa Mitterranda.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

To nie infekcja

To nie infekcja

Pamiętacie superżołnieża Spiersa, ów produkt żydowsko-albiońskiego imperializmu, nazistę desygnowanego do CICHYCH  bo "astralnych" zabójstw?

 

On też PLUŁ z płuc CIEMNĄ WYDZIELINĄ....

 

SEKRET lezy w tym iż sylfy (*) (znane też jako UFO) z jakimi ci naziole KOLABORUJĄ DLA WSPÓLNEGO NIEWOLENIA ZIEMI są właśnie ze SFERY 5 czakramu (czakramu gardła) jaka w człowieku odpowiada za płuca. I ponieważ się nie udało tyym naziolom ood tory ZŁOŻYĆ PONOWNIE CHRZEŚCIJAN W OFIERZE, ponieważ dokonywane od początku września RYTUAŁY ich zawiodły, ponieważ ich demon znany jako maryja ZOSTAŁ ODCIĘTY OD PAPU to się oni jako nosiciele CYROGRAFU Z NIM sypią.... bo ich, z braku chrześcijańskiego zasilania, WYZERA OD ŚRODKA.

 

Powoli każdego satanistę od tory ten los czeka iż go własny bożek od środka WYŻRE..... czy jak to będą maskować "umrze na płuca". Oczekujcie nagłej epidemii. Acute

 

(*) - https://pl.wikipedia.org/wiki/Sylf

Skomentuj