Washington Post, Newsweek i CNN rozsiewają fake newsy na temat polskiego Marszu Niepodległości! 

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Jak wiadomo w tym roku polskie święto niepodległości zostało określone przez lewicową prasę jako zgromadzenie nazistów. Aby jakoś uzasadnić tę teorię posłużono się standardowymi w takich sytuacjach manipulacjami, byle tylko udowodnić założoną tezę. Aby nazwać Polaków nazistami posłużono się więc głupim transparentem z 2015 roku z Poznania, który wszystkie uczestniczące w tej hucpie media przedstawiały jako incydent na nazistowskim Marszu Niepodległości.

 

Skandaliczny transparent w języku angielskim, głoszący "Pray for islamic holocaust" (pol. Módlmy się za islamski holokaust) wywieszono w listopadzie 2015 roku na wiadukcie na ulicy Hetmańskiej w Poznaniu. Powiesili go nieznani sprawcy, a policja zdjęła go po zaledwie kilku godzinach. Ktoś jednak zaplanował, że kłamstwo jakoby takie hasła głoszono na tegorocznym Marszu Niepodległości przyda się do wzmocnienia antypolskiej narracji i tak też uczyniono.

Mimo, że Washington Post, CNN i amerykański Newsweek ostatecznie przyznały, że takiego banera rzeczywiście nie było to jednak nie zrezygnowały z obranej strategii zmierzającej do zrównania Polaków z nazistami lub faszystami. Okazało się, że rasistowskie i nazistowskie jest obecnie nawet użycie przymiotnika "biała". 

Nikt nawet nie zastanawia się, kogo właściwie obraża hasło "Europa będzie biała albo bezludna" lub "Biała Europa braterskich narodów" nie wiadomo też dlaczego nazistowskie jest hasło "Czysta krew trzeźwy umysł". Hasła te mimo, że faktycznie kontrowersyjne, nie nawołują do żadnej przemocy, a niosąca je grupa sympatyków Obozu Narodowo Radykalnego liczyła może kilkaset osób w 60 tysięcznym marszu.

Jakoś nikt nie oburzał się zachowaniem znacznie liczniejszej grupy agresywnych lewicowych faszystów zwanych "Antifą". Na ich marszu odbywającym się równolegle do pochodu polskich patriotów zaroiło się od komunistycznych czerwonych flag i nic. Komunizm jest podobno w Polsce ścigany z urzędu, ale tych zamaskowanych lewaków wszyscy boją się tknąć, bo mają oni w zwyczaju wywoływanie brutalnych zamieszek. Te same media które kłamią na temat transparentów, których nie było, ostentacyjnie odmawiają uznania, że bojówki Antify to rasiści nienawidzący białej rasy gloryfikujący najbardziej zbrodniczy totalitaryzm w historii świata, czyli komunizm.

Dlaczego zatem wszystkie media przemilczały pochód agresywnych neokomunistów? Po prostu nie pasowało to do przyjętej narracji. Celem tej antypolskiej globalnej operacji było przyczepienie do Polaków łatki faszystów i nazistów. To dowodzi też, że promowane przez te same media kłamliwe określenia w stylu "polskie obozy zagłady", to nie są żadne pomyłki tylko polityka historyczna Niemiec promowana prawdopodobnie w porozumieniu z Izraelem, który na takie kłamstwa nie reaguje.

Ten bezprecedensowy atak na Polskę może miec również związek z ogłoszonym ostatnio dofinansowaniem walki z prawicą znanego finansowego spekulanta George'a Sorosa, który niedawno rzucił na szalę walki ze znienawidzoną przez niego prawicą aż 18 miliardów dolarów. Ochocze powielanie kłamstw przez sprzyjające mu media może mieć też związek z tym faktem. Zastanawiające jest to, że wszyscy politycy zależni od Sorosa jak Guy Verhofstadt, czy polscy europarlamentarzyści z PO, mówią to samo i udają, że fake news o transparencie życzącym islamistom holokaustu, który zapoczątkował tę nagonkę, jest prawdą.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika giga

Proszę nie wprowdzać w błąd

Proszę nie wprowdzać w błąd czytelników ,byłam osobiście na marszu za wolnośc nasza i waszą nie widziałam tam zadnych komunistów ale za to było tam duzo młodzieży usmiechniętej,bawiącej się przy muzyce.jak również związki zawodowe z czerwonymi flagami.Na placu Trzech Krzyży krzyczeli hasła przeciwko faszyzmowi i w obronie praw kobiet pytam więc jacy to faszysci i komunisci ??? Czy widział ktoś tam flagi komunistyczne  z sierpem i młotem ... ja nie...Był to marsz przeciw faszyzmowi i z tego powodu tam byłam.Obeserwowałam tez marsz Niepodległośći, widziałam transarenty jakie niesli i co zrobili na moście Poniatowskim po stronie praskiej .Dziwię sie rodzicom z małymi dzieci ktorzy brali w tym udział prowadząc swoje dzieci wśród rac rzucanych przez pijanych łysoli
Dlaczego oszukujecie ludzi !!!!!!!!!

Portret użytkownika inzynier magister

niejaki Hitlersztat, opłacany

niejaki Hitlersztat, opłacany z 18 miliardów chciałby nas ukatrupić, ale mu nie pozwala na to jeszcze istniejąca cywilizacja chrześcijańska... ! "Europosłowie Marek Jurek i Zdzisław Krasnodębski reprezentujący formację EKR wysłali list do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego z wnioskiem o ukaranie Guya Verhofstadta. Chodzi o jego skandaliczną wypowiedź i nazwanie uczestników Marszu Niepodległości „faszystami” i „neonazistami”.Guy Verhofstadt to były premier Belgii, który słynie z bardzo ostrych i niesprawiedliwych wypowiedzi pod adresem Polski. Wielokrotnie można było tego doświadczyć podczas toczących się w europarlamencie „debat o Polsce”. Tym razem Verhofstadt nie tylko skrytykował polski rząd, ale w skandaliczny sposób określił polskich patriotów biorących udział w Marszu Niepodległości. Polityk nazwał ich „faszystami” i „neonazistami”. „W sobotę ulicami Warszawy przeszedł marsz 60 tysięcy faszystów, neonazistów, zwolenników supremacji białej rasy (...) mniej więcej 300 km od Auschwitz-Birkenau” – powiedział.": http://www.pch24.pl/verhofstadt-nazwal-polskich-patriotow-neonazistami--jest-wniosek-o-jego-ukaranie,56205,i.html#ixzz4yexOux3w

Three Guys Out of Nowhere (Las Vegas Shooting)

https://www.youtube.com/watch?v=z5kCJgit9aw&feature=youtu.be

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Alvi

Odwracanie uwagi od

Odwracanie uwagi od rzeczywistych problemów. Od nowego roku zmieniają się przepisy odnośnie zatrudniania obcokrajowców, szczególnie z Ukrainy, którzy będą mieć bardzo ułatwioną możliwość podejmowania pracy. Rozmawiałem z pracownikami Urzędu Pracy. Obecnie to nic, co ma się dziać od stycznia. Przewidują masowy exodus nie tylko ukraińców.

Portret użytkownika 28/10

W Polsce powinny być

W Polsce powinny być zatrudnione jednostki, które jeżdziły by po świecie na różnego rodzaju marsze i manifestacje lub inne w celu rozsiewania fałszywych haseł i zachowań, które miały by na celu destabilizację danego kraju, po to żeby skłócić ze sobą partie polityczne, kulturowe, religijne itd. Wtedy w mediach całego świata mieli by o czym gadać i dali by spokój Polsce.

Portret użytkownika 28/10

Osobiście widzę tylko jedno

Osobiście widzę tylko jedno wyjście w takiej sytuacji. Pociągnąć do odpowiedzialności karnej te media zagraniczne. Przestaną srać na głowy ludziom i następnym razem przemyślą dwa razy jak będą chcieli zmieszać Polskę z błotem.

Portret użytkownika lipka

"Antifa to zazwyczaj młodzi

"Antifa to zazwyczaj młodzi ideowi zagubieni ludzie, przeważnie do tej organizacji należą młodzi Polacy, którzy wywodzą się z alterglobalistów, anarchistów i lewicującej młodzieży straszliwie zmanipulowanej przez środowiska Gazety Wyborczej, m. in. przez takich ludzi jak pan Blumsztajn".

https://ukrytawladza.wordpress.com/2012/09/11/czym-jest-organizacja-antifa/

"Aleksander Małachowski marszałek Sejmu RP, który jako młody chłopak „żołnierz AK”, którym nigdy nie był, (tak jak nigdy nie pochodził z rodziny Małachowskich!) zaraz po zakończeniu II wojny światowej w Polsce opanowanej przez żydokomunę w sądach doraźnych skazywał żołnierzy „enszy” na długoletnie wyroki więzienia oraz wyroki śmierci (potem nawet się tym chwalił już „w wolnej” Polsce!), Leszek Kołakowski robił prawie to samo oraz inni Kuronie czasów PRL-u oraz wyzwolonej Polski po 1989 roku, którzy jeszcze w latach 70-tych w prasie podziemnej (1977!) pisali o polskich narodowcach, że - „ich największymi wrogami nie są już komuniści tylko polscy narodowcy”.

Czy trzeba mówić więcej? Może tak

http://lustracja.net/index.php/pozostali/148-kompromitujaca-spowiedz-seweryna-blumsztajna-o-rodzinie-i-znajomych-przed-esbekami

Trzeba szukać w różnych źródłach bo prawda jest rozproszona a często ukryta w internetowym śmieciowisku.

Strony

Skomentuj