Wall Street Journal informuje, że Bill Gates odszedł z Microsoft z powodu „romansu” z pracownikiem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bill Gates opuścił Microsoft z powodu „niewłaściwego związku” z pracownikiem firmy, jak podaje Wall Street Journal, cytowany przez międzynarodowe agencje.

 

Gazeta American Economic cytuje źródła bliskie tej sprawie. Współzałożyciel i były dyrektor generalny amerykańskiego giganta oprogramowania ostatecznie ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego w marcu zeszłego roku.

 

Na początku tego miesiąca Bill Gates i jego żona Melinda niespodziewanie ogłosili rozwód po 27 latach małżeństwa.

 

16 maja br. Wall Street Journal poinformował, że zarząd Microsoftu zdecydował o zwolnieniu Billa Gatesa, podczas gdy jego związek z pracownikiem firmy jest badany. Według rzecznika firmy, miliarder miał romans z kobietą. Związek zakończył się „pokojowo po przyjacielsku”.

 

Rzecznik Microsoftu potwierdził AFP, że firma została poinformowana pod koniec 2019 roku, że Bill Gates szukał intymnej relacji z pracownikiem firmy w 2000 roku. Rada dyrektorów korporacji rozpoczęła dokładne dochodzenie z pomocą kancelarii prawnej.

 

Wspomniana kobieta, inżynier z Microsoftu, przyznała w liście, że była w związku seksualnym z Billem Gatesem „przez wiele lat”.

 

Członkowie zarządu firmy zażądali również wyjaśnień dotyczących kontaktów 65-letniego Gatesa z nieżyjącym już finansistą Jeffreyem Epsteinem, który był sądzony za handel nieletnimi dziewczynami.

 

Miliarder wyjaśnił, że ich związek łączyć należy z działalnością charytatywną, ale mimo to wyraził swój żal i ubolewanie. Zrezygnował z członkostwa w radzie dyrektorów Microsoftu do czasu zakończenia dochodzenia.

 

Bill Gates, który był współzałożycielem giganta oprogramowania wraz z Paulem Allenem w 1975 r. W 2000 roku przeszedł na emeryturę jako dyrektor generalny firmy, aby poświęcić więcej czasu organizacji charytatywnej, którą założył wraz ze swoją żoną Melindą.

 

W 2008 roku opuścił wszystkie stanowiska kierownicze w firmie Microsoft, które nadal piastował, pozostając jedynie członkiem zarządu.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Ale ładne opakowanie

Ale ładne opakowanie mendialne.

Po prostu zawinęli go. Bez przesady, żeby za bzykanko na boku "szefa" stracić firmę, która operuje miliardami. Mógł sprawę wyciszyć przy pomocy parchołów od tego, z którymi na pewno ma kontakt. Lecą koziołki ofiarne z górnej półki, czyli koniec bliski, bo mało "wojska" przy Królu na szachownicy zostało i trzeba poświęcić kogoś, żeby dupę ratować.

Niestety tym razem czyścimy ten nasz światek do końca i ze wszystkich gnid parchatych. Raz na zawsze.

Portret użytkownika r

Co za bzdury. Zwolnili by go

Co za bzdury. Zwolnili by go z powodu romansu. Nikt by nie dał zwolnic się z biznesu który stworzył od zera. Gdyby zagroził im procesem i odszkodowaniem, to by nie kiwneli palcem, bo straty na notowaniach akcji były by ogromne. Żeby go wywalić musieli by miec coś powazniejszego, ale raczej cała afera raczej jest pretekstem do zakrycia czegoś innego.

Portret użytkownika S

Taaa.... facet oddał własną

Taaa.... facet oddał własną firmę i pozbył się jakiejkolwiek możliwości jej zarządzania, bo wyruchał pracownicę. Cóż za uczciwy z niego człowiek. No ale skoro niektórzy wierzą, że kaszel może zgładzić naszą cywilizację, to czemu nie... może być i to.

Portret użytkownika MlotoWiertara

Jest rok 1942 wywiad polski

Jest rok 1942 wywiad polski sprawdza co robi SSMAN i potem pisze w swojej gazetce wzial rozwod z zona bo ta ma kochanka.

Wyobrazacie sobie co NATO partyzanci??? Mnie by przeszla ochota do walki od razu.

Wasz blad to chwalenie drugiej strony a nie potepanie...

Wywiad polski napisal by morderca SSMann zamorduje znowu polskie dzieci a jego zona popierajac go za te czyny zostanie rozliczona przez nasze podziemie.

WASZ KONTEKST jest nie anty ale za NWO .... i nie ma sie ochoty dalej juz zyc i walczyc z takim nastawieniem nie mozecie stac sie przciwnikami NWO tylko pogodzicie sie ze swoim losem i bedziecie ZDRAJCAMI narodu , co juz tu widac..

 

Skomentuj