Wałęsa wygraża prezydentowi Dudzie sądem międzynarodowym

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/lechwalesa/?fref=ts

Były polski prezydent Lech Wałęsa zamierza postawić  prezydent Andrzeja Dudę przed sądem międzynarodowym, jeśli nie zostanie oficjalnie przeproszony za zarzut współpracy z tajnymi służbami Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

 


 
„Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd Międzynarodowy. Posiadam wszelkie możliwe wyroki sadowe i zaświadczenia instytucji, że nie współpracowałem ze służbami. Wyroki są ostateczne minęły wszelkie terminy do ich podważania” – wpis Lecha Wałęsy na Facebooku (pisownia oryginalna).

 

Wałęsa skrytykował książkę Sławomira Cenckiewicza, który ujawnił kulisy współpracy.

 

„Cenckiewicz powinien odpowiadać z urzędu i nie tylko za karygodne łamanie prawa i zasad. Był pracownikiem Państwowym, kiedy pisał tego gniota za podatników pieniądze. Znał wyrok sądu znał zaświadczenie instytucji, w której pracował i napisał książkę i głosił odwrotne stanowisko.  Nie miałem nic wspólnego ze współpracą Poderwaliście mi autorytet Poniżyliście mnie wobec świata” - stwierdził Wałęsa (pisownia oryginalna).


 
W lutym br. pracownicy Instytutu Pamięci Narodowej przejęli dokumenty Kiszczaka od wdowy po generale. Z „tajnych papierów” wynika, że Wałęsa był agentem służby bezpieczeństwa. Świadczyć ma o tym m. in. umowa o współpracy z podpisem „Lech Wałęsa. Bolek".

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Teterete

Jeszcze coś...a props tej 44.

Jeszcze coś...a props tej 44. Ktoś stwierdził ze czarna gwardia hitlera nosiła dwa pioruny...sruny a nie pioruny. To stylizacja liczby 44. Ezoteryk okryty tajnymi okultystycznymi stowarzyszeniami ni stąd ni zowąd wali na czarną gwardię pioruny...ha,ha...Okultyści wiedza, że liczba 44 jest symbolem heksagramu, a ten w nastepstwie symbolizuje graficznie imię jedynego aniła, który stoi najbliżej Boga. Mimo tego, że jest potężny wswojej mocy musi zasłaniać skrzydłami swoje oczy, aby światłość Boga go nie poraziła. Imię owego anioła to Metatron. Teraz proszę, mamy żołnierza niemieckiego.  Na klamrze od pasa krzyż Gammata. Sfastyka?  Kto to tak nazwał...może w Indiach, ale ezoteryka mówi prosto i wyraźnie, krzyż Gammata. Jedyny w ogromie swojej mocy znak, który jest bronią przeciwko Szatanowi. ( Nie dziwne, że za naszenie go idzie się do paki we współczesnym świecie - eleminacja zagrożenia ) Potem kolejny silny znak ezoteryczny. 44 - liczba skrywająca imię anioła Metatrona, stojacego najblizej Boga. Pote, ponownie krzyż Gammata w białym okręgu sybolizującym nieskończone światło i nieprzebity krąg magiczny. Dalej to wszystko na czerwonym tle, które symbolizuje krwawe przemiany.  Ogromna moc symboli magicznych. Była to taka moc, że musiały z nią walczyć aż trzy znaki wysokiej magii. Amerykański Pentagram, Radziecki Pentagram, oraz Trzy koła Beytyjskie symbolizującej trójjedność i w sumie najstarszy symbol Boga w trzech osobach. Mo żna by się zastanowić nad tym, że nasz orzeł symbolizuje naród waleczny, dzielny i dumny ze swojego rodowodu. Natomiast póki nie zostaną zmienione lub niezrównoważone dwie przeciwne bnarwy, będziemy mieli w Polsce problemy. Biały kolor symbolizuje pokój, pojednanie, dobre i sprawiedliwe prawo i wszystko co dobre, czerwony kolor to kolor krwi i nic tutaj dadać nie trzeba prózc tego, że w czerwony kolor zawsze ubierały się prostytutki. Niczego tutaj nie insynuuje i nie obrażam barw narodowych, tylko analizuje ich energię ezoteryczną. I mamy waleczny naród na tle nieustannych przemian, które go nie rozwijają w którąś ze stron białą lub czarną. Co zdobędzie biała strona, czerwona zaraz to zrónoważy i już jest kocioł. Gdyby flaga była pomarańczowa ( e...sorry ale tak jakoś wychodzi mam na myłśi Ukrainę ) moze było by lepiej. Albo zupełnie biała z białym orłem w złotej koronie. Gwarantuję, że w kilka lat mamy spokój w kraju i jednomyśłnąć w rozwoju na każdym szczeblu. Ktoś tu się popisuje liczbą 44, myślę, że Ty też chcesz coś z mocy tej liczby uszczknąć, ale nie dane jest Ci to. To, ze ktoś sobie pierdyknie 44 nie znaczy, ża będzie z niej czerpał. Trzeba serca, żeby zabił dzwon.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Prawda. Ten 44 nie raz

Prawda. Ten 44 nie raz wyskakiwał z ezotryką ukrytą pod przykrywką rap-hip-hop. Ale myśle że to szczyl z generacji Y ktorego mame i tate nauczyli tylko trzech prostych rzeczy: ''Synu jesteś Bogiem! Róbta co chceta. Masz tu synu 100 zł ić i mi ku...a nie przeszkadzaj.''

Portret użytkownika a

Bolek nie pracował dla komuny

Bolek nie pracował dla komuny. Bolek pracował na to co dziś mamy. Co mamy? Nic. Wszystko co za komuny nasi ojcowie wypracowali ten idiotaoddał za nic zachodowi. Jp2 i wałęsa był tylko po to by zawładnąć Polską.. Co Nam dał polski papierz, co nam dał wałęsa? Nic tylko Nas roskradli, bo pracowali dla zachodu.. Chwała złodziejom . 

Strony

Skomentuj