W zniszczonej przez państwa zachodnie Libii powstały targi niewolników

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W Libii sprzedaje się ludzi na pęczki, praktycznie jak przedmioty. Według informacji pochodzących od organizacji humanitarnych, praktycznie codziennie dochodzi tam do przypadków sprzedawania ludzi jako niewolników! Wraz z upadkiem państwowości odrodziły się tam znane ze starożytności targi niewolników. Człowieka można kupić już za 200 do 500 $.

 

Większość ludzi którzy są sprzedawane na nowożytnych targach niewolników to murzyni z Afryki. Zniewalają ich przeważnie Arabowie, często powiązani z Państwem Islamskim. Libia stała się ostatnio bardzo brutalnym państwem, przypominającym Somalię. Ze względu na to, że z jej wybrzeża jest relatywnie blisko od Europy, kraj ten został swoistym podstawowym "portem inwazyjnym", który przekierowuje na nasz kontynent kolejne masy ludzi chcących żyć na koszt europejskich społeczeństw.

 

Każdy z nas z pewnością miał kiedyś do czynienia z ordynarną propagandą zmierzającą do uzasadnienie potrzeby usunięcia ze sprawowanego stanowiska, rzekomo straszliwego pułkownika Muammara Kadafiego, który sprawował autorytarną władzę w Libii od czasu przeprowadzonej przez niego rewolucji. Zgodnie z jego własnymi przewidywaniami, zabicie go okazało się krokiem katastroficznym w skutkach.

 

Bardzo podobna sytuacja miała zresztą wcześniej miejsce w Iraku, po nierozważnym usunięciu Saddama Husajna. Różnica polega tylko na tym, że Irak stał się też bardziej podatny na wpływy Iranu i rzeczywiście został pierwszym zalążkiem Państwa Islamskiego. Z kolei Libia jest kolejną emanacją ISIS. Ten upadły kraj stał się w tej chwili przedpolem inwazji islamskiej z kierunku afrykańskiego prowadzonej konsekwentnie od kilku lat.

Niemoralność sytuacji, w której europejscy politycy zapraszają do siebie miliony ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu polega też na tym, że wielu z tych amatorów łatwego życia może paść ofiarą handlarzy niewolników. Wabiąc ich do nas na zasiłki, wywołujemy nie tylko bezprecedensową migracje ludności, czy też raczej wymianę populacji, ale przede wszystkim narażamy tych biednych ludzi na to, że staną się niewolnikami Arabów z ISIS.

 

Oni mają już wprawę, bo niewolnictwo praktykowali przciez również na terytorum Syrii i Iraku. Niewolnikiem prawie na pewno stanie się każdy, kto nie będzie w stanie opłacić bardzo drogiego biletu za przewóz przez Morze Śródziemne. Według ogólnie dostepnych informacji, koszt takiego transportu to nawet kilka tysięcy euro. Nie byłoby na to stać większości Polaków, więc trudno sobie wyobrazić, żeby mogli sobie na to pozwolić mieszkańcy Środkowej Afryki.

Kiedyś sugerowano, że ludzie ci pieniądze na przejazd do Europy otrzymują od organizacji finansowanych przez Georga Sorosa. Jednak jeśli ktoś nie jest odpowiednio zaradny, bo na przyklad nie wie jak załatwić sobie nawet takiego sorosowe dofinansowanie, wtedy z łatwością stanie się łupem bezwzględnych handlarzy ludźmi. Pojawiają się nawet wyznania czarnoskórych mieszkańców dawnych terytoriów zależnych Francji, którzy byli oddawanie w niewolę aż pięciokrotnie!

 

Państwa zachodnie mogą być dumne z tej nowej branży gospodarki, która powstała w Libii po ich absurdalnych interwencjach na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce. Bez ich działania kraj ten  z pewnością nie wyglądałaby w tej chwili tak jak wygląda Somalia, która też została w podobny sposób "udoskonalona" przez interwencję amerykańską. Trwający obecnie kryzys migracyjny w Europie jest bezpośrednią konsekwencją usunięcia oświeconego dyktatora Muammara Kadafiego.

On sam przestrzegał, że jeśli państwa europejskie spróbują go obalić, to oznaczać będzie zalew Europy przez mieszkańców Afryki. Już wtedy dawał do zrozumienia, że tylko trwanie jego reżimu gwarantuje to, że nie dochodzi do dantejskich scen na Morzu Śródziemnym, gdy setki tysięcy ludzi zwabionych darmowymi pieniędzmi bez pracy, zwabią miliony Afrykańczyków, którzy będą usiłowali dostać się do upragnionej Europy.

 

Powstanie targów niewolników w Libii oznacza też, że tak właśnie nieludzko objawia się skuteczna polityka Włoch, które płacą na miejscu w Libii, aby do ich wybrzeża nie zmierzali "ciurkiem" nielegalni imigranci z Afryki. Powstrzymanie tej migracji spowodowało kumulację uchodźców na terytorium Libii, co w oczywisty sposób wykorzystali handlarze niewolnikami, którzy w ten średnowieczny sposób usiłują zarobić na swym procederze w inny sposób.

To doprawdy niesamowite , że w XXI wieku mamy do czynienia z ponownym nasileniem się niewolnictwa w Afryce i to tak bardzo blisko granic Unii Europejskiej! Takie są właśnie skutki lewicowego idiotyzmu i wtrącania się w funkcjonowanie niezależnych państw przez destabilizowanie ich za pomocą wymuszonej migracji. Niestabilność, która została stworzona w regionie Afryki Północnej, będzie się nam jeszcze długo odbijać "czkawką" i to przez wiele dziesięcioleci.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ronin

niewolnictwo dzisiaj  byloby

niewolnictwo dzisiaj  byloby mozliwe tylko pod dwoma warunkami:  na lini wlasciciel -niewolnik/ca bylaby zawsze roznica plci. i niewolnik by mial takie prawa ze hej. poniekad taki niewolnik by mial wtedy lepiej niz niejeden ciezko harujacy polak ktory szczyci sie byc wolnym.  no ale w innych relacjach niewolnictwo napewno nie przejdzie.

Portret użytkownika ąę

Czegoś tu nie rozumiem- do

Czegoś tu nie rozumiem- do tej pory wiedziałem że do wymarzonej EU pragnie się dostać (poza Syryjczykami) pół Afryki i są dostarczani hurtowo przez gangi pośredników -nie za darmo oczywiście. Wielu z nich topi się po drodze. A tu rewelacja- kto płaci za ten "czarny towar" po 200-500 $$$- SOROS ? Ale w gruncie rzeczy sąto tylko nieistotne szczegóły- faktem jest że tzw.zachodnia zdegenerowana EU popełnia zbiorowe  samobójstwo. Takie zdarzenia mają miejsce również wśród zwierząt- całe stada lemingów nieraz wpadają do oceanu, delfiny, wieloryby wpływają na plaże więc może to samo się stać z gatunkiem nazywanym nie wiadomomo dlaczego- homo sapiens...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika SN69ll

Czyli że jak napiszę artykuł

Czyli że jak napiszę artykuł o postępach armii irackiej w walce z ISIS...a wkleję zdjęcia dotyczące walk z irackimi rebeliantam z przed 13 lat...to wszystko będzie ok ?... A co z profesjonalizmem...zdjęcia zamieszczone w artykule o niewolnictwie są bardzo ważnym elementem...i jeśli są lipne... to cały artykuł przestaje być wiarygodny...

Portret użytkownika U_P_Adlina

artykuł nawiązuje do agresji

artykuł nawiązuje do agresji żydo-zachodu na Libię, którego skutkiem jest piekło obecne tam dzisiaj i sprawa niewolnictwa. Zamieszczenie więc takich zdjęć nie jest żadnym uchybieniem. Odnoszę wrażenie, iż jesteś sfrustrowany tym, że na portalu przeważają ludzie, którym nie jesteś w stanie narzucić swojej pro-żydo-zachodniej propagandy i w związku z tym za wszelką cenę próbujesz znaleźć dziurę w całym. Popatrz na "profesjonalizm" meNdialnych presstytutek głównego ścieku, które o niewygodnych sprawach milczą, albo tworzą "wiadomości" które nie mają ukazywać prawdy tylko to, co zlecili im ich mocodawcy. Ale tam nie widzisz braku wiarygodnosći? Daj spokój. Dziwi mnie, że nie dociera do ciebie, iż ludzie na tym portalu mieli już dosyć "wiarygodnych" źródeł żydo-uSSmańskiego szamba meNdialnego i dlatego właśnie są tu, a nie tam. Chcą prawdy, a nie kłamstw, które niestety ty reprezentujesz.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika NS69

Poczułem się jak za PRL..

Poczułem się jak za PRL...pierwszy sekretarz tłumaczy członkom...że nie ważne są szczegóły...liczy się główna treść...Problem w tym że admin notorycznie ma problemy z wiarygodnością...mógłby spokojnie dorabiać w wyborczej...

Portret użytkownika U_P_Adlina

Problem ze szczegółami polega

Problem ze szczegółami polega na tym, że zawsze znajdziesz jakiś nieistotny szczegół, z którego możesz zrobić przysłowiowe widły z igły. I ty to robisz, a powodem jest frustracja. Poczułeś się jak w PRL? No akurat hujnia gejropejska, którą tak kochasz i reklamujesz jest dziś bardziej komunistyczna niż PRL. Po drugie juz ci powiedziałem, że twoje PISuarowe propagandowe meNdia głównego ścieku niewiele sie różnią od wyborczej, więc nie rozumiem twoich kwików w tym temacie.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika SN69ll

Jak znajdę trochę więcej

Jak znajdę trochę więcej czasu...to zaprezentuję ci zestawienie zakłamanej twórczości admina...która jest tak wiarygodna jak artykuły w PRL...z tą różnicą że obecnie takie pierdy można zweryfikować...co oczywiście się nie podoba...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj