W zeszłym roku Niemcy wydali na zasiłki dla islamistów astronomiczną kwotę 9,2 mld euro!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pieniądze bez konieczności pracy, zaoferowane przez kanclerz Niemiec, Angelę Merkel, każdemu chętnemu imigrantowi z Afryki i z Azji, który zdecyduje się przejechać przez pół świata byle dotrzeć do Niemiec, to bardzo istotny wabik wywołuący kryzys migracyjny w Europie. Jednak aby podtrzymać z jakiegoś powodu falę nielegalnych imigrantów przybyłym już trzeba wypłacać realne, duże pieniądze.

 

Niemcy w zeszłym roku przeznaczyły na zasiłki dla niepracujących imigrantów aż 9,2 miliarda euro. Jest to kolosalna suma porównywalna z rocznym deficytem budżetowym Polski. Innymi słowy, tyle ile oni rozdali islamistom, my musimy pożyczyć na procent.

 

Można by powiedzieć - kto bogatemu zabroni - ale konsekwencje takiej polityki mogą być tragiczne nie tylko dla Niemiec, lecz również dla całej Europy. Dzisiaj niemieckie media obiegła wiadomość, że przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy tak zwanych uchodźców, zaginęło bez śladu, gdy tylko dowiedzieli się, że mogą zostać deportowani.

Przeważnie byli to ludzie nie posiadający żadnych dokumentów, co powodowało że mogli właściwie przyjść do dowolnego urzędu, w dowolnym landzie i ubiegać się o zasiłek. Wiadomo, że rekordziści pobierali zasiłki nawet w kilkunastu landach jednocześnie! Kto wie czy ta astronomiczna kwota wydana na opłacanie fałszywej empatii, nie jest w dużej mierze wynikiem nadużyć opanowanych do perfekcji przez "Księciów Orientu"?

Ta nowa rasa panów nie musi pracować, bo politycy przekazują im środki wypracowane przez ludzi którzy ich wybierali do sprawowania władzy. Teraz mogą przekazywać zrabowane w podatkach pieniądze, wprost do kieszeni niepracujących islamistów. To doprawdy zabawne, że Niemcy wpadli w kierat i muszą pracować na swoich "gości:, których łaskawa była im zaprosić ich lekkomyślna pani kanclerz, którą sobie zresztą niedawno wybrali na kolejną kadencję ...

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika PolskiEmigrant

Zapominacie o tym. Byc moze

Zapominacie o tym. Byc moze dlatego ze mieszakacie w Polsce i iz glowna sila roboacza w krajach zachodnich sa Polacy. Anglia , Niemcy, Holandia , Belgia itd. Glownie na nich robia Polacy czesto za bardzo zanizone stawki przez posrednictwo agencji z danych krajow, ktore glownie sklada sie z osob ktoere qczesniej nie mialy rzadnej pracy ze wzdelgu na swoje lenistwo. Oczywiscie ze to tylko zbieg okolicznosci.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj