W Zatoce Perskiej pojawiła się grupa bojowa pod przewodnictwem lotniskowca Enterprise

Kategorie: 

wikipedia.org

Jak podaje agencja Interfax powołując się na dowództwo Piątej Floty US Navy, grupa bojowa, w której skład wchodzi lotniskowiec USS Enterprise dotarła do Zatoki Perskiej.

 

W grupie bojowej prowadzonej przez USS Enterprise znajdują się między innymi krążownik rakietowy, trzy niszczyciele, łodzie podwodne o napędzie atomowym statek z zaopatrzeniem. Wszystko dzieje się w przededniu sześciostronnych rozmów rozpoczynających się 14 kwietnia. Będzie to próba międzynarodowych mediacji z Iranem na temat jego programu nuklearnego.

 

Ta grupa bojowa US Navy ma do dyspozycji ponad 60 różnych samolotów i helikopterów, w tym 48 myśliwców bombardujących  F/A-18 Super Hornet, oraz ponad 100 rakiet typu Tomahawk o zasięgu do 1600 kilometrów.

 

W chwili obecnej na wschód od Zatoki Perskiej znajduje się też kolejna grupa bojowa prowadzona przez lotniskowiec Abraham Lincoln.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika emigrant

     Witam wszystkich.   

     Witam wszystkich.   Uważam że jeśli ma dojść do wojny to musi być jakiś pretekst, jakaś prowokacja, np zatopienie lotniskowca (żadna strata skoro miał iść i tak na złom) to go złomują, (czytaj wysadzą) sami u wybrzeży Iranu, niestety razem z załogą, żeby uwiarygodnić że to Irański atak. Opinia publiczna da się łatwo oszukać, po czym zaatakują Iran w ramach rewanżu. Musi być dużo ofiar po stronie Amerykańskiej wtedy opinia publiczna poprze atak USA na Iran (załoga lotniskowca zapewnia taką ilość ofiar), kto wie, może nawet uratują część załogi z tego "Irańskiego" ataku   Ps.Wejście do służby25 listopada 1961   Planuje się że USS "Enterprise" zostanie wycofany ze służby w 2014-2015 roku. Dokładna data zależy od stanu paliwa nuklearnego znajdującego się obecnie w reaktorze lotniskowca, dalszy los okrętu nie jest teraz znanyZałogazałoga: 3000personel lotniczy: 1800 

Portret użytkownika Vader

A weźcie te swoje religie i

A weźcie te swoje religie i wsadzcie sobie(tam gdzie nalezy) bez obnoszenia się z nimi.. Religijnośc tylko mąci prawdziwy osąd. Wszelki ,,duchowy" rozwój rozwala i tak już osłabione struktury ludzkiego pojęcia tożsamości.. Jeszcze troche i okarzecie się BOGAMI... gratulacje. Zwierzątka z ciut większym mózgiem i jeszcze większym ego parają się sprawami którymi ich malutkie mózgi nie są w stanie objąć..

Portret użytkownika Prophet

Pulsar twierdzisz że ja

Pulsar twierdzisz że ja atakuje Świadków,ale przypomnij sobieże to Ty pierwszy mnie zaatakowałeś wcześniejszym wpisempytając się mnie jakiego translatora używam uważasz że nieponiosłem kaca moralnego czytając taki wpis ? Skoro Ty jesteśŚwiadkiem to pamiętaj że reprezentujesz wszystkich Świadków nacałym świecie jesteś ich wizytówką różni ludzie wchodzą ne tęstronę i starają się coś wypocić od siebie nie po to by byćgaszeni złośliwymi tekstami nawet jak ktoś robi błędy to czy to jesttak istotne ? są różni ludzie o różnym poziomie wyszkoleniapiśmiennego i tacy chodzby jak ja że nie za dobżę dowidzą czy czytakie osoby mają być obiektem pośmiewiska ? Mojżesz posługiwał się bratem Aronem bo miał trudną mowę czy Tytęz będziesz się z niego śmiał i go poprawiał jak ma mówić ?Pamiętaj że faktycznie prawdziwą religię można poznać po owocachDucha a czy Ty takie owoce posiadasz ? a przecież reprezentujeszidee ludzi na całym świecie i sam żucasz cień na nich.Ja popracuje nad sobą a czy Ty też to zrobisz ?Błogosławieni cisi i pokornego serca albowiem do nich należyKrólestwo Boże !

Portret użytkownika Pio'76

Ja nie skomentowałem Twoich

Ja nie skomentowałem Twoich poprzednich wypowiedzi tylko dla tego, że nie potrafiłem ich odczytać. A złośliwość rzeczywiście by Ci się należała za takie pisanie jakie miało miejsce. To brak szacunku to innych i bardzo kiepskie świadectwo o sobie.Gadanie, że Pulsar reprezentuje wszystkich Świadków Jehowy to taki sam populizm jak stwierdzenie, że Pulsar reprezentuje wszystkich mężczyzn, albo Polaków. Może należałoby się do nich przyczepić?Teraz rzeczywiście piszesz lepiej, ale brakuje jeszcze interpunkcji. To można przeboleć i przy dobrej woli można zrozumieć co masz na myśli.Ja reprezentyję byłych chrześcijan, obecnie człowieka o postawie agnostycznej i antyreligijnej, ale moja wredność reprezentuje tylko mnie :-)Pozdrawiam i życzę sukcesów na forum.

Portret użytkownika Pulsar

"Prophet" - Po pierwsze,...

"Prophet" - Po pierwsze,... Nie zaatakowałem Cię, gdy pytałem się o ten traslator. To było zwykłe zapytanie, a nie robienie z Ciebie żartów. Przykro mi że tak to odebrałeś. Różni ludzie tu wchodzą, z różnych stron i z różnymi umiejętnościami, - więc ja chciałem Ci pomóc rozwiązać problem stylu Twego pisania w komentarzach. Myślałem że używasz jakiegoś translatora do edycji tekstu.Jak sam wiesz - wtedy pisałeś każdy wyraz z dużej litery, a to bardzo źle się czyta. Czemu teraz potrafisz pisać normalnie, a przedtem nie potrafiłeś ??! Sam z siebie robisz "ofiarę" a potem masz pretęsje do mnie ?Po drugie,... dla mnie poziom Twego wykształcenia nie ma znaczenia, - liczy się tylko to, by każdy kto tu pisze cokolwiek , pisał to wyraźnie i wmiarę zrozumiale, bez dużych liter w każdym wyrazie, lub innymi mankamentami stylistycznymi. Nikt tu nie kończył kryptologii by rozpracowywać takie wpisy jak np: Twoje. Błędy ortograficzne każdy popełnia - nawet i ja - i na takie drobne niedociągnięcia nie zwracam uwagi. Po za tym, pisząc niedbale świadczysz sam o sobie. Temat złośliwości co do stylu pisania uważam za zamknięty.Pozdrawiam. 

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Czy poniosłem stratę umierając?

Portret użytkownika zeta_reticuli

Z szacunku (oceny;) masz

Z szacunku (oceny;) masz niestety PAŁE kolego :-D @EDIT:baca>> mogę za każdym razem ustosunkować się do (Twoich vs moich) wypowiedzi jednym zdaniem/słowem?Jak coś i jeśli pozwolisz to będzie to właśnie: "PAŁA".Lubisz innym "jechać i cisnąć" więc sam z tym nie powinieneś mieć problemu/pretensji.Co Ty na to? @EDIT2:http://www.youtube.com/watch?v=qttHzDcCubI(...jak już klikniesz linkę to usiądź wygodnie [bardzo ważne HAHA], zatkaj sobie palcem jedno ucho co by Ci za szybko z głowy nie wyleciało, zamknij oczy a zobaczysz i usłyszysz moją roześmianą gębe hahah)

Umarłem jako minerał i stałem się rośliną. Umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem. Umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem. Czegóż mam się obawiać? Czy poniosłem stratę umierając?

Strony

Skomentuj