W wyniku ostatnich katastrof malezyjskie linie lotnicze są na skraju bankructwa

Kategorie: 

Źródło: Laurent ERRERA/Flickr/Creative Commons
W 2014 roku Malezja przeżyła aż trzy katastrofy lotnicze - jeden samolot pasażerski (lot MH370) po prostu rozpłynął się w powietrzu i do dziś nikt nie zdołał go odnaleźć, natomiast dwie kolejne maszyny (lot MH17 i QZ8501 linii AirAsia) zostały zniszczone. Malezyjskie linie lotnicze (Malaysia Airlines) straciły dwa samoloty pasażerskie i są teraz na skraju bankructwa.

 

Jak powiedział nowy prezes Malaysia Airlines, Christoph Mueller, linie lotnicze są już "technicznym bankrutem", choć dodał również że problemy zaczęły się jeszcze przed 2014 rokiem. Niestety katastrofy dwóch samolotów tego przewoźnika - lot MH370 i MH17 - w znacznym stopniu pogorszyły reputację tych linii a nowy prezes chce uratować sytuację.

 

Mueller zapowiedział program restrukturyzacji firmy, który ma ją przywrócić do dawnej świetności. Jego plan obejmuje również zwolnienie 6 tysięcy pracowników spośród 20 tys. osób. Wielu analityków uważa, że uratowanie malezyjskich linii lotniczych jest raczej niemożliwe, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę zeszłoroczne katastrofy lotnicze. Christoph Mueller ogłosi rebranding firmy dokładnie za trzy miesiące.

 

 

Źródło: http://www.bbc.com/news/business-32955818

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Oczywiście zupełnie

Oczywiście zupełnie przypadkowo Malezja jest jednym z najmniej przyjaznych krajów dla Żydostwa. Ta kara to pewnie za uznanie przez malezyjski trybunał ds. zbrodni wojennych Bena Netanjahu zbrodniarzem i wydanie dla niego zakazu wjazdu na teren Malezji.

 

Portret użytkownika achiles

Ten zmasowany ATAK NA TE

Ten zmasowany ATAK NA TE LINIE, to zemsta, za TRYBUNAŁ Z KUALARUMPUR , który tropi wszystkie ZBRODNIE SZATANÓW, dokonane na świecie w ubiegłym i obecnym WIEKU. To też rozłożenie na łopatki tych linii, które doskonale sobie ekonomicznie radziły, na AZJATYCKIM I CAŁEGO ŚWIATA NIEBIE, co się skutecznie powiodło, dla tych, którzy to zaplanowali i przeprowadzili. Osobiście obstawiam CIA, MI6 i MOSAD, no i BANDEROWCÓW Z TĄ ZBITĄ, NAD DONBASEM MASZYNĄ, ( ale ci działają na zlecenia tych 3 poprzednich, więc, na jedno wychodzi ). 

Skomentuj