W Wielkiej Brytanii rozpoczęto badania szczepionek antyrakowych

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
W Wielkiej Brytanii rozpoczęto badania nowej szczepionki, która może poradzić sobie ze wszystkimi typami guzów rakowych. Lek został zaaplikowany już dwóm ochotnikom. Badania będą kontynuowane przez okres 18-24 miesięcy. Są chętni, którzy chcą poddać się eksperymentom laboratoryjnym, donosi portal Mednova.

 

 

Naukowcy z Kings College w Londynie twierdzą, że nowa szczepionka jest pozbawiona niedociągnięć, które cechują inne leki. Wiadomo, że u pacjentów z rakiem tłumiona jest praca układu odpornościowego, a szczepionka ma go wspomóc.

 

Jedną z uczestniczek testu jest 35–letnia Brytyjka Kelly Potter, która otrzymała szczepionkę. W lipcu 2015 roku rozpoznano u niej czwarty etap rozwoju raka szyjki macicy. Niezależnie od tego co udało się zrobić, u Kelly stwierdzono przerzuty na wątrobie i płucach. Pierwszą partię szczepionki zaaplikowano dziewczynie 9 lutego. Obecnie kobieta musi przyjąć jeszcze siedem zastrzyków, aby naukowcy mogli stwierdzić, czy obrali właściwy kierunek badań.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika keri

Szczepionka przeciw HPV jest

Szczepionka przeciw HPV jest dostępna a nawet obowiązkowa i "darmowa" w Polsce.
Przeciwrakowa, a jakże, ma chronić przed rakiem szyjki macicy.
Problem w tym, że wywołuje raka narządów rodnych, powoduje niepłodność, paraliż nóg i rozmaite choroby neurologiczne.
Nikt nie prowadził badań, czy zapobiega rakowi szyjki macicy. Po co. To ma się sprzedać i dać dodatkowo zarobić na wywołanych nią chorobach.
Kolejne szczepionki "przeciwrakowe" będą coraz skuteczniejsze w powolnym zabijaniu szczepionych. Jak widać z przykładu na angolach i tak będą chętni, jeszcze będą czekać w kolejce.

Orwella Partia w "Rok 1984" to kościół kat. Dowodzi tego historia kk, biblia i poglądy kk. Precz ze światem Orwella! https://zmianynaziemi.pl/comment/494516#comment-494516

Portret użytkownika emma57

Rak nie jest chorobą. Komórki

Rak nie jest chorobą. Komórki rakowe są tworzone przez organizm w jakimś celu - a mianowicie po to, aby one, jako mocniejsze i mogące działać w środowisku beztlenowym, mogły obsługiwać obszary zapalne w naszym wnętrzu.  Owe zapalne obszary powstają na skutek sukcesywnego zanieczyszczania organizmu.
Nie ma więc sensu "walka z rakiem". To co teraz robią konowały chorym na "raka", to jakby zdrapywanie strupa, co go organizm wyprodukował w konkretnym celu zabezpieczenia rany.
Kiedy oczyścimy organizm z toksyn - a jest wiele sposobów - organizm sam zniszczy komórki rakowe, jako zbędne.
Dodam jeszcze, że tzw. guzy rakowe,  w których wnętrzu znajdują się przede wszystkim toksyny, pomieszane oczywiści z komórkami rakowymi, to stworzone przez nasze ciało ograniczniki, aby świństwa  nie krążyły po całym organiźmie. 
Tzw. biopsja jest więc wielkim szkodzeniem człowiekowi, bo rujnuje mechanizmy obronne, jakie ciało podjęło w celu zapanowania nad zanieczyszczeniami. 
 
Konkludując - nie ma i nie może być uodpornienia (szczepionki) na raka.

Portret użytkownika eva11

TO JEST BARDZO SMUTNE KIEDY

TO JEST BARDZO SMUTNE KIEDY LUDZIE TAK MYSLA!!!!!!!!!
ja bym pochwalla,gdyby naukowcy np-zrobl testy  z uzyciem ziol i stosujac diety z zywa zywnoscia,
bez ryzyka,bez skutkow ubocznych i bardzo tanie w uzyciu!
pochwalilabym rowniez gdyby nauka postanowila zrobic duzy eksperymet poleagajacy na odizolowaniu paru ochotnikow od cywilizacji na rok- powiedzmy,
gdzie ludzie Ci,hodowaliby swoje jedzenie,pili zdrowa wode ze studni,zbierali leki w lesie i obcowali z natura!
a po roku poddali sie badaniom na kondycje organizmu,
dziwne marzenia co?
ale marzenia czesto sie spelnaja!
 
 

Portret użytkownika SBLR32

Takie szczepionki antyrakowe,

Takie szczepionki antyrakowe, czy na raka są już dawno, ale tylko dla elit. Bo dla plebsu sprzedaje się tableteczki by napędzać rynek farmaceutyczny, co by to było gdyby się zaszczepić i nie mieć raka? BRAK ZYSKU!

Portret użytkownika vin

taght napisał: Steve Jobs się

taght wrote:

Steve Jobs się przekonał o tych szczepionkach dla elit co nie? Wydał na wszystko co możliwe góry złota i mu to nie pomogło, a świat nie śmiertelnych elit to domena paranoików.

 
No nie dokonca bo rokefeler od 75 r ma już 10 serce więc jak widać dodał sobie troche życia za kasę. 

Strony

Skomentuj