W Wielkiej Brytanii rozpoczęto badania szczepionek antyrakowych

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
W Wielkiej Brytanii rozpoczęto badania nowej szczepionki, która może poradzić sobie ze wszystkimi typami guzów rakowych. Lek został zaaplikowany już dwóm ochotnikom. Badania będą kontynuowane przez okres 18-24 miesięcy. Są chętni, którzy chcą poddać się eksperymentom laboratoryjnym, donosi portal Mednova.

 

 

Naukowcy z Kings College w Londynie twierdzą, że nowa szczepionka jest pozbawiona niedociągnięć, które cechują inne leki. Wiadomo, że u pacjentów z rakiem tłumiona jest praca układu odpornościowego, a szczepionka ma go wspomóc.

 

Jedną z uczestniczek testu jest 35–letnia Brytyjka Kelly Potter, która otrzymała szczepionkę. W lipcu 2015 roku rozpoznano u niej czwarty etap rozwoju raka szyjki macicy. Niezależnie od tego co udało się zrobić, u Kelly stwierdzono przerzuty na wątrobie i płucach. Pierwszą partię szczepionki zaaplikowano dziewczynie 9 lutego. Obecnie kobieta musi przyjąć jeszcze siedem zastrzyków, aby naukowcy mogli stwierdzić, czy obrali właściwy kierunek badań.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika keri

Szczepionka przeciw HPV jest

Szczepionka przeciw HPV jest dostępna a nawet obowiązkowa i "darmowa" w Polsce.
Przeciwrakowa, a jakże, ma chronić przed rakiem szyjki macicy.
Problem w tym, że wywołuje raka narządów rodnych, powoduje niepłodność, paraliż nóg i rozmaite choroby neurologiczne.
Nikt nie prowadził badań, czy zapobiega rakowi szyjki macicy. Po co. To ma się sprzedać i dać dodatkowo zarobić na wywołanych nią chorobach.
Kolejne szczepionki "przeciwrakowe" będą coraz skuteczniejsze w powolnym zabijaniu szczepionych. Jak widać z przykładu na angolach i tak będą chętni, jeszcze będą czekać w kolejce.

W szczepionkach pw świńskiej grypie AH1N1 był AH5N1 o śmiertelności 60%. Szczepionka była opatentowana pół roku przed epidemią. http://www.arkadia-polania.pl/swinska-grypa-to-lagodna-choroba.php

 

Portret użytkownika emma57

Rak nie jest chorobą. Komórki

Rak nie jest chorobą. Komórki rakowe są tworzone przez organizm w jakimś celu - a mianowicie po to, aby one, jako mocniejsze i mogące działać w środowisku beztlenowym, mogły obsługiwać obszary zapalne w naszym wnętrzu.  Owe zapalne obszary powstają na skutek sukcesywnego zanieczyszczania organizmu.
Nie ma więc sensu "walka z rakiem". To co teraz robią konowały chorym na "raka", to jakby zdrapywanie strupa, co go organizm wyprodukował w konkretnym celu zabezpieczenia rany.
Kiedy oczyścimy organizm z toksyn - a jest wiele sposobów - organizm sam zniszczy komórki rakowe, jako zbędne.
Dodam jeszcze, że tzw. guzy rakowe,  w których wnętrzu znajdują się przede wszystkim toksyny, pomieszane oczywiści z komórkami rakowymi, to stworzone przez nasze ciało ograniczniki, aby świństwa  nie krążyły po całym organiźmie. 
Tzw. biopsja jest więc wielkim szkodzeniem człowiekowi, bo rujnuje mechanizmy obronne, jakie ciało podjęło w celu zapanowania nad zanieczyszczeniami. 
 
Konkludując - nie ma i nie może być uodpornienia (szczepionki) na raka.

Strony

Skomentuj