W Wielkiej Brytanii powstanie pierwsza szkoła dla społeczności LGBT

Kategorie: 

Tęczowa flaga jako symbol społeczności LGBT - źródło: Theodoranian/Creative Commons
Już wkrótce na Wyspach Brytyjskich może powstać pierwsza szkoła, która będzie przyjmować gejów, lesbijki, osoby biseksualne i transgenderyczne. Celem tej inicjatywy jest ochrona mniejszości seksualnych przed prześladowaniem.

 

Szkoła ta powstanie w Manchesterze dzięki organizacji charytatywnej LGBT Youth North West, która otrzymała dotacje w wysokości 63 tys. funtów. Uczelnia przyjmie 60 uczniów, którzy nie chcą chodzić do szkół publicznych ze względu na dyskryminację. Inicjatywa ta ma również pomóc radzić sobie z seksualnością i ratować życie młodych ludzi - wypomina się nastolatkę Elizabeth Lowe, która popełniła samobójstwo w obawie przed brakiem akceptacji ze strony jej rodziny.

 

Choć organizatorzy zapewniają, że szkoła nie będzie izolowała tamtejszych uczniów to projekt i tak jest krytykowany za to że tworzy podziały wśród brytyjskiej społeczności. Uczelnia ma chronić młode osoby o innej orientacji seksualnej przed prześladowaniem ale nie pomoże to w walce z nietolerancją.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

I teraz tylko napiszcie, że

I teraz tylko napiszcie, że nie jest to celowa robota typowych PSYCHOPATÓW.
To proste. Kieruje wszystkim zakulisowo pasożyt, a steruje tym wszystkim czysty psychopata. Innej możliwości nie ma. I nie dajcie sobie wmówić że to jakaś wojna z konkretną nacją, że to wojna z chrześcijańską Europą czy Rosją. To nie to. To otwarta walka z LUDZKOŚCIĄ i CZŁOWIECZEŃSTWEM. Z kilkoma tlącymi się w nas jeszcze promykami wrażliwości, prawdy, godności i odwagi. ONI chcą to wszystko zadeptać, pózniej spalić do gołej ziemi a na końcu zalać olbrzymią masą gówna. Chcą z nas uczynić bezmyślnych mutantów, posłusznych i gotowych na ich każde skinienie. Chcą pozbawić nas najprostszych możliwości twórczego myślenia i działania, ażeby wtłoczyć nam odgórnie najbardziej haniebne scenariusze upodlenia i zepsucia. Mamy tarzać się w ich odchodach i prosić o więcej. Tego chcą...skurwysyny.
 
Ale wiecie co? NIEDOCZEKANIE!!! 

Portret użytkownika 777

Murzyńska minister Francji

Murzyńska minister Francji idzie na całego, pewnie jej kazano lub zmuszono ją do tego by powiedziała że jest nihilistką ! Mamy prawo szydzić ze wszystkich religii - stwierdziła reprezentująca Gujanę Francuską, minister sprawiedliwości Christiane Taubira, podczas uroczystości pogrzebowych zabitego rysownika z „Charlie Hebdo”.
Francuska polityk, autor ustawy umożliwiających zawieranie „małżeństw” przez pary jednopłciowe oraz prawo do adopcji dla takich par, wzięła udział uroczystości pogrzebowych rysownika Tignousa (właśc. Bernard Verlhac).
- Można rysować wszystko, w tym proroka, ponieważ we Francji - kraju Woltera i nieposzanowania - mamy prawo szydzić ze wszystkich religii - powiedziała minister.
Homoseksualistą człowiek się nie rodzi, ale się staje, z różnych powodów - z powodu edukacji, dlatego, że nie rozwinął swojej tożsamości w okresie dorastania lub naoglądał się telewizji homoseksualnej !
Trzecia Księga Mojżeszowa 18.22-29 "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! ... Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się ... Strzeżcie więc ustaw i wyroków moich, nie czyńcie nic z tych obrzydliwości.
 
Trzecia Księga Mojżeszowa 20.13-23 "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. ... Nie będziecie postępować według obyczajów narodu, który wypędzam przed wami. Ponieważ wszystkie te rzeczy czynili, napełnili Mnie obrzydzeniem."

 

Portret użytkownika Medium

Szczerze mówiąc - nie dziwię

Szczerze mówiąc - nie dziwię się.
Córka mi właśnie podesłała zdjęcie pewnej dalekiej znajomej, która już jako mężczyzna znalazła sobie w na wyspach parę i założyli firmę. Gdybym nie zobaczyła, nie uwierzyłabym.
Zgadnijcie, skąd pochodzi ta osoba?
 
 

Strony

Skomentuj