W Wielkiej Brytanii powstał specjalny sklep dla prepersów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Brytyjscy prepersi, czyli ludzie przygotowujący się na upadek cywilizacji, coraz chętniej zaopatrują się w artykuły potrzebne do przeżycia. Powstał nawet specjalny sklep dedykowany sprzedaży takich produktów i z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Najczęściej kupowane są maski gazowe i kombinezony ochronne na wypadek skażenia.

 

Sklep nazywa się "I Will Survive", czyli "Przetrwam" i znajduje się kilka godzin jazdy od Londynu. Jak można wyczytać w reklamie, jest to miejsce dla tych, którzy uważają tę frazę za swoje motto życiowe. Obserwując rozwój sytuacji na świecie coraz więcej ludzi wierzy w rychły koniec świata, a gdy nastąpi, chcą być gotowi na każdą sytuację.

 

W sklepie sprzedaje się podstawowe produkty takie jak woda, prowiant, ale też kusze i łuki, które mogą pomóc w polowaniach, albo w obronie przed innymi ludźmi. Asortyment towarów zawiera również broń białą jak noże, siekiery, a nawet maczety. Jednak prawdziwym bestsellerem są maski i stroje ochronne, które mogą być stosowane w przypadku wojny nuklearnej.

 

Klienci z całej UE robią też każdego dnia zakupy w Internecie. Firma rozwija się bardzo szybo na co z pewnością wpływają problemy z zagrożeniem terrorystycznym oraz narastające problemy gospodarcze i społeczne. Apokaliptyczny biznes idzie tak dobrze, że właściciel myśli nawet o stworzeniu całej sieci sklepów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika spidiiha

  hah. ZApaSy..ja nie musze

 
hah. ZApaSy..ja nie musze zapasow robic.
mam auto wiec
akumulator ,przetwornica w pIwnicy i zarowke zasile a no i telefon naladuje:) pozdro dla k kUmatYch. Srodki do przezycia sa wszedzie a i w aptecZce samochodowej maske znajde ::k
ps: Przepraszam za liteRowki. Pisze z tel ktorego kIEdys bede zasilac z tego akumulatora :k
 

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

a moze tak pójdziemy w druga

a moze tak pójdziemy w druga strone ,chcecie wojny to taka bedzie ,moze chcecie pokoju ? to zacznijcie jednoczyc sie aby tak było ,otrzymamy to co siejemy i jedni otrzymaja wojne a inni pokój ,jak powiedziano kazdy otrzyma śwait dla swoich potrzeb ,rozdowjenie rzeczywistosci jest na waszych oczach a teraz nowy rok z pracą jakiej jeszcze nie było ,i jezeli Polska odrobi lekcje to wjdzie z naszego kraju pierwsza duchowsc i nie bedzie zadnej wojny bo bedziemy z rosją połaczeni jako naród słowian i to da nam gwarancje spokoju .

Portret użytkownika inzynier magister

Bogate społeczeństwa jak te z

Bogate społeczeństwa jak te z UK to mogą sobie pozwolić na szaleństwo kupowania zbędnych produktów "Preps"-owatych, u mnie na osiedlu ludzie nie płacą z biedy za czynsz bo komunistyczna spółdzielnia zdziera straszny characz, najdroższy w całym mieście ! Oszukują na tych termostatach grzejnikowych pełno szmalu za nic ! Ludzie siedzą w zimnym bo oszczedzają a i tak kazą im płacić kupe szmalu ! Trzeba by kiedyś poprosić PiS żeby zmienił prawo o spółdzielniach mieszkaniowych co to zdzierają z ludzi nielegalny characz ! Dodatkowo też prawo że jesli ludzie nie chcą tych oszukańczych termostatów to nie wolno by ich montować bo elektrownie ciepłownicze już są w niemieckich rękach i dokręcają śribębiednym ludziom ! Szok ! Bandycki system rudzielca z PO i SLD oraz udających rolników z PSL !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nawet cała piwnica gadżetów i

Nawet cała piwnica gadżetów i półki wypchane żywnością, nie zastąpią wiedzy... Dlatego lepiej być survivalowcem niż prepersem (survivalowiec i prepers to nie to samo).  Zapasy można zawsze porobić, nawet jak się nie ma wiedzy z dziedziny technik przetrwania... I to jest złudne i śmiertelnie niebezpieczne.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika zyx

Sklep z akcesoriami

Sklep z akcesoriami przydatnymi podczas armagedonu, apokalipsy lub napadu zombie....chyba należy się zastanowić czy większość ludzi znajduje się po własciwej stronie muru zamkniętego oddziału psychiatrycznego.
Czekam kiedy otworzą sklep sprzedający amulety gwarantujące "wejście do raju furtką dla vip, bez kontroli św. piotra". Albo sprzedające certyfikaty odpuszczające grzechy w przypadku smierci. A dla ubogich - sprzedaż na raty.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Naomi Klein to zjawisko

Naomi Klein to zjawisko określiła "kapitalizmem katastroficznym". Mimo iż nie jestem jej specjalnym zwolennikiem to w tym wypadku muszę się z nią w 100% zgodzić. Straszenie ludzi terroryzmem, komunizmem, klęskami żywiołowymi czy końcem świata jest idealną metodą na trzymanie masy za morde z jednoczesnym napychaniem kieszeni koncernom które sprzedają bezwartościowe towary jak te dla tzw. preppersów.

 

Portret użytkownika dix

Ja cię u nas takie sklepy to

Ja cię u nas takie sklepy to nic wielkiego.
U nich trzeba jechać kilka godzin i brak nazwy miejscowości czyli wielka tajemnica.
W kilka godzin to ja rozumiem że aby kupić maskę pgaz muszę przejechać 300 km?
Wyślijmy im kontener prosto do Londynu zaoszczędzą.
Ciekawe czy mają kozy i po ile?

Portret użytkownika Robaczkowa

       Może te zakupy

 
 
 
 Może te zakupy Anglików nie są takie głupie. Dzisiaj przeczytałam tekst pana Grzegorza Wasiluka o Sienerze van Rensburgu żyjącym na przełomie 19 i 20 wieku w Południowej Afryce. Był on autorem bardzo wielu interesujących przepowiedni. Skopiowałam i wrzucam tutaj wybrany fragmencik. Szkoda, że tak mało jego przepowiedni przetłumaczono na polski. Jest tu ciekawa wzmianka o Wielkiej Brytanii. Reszta przepowiedni też jakby dopasowuje się dobrze do obecnych czasów.
 
 
 
 
 
 
,, Jednak nad Anglią zapadnie czarna noc. Widzę jak na jej wyspach wyleguje się czarny wąż. To będzie czarny problem. Jego przypłynięcie poprzedzi wojnę domową i śmierć głodową. Pewnego dnia wąż zacznie się wić w szalonych podskokach. Kiedy osiedli się tam jeszcze więcej czarnych i kolorowych nadejdzie całkowity upadek." Podobny los czeka Francję.
Innym znakiem poprzedzającym trzecią światową ma być "wojna domowa w Rosji". Trzeba tu dodać, że w jego czasach niemal nikt nie odróżniał obecnej środkowej i wschodniej Ukrainy od reszty Cesarstwa Rosyjskiego. W czasie tej wojny - wyprorokował - Niemcy i Ameryka staną razem przeciwko Rosji. Mimo to "carowi Rosji" uda się dość szybko położyć kres tej wojnie i raz na zawsze pozbyć się tych, którzy ją przeciw niemu prowadzili. Potem Rosja sprzymierzy się z Chinami i częścią muzułmanów, aby zemścić się na mocarstwach zachodnich.
Trzecia światowa ma się rozpocząć, w kwietniu lub maju, od błyskawicznego ataku rosyjskich armii w kierunku zachodnim. Na swojej drodze nie napotkają żadnego znaczącego oporu (względnie zdołają go błyskawicznie złamać) i w ciągu kilku dni dotrą aż do Pirenejów. Tam też nastąpi ogromna bitwa, w której wezmą udział cofające się przed nimi wojska niemieckie, francuskie i amerykańskie. Niemcy mają użyć niezwykłych, ogromnie skutecznych broni, które ich naukowcy opracowali pod koniec drugiej wojny światowej. Ich istnienie uda(ło) im się utrzymać w tajemnicy przez pokolenia. Anglia zawrze odrębny pokój z carem, aby się ratować. Potem jednak przestanie istnieć jako jednolite państwo. W tym czasie w Afryce dojdzie do innej, straszliwej bitwy, w której biali i czarni mieszkańcy RPA staną ramię w ramię, aby odeprzeć wroga, który nadejdzie "z rogu Afryki" (obecnie: Somalia, Kenia, Erytrea). Będą walczyć razem, by zachować prawo do wyznawania chrześcijaństwa. Wszystkie trzy decydujące bitwy będą trwały tylko kilka dni.
 
 

Portret użytkownika Bucefał

To przynajmniej pokazuje kogo

To przynajmniej pokazuje kogo nalezy sie obawiac i kim jest agresor. Reżim putina nie bez powodu sie zbroi nawet za koszt glodu obywateli. I co najsmieszniejsze - oburza sie na kazda obronna postawe "zachodu" (np bazy w Polsce i Rumunii). To krzyzuje plany kremla, a te na pewno nie sa oparte o niesienie pokoju.

Strony

Skomentuj