W Wielkiej Brytanii powstał specjalny sklep dla prepersów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Brytyjscy prepersi, czyli ludzie przygotowujący się na upadek cywilizacji, coraz chętniej zaopatrują się w artykuły potrzebne do przeżycia. Powstał nawet specjalny sklep dedykowany sprzedaży takich produktów i z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Najczęściej kupowane są maski gazowe i kombinezony ochronne na wypadek skażenia.

 

Sklep nazywa się "I Will Survive", czyli "Przetrwam" i znajduje się kilka godzin jazdy od Londynu. Jak można wyczytać w reklamie, jest to miejsce dla tych, którzy uważają tę frazę za swoje motto życiowe. Obserwując rozwój sytuacji na świecie coraz więcej ludzi wierzy w rychły koniec świata, a gdy nastąpi, chcą być gotowi na każdą sytuację.

 

W sklepie sprzedaje się podstawowe produkty takie jak woda, prowiant, ale też kusze i łuki, które mogą pomóc w polowaniach, albo w obronie przed innymi ludźmi. Asortyment towarów zawiera również broń białą jak noże, siekiery, a nawet maczety. Jednak prawdziwym bestsellerem są maski i stroje ochronne, które mogą być stosowane w przypadku wojny nuklearnej.

 

Klienci z całej UE robią też każdego dnia zakupy w Internecie. Firma rozwija się bardzo szybo na co z pewnością wpływają problemy z zagrożeniem terrorystycznym oraz narastające problemy gospodarcze i społeczne. Apokaliptyczny biznes idzie tak dobrze, że właściciel myśli nawet o stworzeniu całej sieci sklepów.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika spidiiha

  hah. ZApaSy..ja nie musze

 
hah. ZApaSy..ja nie musze zapasow robic.
mam auto wiec
akumulator ,przetwornica w pIwnicy i zarowke zasile a no i telefon naladuje:) pozdro dla k kUmatYch. Srodki do przezycia sa wszedzie a i w aptecZce samochodowej maske znajde ::k
ps: Przepraszam za liteRowki. Pisze z tel ktorego kIEdys bede zasilac z tego akumulatora :k
 

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

a moze tak pójdziemy w druga

a moze tak pójdziemy w druga strone ,chcecie wojny to taka bedzie ,moze chcecie pokoju ? to zacznijcie jednoczyc sie aby tak było ,otrzymamy to co siejemy i jedni otrzymaja wojne a inni pokój ,jak powiedziano kazdy otrzyma śwait dla swoich potrzeb ,rozdowjenie rzeczywistosci jest na waszych oczach a teraz nowy rok z pracą jakiej jeszcze nie było ,i jezeli Polska odrobi lekcje to wjdzie z naszego kraju pierwsza duchowsc i nie bedzie zadnej wojny bo bedziemy z rosją połaczeni jako naród słowian i to da nam gwarancje spokoju .

Portret użytkownika pawel2312

Historycznie z Rosją to można

Historycznie z Rosją to można tylko stracić. Od ponad 100 lat zamordyzm i żadnego poważniejszego sprzeciwu ze strony obywateli. Gdzie jakieś powstanie, strajki i demonstracje? Ruski człowiek ma we krwi achujtyzm czyli co by nie było to władza ma rację i tak jest ok i po co się wysilać i o co walczyć. Ruski człowiek to tylko mięso armatnie od stuleci. Nie liczy się jakość tylko ilość. A rozum przeszkadza.Dlatego jest tak dużo tego człowieka, jak kałasznikowów i kulek do niego. Podobnie jest z Białorusią i Ukrainą. Tak że nie, dziękuje ale nie chcę bratać się z takim wrogiem.

Portret użytkownika inzynier magister

Bogate społeczeństwa jak te z

Bogate społeczeństwa jak te z UK to mogą sobie pozwolić na szaleństwo kupowania zbędnych produktów "Preps"-owatych, u mnie na osiedlu ludzie nie płacą z biedy za czynsz bo komunistyczna spółdzielnia zdziera straszny characz, najdroższy w całym mieście ! Oszukują na tych termostatach grzejnikowych pełno szmalu za nic ! Ludzie siedzą w zimnym bo oszczedzają a i tak kazą im płacić kupe szmalu ! Trzeba by kiedyś poprosić PiS żeby zmienił prawo o spółdzielniach mieszkaniowych co to zdzierają z ludzi nielegalny characz ! Dodatkowo też prawo że jesli ludzie nie chcą tych oszukańczych termostatów to nie wolno by ich montować bo elektrownie ciepłownicze już są w niemieckich rękach i dokręcają śribębiednym ludziom ! Szok ! Bandycki system rudzielca z PO i SLD oraz udających rolników z PSL !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nawet cała piwnica gadżetów i

Nawet cała piwnica gadżetów i półki wypchane żywnością, nie zastąpią wiedzy... Dlatego lepiej być survivalowcem niż prepersem (survivalowiec i prepers to nie to samo).  Zapasy można zawsze porobić, nawet jak się nie ma wiedzy z dziedziny technik przetrwania... I to jest złudne i śmiertelnie niebezpieczne.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika zyx

Sklep z akcesoriami

Sklep z akcesoriami przydatnymi podczas armagedonu, apokalipsy lub napadu zombie....chyba należy się zastanowić czy większość ludzi znajduje się po własciwej stronie muru zamkniętego oddziału psychiatrycznego.
Czekam kiedy otworzą sklep sprzedający amulety gwarantujące "wejście do raju furtką dla vip, bez kontroli św. piotra". Albo sprzedające certyfikaty odpuszczające grzechy w przypadku smierci. A dla ubogich - sprzedaż na raty.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Naomi Klein to zjawisko

Naomi Klein to zjawisko określiła "kapitalizmem katastroficznym". Mimo iż nie jestem jej specjalnym zwolennikiem to w tym wypadku muszę się z nią w 100% zgodzić. Straszenie ludzi terroryzmem, komunizmem, klęskami żywiołowymi czy końcem świata jest idealną metodą na trzymanie masy za morde z jednoczesnym napychaniem kieszeni koncernom które sprzedają bezwartościowe towary jak te dla tzw. preppersów.

 

Strony

Skomentuj