W Wielkiej Brytanii od lat ignorowano zagrożenie ze strony muzułmańskich gangów

Kategorie: 

Źródło: twitter
Jeszcze kilka lat temu, wyrażanie krytyki bądź obawy wobec muzułmanów było równoznaczne z islamofobią. Dopiero po tak długim czasie można otwarcie mówić o islamizacji Europy. Jako pierwsza ucierpiała na tym Wielka Brytania, gdzie muzułmańskie gangi były praktycznie bezkarne.

 

Premier David Cameron dopiero od pewnego czasu walczy z radykalnym islamem i stara się zachować w kraju brytyjską kulturę. Jednak w przeszłości, gdy słowo "islamofobia" tak jak ochrona muzułmanów była jeszcze bardzo powszechna, wielu młodych Brytyjczyków ucierpiało przez gangi i nie otrzymało ze strony państwa żadnej pomocy.

 

Dopiero dziś oficjalnie mówi się o tym, że muzułmańskie gangi porywały młode nastolatki, wykorzystywały je seksualnie oraz do prostytucji. Proceder ten miał miejsce w całej Anglii. Szokujące jest to, że organy ścigania, pracownicy socjalni, nauczyciele czy różne organizacje zupełnie ignorowały ten fakt.

 

Zgłaszane na policję przypadki porwania czy gwałtu były ignorowane. Pracownicy socjalni oraz nauczyciele, widząc że młode Brytyjki chcą i proszą o pomoc, również ten fakt ignorowali. Z przeprowadzonego niezależnego śledztwa wynika, że w samym hrabstwie Oxfordshire w ciągu ostatnich 15 lat mogło ucierpieć ponad 300 dzieci.

 

Przymykanie oka na działania muzułmańskich gangów wynikało ze strachu przed posądzeniem o islamofobię, brak tolerancji i rasizm. Brytyjski rząd zamierza teraz podjąć odpowiednie kroki aby ukarać wszystkich, którzy nie pomogli i nadal nie pomagają nastolatkom zapewnić bezpieczeństwo. Karani będą również policjanci, którzy nie ścigali muzułmanów za popełnione przestępstwa. Wykorzystywanie seksualne nieletnich będzie teraz traktowane w ten sam sposób, co terroryzm.

 

 

Na podstawie: http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/11445791/Council-chiefs-who-ignore-child-abuse-will-be-jailed.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika An Ty

Akurat:) hehe To,ze na 

Akurat:) hehe To,ze na  swiatlo dzienne wyplywaja tego rodzaju informacje o gangach w ktorych sklad wchodza mieszkancy oryginalnego Pakistanu czy innego muzulmanskiego kraju, to nic innego jak odwrocenie uwagi opinii publicznej od afery pedofilskiej w ktora zamieszane sa osoby z najwyzszych kregow wladzy w UK wlaczajac to rodzine krolewska Saxon-Coburg (Windsor). Po prostu temat zastepczy walkowany non stop,aby nikt nie pytal ludzi ze swiecznika,bo jeszcze sie wyda przypadkiem co sie dzieje w podziemiach londyskiego City lub zamku Balmoral. Wtedy okazaloby sie np. , ze elita wyznaje calkiem niepoznana nam religie gdzie rytualy lekkko odbiegaja od tzw. moralnosci

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika blondas

na naszym terenie panosza sie

na naszym terenie panosza sie obcokrajowcy i gwalca nasze kobiety,ba!!dzieci..czy to nie  jak sredniowieczny podboj?? nie chce nawolywac do nienawisci ale cywilizacja zachodnia upada,tu nie ma miejsca na poprawnosc polityczna tylko wylapywac i brutalnie obcinac lby publicznie,oni powinni sie wrecz bac przebywajac na nie swoim terenie tak jak to bylo w sredniowieczu,wszak kazdy obywatel  euroy bedac u nich boi sie o zycie.

Żyję dla Ciebie panie Cejrowski, składam śluby Maksowi i przyrzekam wierność Januszowi. Boże, broń prawo tak jak i prawice od biczy lewaków.

Portret użytkownika Sebastian.B

P.Kameron Swiania parszywa

P.Kameron Swiania parszywa karac powinien najpierw siebie a pozniej reszte swin ze swojej zagrody bo od gory to sie zaczelo a nie od dolu! Czepiac sie do POLAKOW Umial a do Islamu boi sie Parszywiec z wielka i zdeformowana glowa!

Skomentuj