W Warszawie spałowano, zagazowano i ostrzelano Marsz Niepodległości. Czy był to kondukt żałobny Rzeczpospolitej?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W sumie trudno się dziwić, że w szalonym roku 2020, zamiast Marszu Niepodległości w Warszawie odbył się dzisiaj Kondukt Niepodległości, który zakończył się awanturą z policją, pałowaniem, gazowaniem i strzałami z broni gładkolufowej. Trudno o lepszy dowód na to, że niepodległość i równość wobec prawa jest tylko złudzeniem.

Święto Niepodległości 11 listopada obchodzi się je formalnie od 1937 roku, kiedy to zapisano w ustawie, że jest to symboliczna data ponownego powstania Polski po 123 latach zaborów. Polska stała się niepodległa 7 pażdziernika 1918 roku, kiedy odzyskano państwowość i ukonstytuowałą się Rada Regencyjna. Upamiętniony 11 listopada to tylko dzień kiedy owa Rada przekazała władzę Józefowi Piłsudskiemu.

 

Chwilę po powrocie na mapy świata Polski przyszła wojna z bolszewikami i przez nasz kraj przetoczyły się dwa totalitaryzmy. Najpierw zniszczyli go Niemcy, a potem w niewolę wzięli Sowieci. Nieodległość ponownie odzyskaliśmy w 1989 roku, chociaż teraz już wiadomo, że tzw. komuna upadła wtedy, ale najwyżej na cztery łapy i potem oplotła całą Polskę nową siecią powiązań. Trwało to jedynie 15 lat gdy mieliśmy zdolność do samostanowienia. Wszystko to skończyło się gdy Polska stała się członkiem Unii Europejskiej, co stało się 1 maja 2004 roku.

 

Ale trzeba pamiętać, że była to zupełnie inna UE niż ta, z którą mamy do czynienia obecnie. Najpierw usilnie forsowano tak zwaną "konstytucję Unii Europejskiej", ale po serii porażek w referendach w kilku krajach, uznano, że nie można pozwolić sobie na błędy demokracji i dokonano rebrandingu projektu nazywając konstytucję traktatatem, od miejsca podpisania zwanego lizbońskim. 

 

Dokument ten opisuje reformę UE i został przyjęty w grudniu 2007 roku. Polska ratyfikowała go 1 grudnia 2009 roku, kiedy podpisał się pod nim nieżyjący już prezydent Lech Kaczyński. To właśnie wtedy uznaliśmy, że Unia Europejska jest państwem, a my jesteśmy jego częścią. Podległość względem Moskwy, zastąpiliśmy podległością wobec Brukseli. Formalnie to właśnie wtedy Polska ponownie utraciła chwilowo odzyskaną niepodległość, mimo, że politycy, którzy do tego doprowadzili oficjalnie twierdzą inaczej. 

 

To co nazywaliśmy do tej pory III RP i co właśnie się przepoczwarza w nowy totalitaryzm zwany roboczo - nową normalnością. To co obserwujemy obecnie dookoła nas tylko pozornie wygląda na walkę z wirusem. Na naszych oczach następuje spektakularna rezurekcja komunizmu. Właściwie już teraz żyjemy w reżimie gorszym niż PRL, a pętla się zaciska. Poziom możliwości technicznych śledzenia obywateli przez służby specjalne jest obecnie taki, że prywatność stała się reliktem. Można to zresztą łatwo uzasadnić porównując wszelkie niedogodności obecne w tamtych czasach i te, których doświadczamy w tej chwili. Reżim dla obywateli jest obecnie dużo większy niż w stanie wojennym. Na dodatek ludzie giną już masowo przez celowe zniszczenie tak zwanej służby zdrowia. Trwa coś co wygląda jak celowa depopulacja Narodu. Jak w ogóle można w takich czasach mówić o jakiejś niepodległości?

 

Oczywiście dzisiejszy doroczny Marsz Niepodległości w Warszawie, tak jak na kraj podległy przystało, został spacyfikowany przez policję. Stało się to po dwóch tygodniach marszów zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych, które nie dość, że były ochraniane przez policję, to wręcz były oklaskiwane. Policjanci jeszcze niedawno pozwalili na profanacje kościołów i na wielogodzinne bezkarne oblężenie Kościoła pw. św. Aleksandra na Placu 3 Krzyży w Warszawie. Za to dzisiaj patriotów z biało-czerwonymi flagami ochoczo ostrzelano z broni gładkolufowej. Dysproporcja w traktowaniu ludzi stosownie do poglądów jest tak wielka, że czas zakończyć opowieści o równości ludzi wobec prawa. Widać już jawnie, że Konstytucja RP to zupełna fikcja!

 

Pod pretekstem rzekomej pandemii odebrano nam kawałek po kawałku wszelkie wolności osobiste, wolność zgromadzeń, całą prywatność, wolność od bycia poddawanymi przymusowym eksperymentom medycznym. Wszystko to upadło w jednym momencie i znowu musimy walczyć, albo zginąć. Jeśli poddamy się tym procesom czeka nas świat jak z powieści "Rok 1984" Orwella, tylko, że będzie to wersja tej strasznej dystopii, ale na sterydach, z cyfrową walutą, implantowanymi chipami i obowiązkowymi zastrzykami depopulacji bez których przyjmowania będzie się wyrzutkiem ze społeczeństwa. 

 

Ta cała "niepodległość" brzmi upiornie, gdy jest odmieniana przez wszystkie przypadki, akurat wtedy, kiedy Bruksela i namiestniczka USA w naszym kraju, Żorżeta Mosbacher, rozstawiają po kątach naszych żenujących polityków. Symboliczne jest też to, że nie dalej jak wczoraj, prezydent Andrzej Duda, ostatecznie podpisał dokumenty sankcjonujące pobyt obcej armii na terytorium Polski. Gdy kończył się PRL z Polski wycofała się rosyjska Armia Czerwona, a teraz kiedy implementowany jest globalny komunizm, w Polsce instaluje się amerykańską US Army. Czy potrzeba więcej dowodów na to, że niepodległość Polski to fikcja?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika czesio i muchy

przypieprzacie się do portalu

przypieprzacie się do portalu że schodzi na psy itp a pomijacie fakt że do Polaków strzelali Polacy w mundurach! kiedy ostatnio miało coś takiego miejsce bo nie pamiętam? chyba nie wielu z was ma do czynienia z bronią i nie zdajecie sobie sprawę co to znaczy celować z broni do ludzi! ! z maskami na ryjach i w hełmach może się okazać że to wasz jakiś znajomy celował ci w klatę albo w łeb! ! kumacie o co chodzi rurkowe pis-dusie?

Portret użytkownika Manio

Czyli rozumiem, że "spałowano

Czyli rozumiem, że "spałowano, ostrzelano i zagazowano" matki z dziećmi, wycieczki klasowe, całe rodziny (których wy jesteście obrońcami), kombatantów, dziadków, babcie, żołnierzy na emeryturze itd.? Autor oderwany od rzeczywistości tak samo jak ci z racami pod stadionem.

Portret użytkownika Zenek ;)

Ciekawe za ile STULECI

Ciekawe za ile STULECI frajedowcy zajarzą...

iż chodząc w przemarszach za Bąkiewiczem chodza tak naprawdę za młodzieńczą facjatą natanyachu .

Ich zagorzałego ADOLFA STALINA....

popierając TAKĄ SAMĄ IDEOLOGIĘ jaką głosiły Złote Niemieckie (sanacyjne(*)) Pedały za (prze)marszów SynówSyjonu (SS) po Berlinie

później palący dzieciakami z AK w krematoriach, by dziś "mieli prawo"i okupować Palestynę i wszczynać 3 WŚ

 

(*) bo SANACJA to polskie NSDAP

tak jak współcześnie sanacja to PiS.DA+ a NSDAP to CDU/CSU

 

Swoją drogą PiS.DA właśnie ROZGRYWA DELEGALIZACJĘ polskiego patriotyzmu, taki KAMIEŃ WĘGIELNY powodu do kolejnych ROZBIORÓW POLSKI "polska to kraj katolickich warhołów, trzeba ja rozczłonkowac by nie stała się...".

Portret użytkownika devoratus

Portal faktycznie

Portal faktycznie systematycznie traci wiarygodność, aż nie chce się wierzyć, że Admin mógł zamieścić tak nierzetelny tekst.

"Stało się to po dwóch tygodniach marszów zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych, które nie dość, że były ochraniane przez policję, to wręcz były oklaskiwane".

Czy to znaczy, Adminie, że każdy człowiek, który jest za możliwością dokonywania amputacji, jest zwolennikiem hurtowego obcinania ludziom kończyn? Jak możesz tak manipulować ludźmi? To nie są protesty "ludzi, którzy marzą o zabijaniu dzieci nienarodzonych", tylko zwolennicy PRAWA DO WYBORU w sytuacjach ekstremalnych!!! Naprawdę chciałbyś, żeby "rząd" zmuszał twoją żonę do urodzenia dziecka będącego owocem zbiorowego gwałtu bandy chorych psychicznie zwyrodnialców? To nieludzkie!!!

Po drugie - ten "marsz patriotów" demolował miasto, rzucał kamieniami w policję, podpalał mieszkania i tak dalej. Policja zareagowała prawidłowo, a jeśli ktoś rozmyślnie dostał się w sam środek zadymy, to niech ma pretensje do siebie, że dostał po ryju. Jak jest mega zadyma, to wszyscy tłuką na oślep. Czasem bywa i tak, że jeden policjant mnoże dostać od drugiego. A dziennikarze słyszeli komunikat, żeby opuścili miejsce działań policji - skoro tam zostali, to do kogo mają teraz pretensje?

A nawet jeśli w tłumie byli prowokatorzy, to i tak pokazuje tylko, że organizatorzy marszu i pożal się Boże "Straż Marszu" nie podołali zadaniu...

I proszę mi nie pyskować, że ktoś wie lepiej - mieszkam 200 metrów od miejsca bitwy pod Empikiem i swoje wiem...

 

 

Portret użytkownika drako_tr

devoratus  nie "marsz

devoratus  nie "marsz patriotów" tylko Marsz Niepodległości...ale to tłumaczy, czemu nie widzisz, że pod pięknym hasłem "PRAWA DO WYBORU" szło lewackie, bezwartościowe jako ludzie...tęczowe bydło. Zapewne nie dziwi cię też, czemu najgłośniej darły tam ryja pedały Biggrin

Portret użytkownika euklides

To nie są protesty "ludzi,

To nie są protesty "ludzi, którzy marzą o zabijaniu dzieci nienarodzonych", tylko zwolennicy PRAWA DO WYBORU w sytuacjach ekstremalnych!!! 

Okno Overtona. Zaczyna się na sytuacjach ekstremalnych, a skończy się na likwidowaniu przeciwników politycznych.

A co z moim prawem wyboru jak chodzi o milion rzeczy dotyczących TYLKO MNIE, do których zmusza mnie państwo? Gdzie prawo wyboru jak chodzi o płacenie złodziejskiego haraczu zwanego podatkiem. Gdzie prawo wyboru jak chodzi o edukację. Gdzie prawo wyboru jak chodzi o szczepienia. Gdzie prawo wyboru czy chcę podlegać organizacji sterowanej przez bandę psychopatów zwanej państwem.

Portret użytkownika babka

No cóż jak ci coś nie pasuje

No cóż jak ci coś nie pasuje to przecież możesz protestować. Kolega ma rację większość z  was pisała o kobietach per qurwy i lewaczki natomiast hordy z racami,petardami i butelkami to dla was patrioci ,obrońcy życia i kościoła.. Można powiedzieć jaki kościół tacy obrońcy.Covid faktycznie atakuje chyba mózgi. Jest takie powiedzenie,,wiemy o sobie tyle na ile zostaliśmy sprawdzeni,,. Nie życzę wam byście musieli się zmierzyć z traumą urodzenia martwego,okaleczonego dziecka czy dziecka z gwałtu abyście się mogli sprawdzić. Z obrońcami życia jest tak , że obchodzi ich to życie tylko do urodzenia potem to niech się dzieje co chce.Niedawno czytałam jak Pazura Radosław dokonał adopcji mentalnej. Na tyle tylko  stać obrońców życia. Przypomina mi się taki obrazek ,kto jest przeciw aborcji -wszyscy , kto adoptuje dziecko-nikt.

Portret użytkownika Max 1983

Tacy jak Pazura i te

Tacy jak Pazura i te świętoszki obrońcy życia co chore dziecko chętnie obejrza z bezpiecznej odległości, bo przecież nie będą się nimi zajmować czy na nie płacić to typy nie warte oplucia.Co do protestów kobiet ,to problemem każdych masowych protestów jest to że podłanczają się pod nie bardzo rózne grupy ludzi i często nawet najbardziej mądre sensowne postulaty giną w zwykłej głupocie.Bo transparenty typu "Strach się ru..ć" trzymane przez na oko 16 letnie dziewczyny są po prostu słabe.Organizatorki choć ,słusznie wściekłe też powinny ważyć słowa bo wrzeszczenie do każdego wypier...j!!! łacznie z Hołownią które katolem jest ,ale szukającym porozumienia ,który deklarował wsparcie dla nich a usłyszał wypier...j jest słabe.Bo wulgarność kobiet to się dobrze na filmach porno sprzedaje, ale tak ogólnie to odpycha.Tak samo jest z tymi marszami niepodległości ,tam idzie bardzo wiele normalnych osób ,ale też od lat jest to raj dla wszelkich niewyżytych łysych przygłupów ,którzy moga zrobić dosyć bezkarnie demolkę.

Jestem jak najbardziej zwolennikiem aborcji i eutanazji ale w rozsądnych granicach ,a tego rozsądku się nie wypracuje jeśli się sprowadzi słuszne postulaty do krzyku rozwydrzonych nastolatek, ktore są czesto zbyt głupie albo zbyt pijane by pamiętać o zabezpieczeniu się no to chcą się skrobaniem uratować.

Trzeba zaczać od tego .że drakońskie prawo forsuje zawsze kościół, więc niech kobiety zaczną od opuszczenia kościoła.Osłabienie tej szkodliwej instytucji to szansa na normalizację w sprawach światopoglądowych, na normalną dyskusję ,może referenda w tych sprawach??A niestety mam obawy że duża częśc z obecnych tam jak przychodzi co do czego to i dziecko chrzci i ślub kościelny bierze.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika drako_tr

Babko, prawdziwe kobiety,

Babko, prawdziwe kobiety, olały ten cyrk zwany "marszem kobiet", gdy tylko zobaczyły "hasła" miłośników mordowania nienarodzonych dzieci, gdy tylko zrozumiały, jak bardzo zbydlęcone osobniki, wzięły w nim udział.

...warto też wiedzieć, że nie wolno odbierać, czego nie daliśmy, a już totalnym skurwieniem jest rżnąć się i skrobać, a o to właśnie, te zbydlęcone osobniki walczą.

" Z obrońcami życia jest tak.. "

...ja stałem się obrońcą życia po tym, jak pewna lekarska kurwa stwierdziła, że moje dziecko jest "nieodwracalnie upośledzone" i zaleciła usunięcie...nie uwierzyliśmy mu z żoną, ...i dziecko urodziło się zdrowe!!!!

" Nie życzę wam byście musieli się zmierzyć z traumą urodzenia martwego,okaleczonego dziecka " - a popierasz mordowanie zdrowych dzieci????... przypomnę, że obecni "lekarze" to w dużej mierze politycznie prostytutki, które  będą zalecać wyskrobanie nawet zdrowych dzieci, bo za to tym kurwom zapłacono.

Portret użytkownika Max 1983

Drako jak będziemy szukać

Drako jak będziemy szukać partii politycznej bez wad i protestów bez wad to już nigdy nie zagłosujemy i nie wyjdziemy na żaden protest.Powyżej napisałem że niestety pod takie marszę podłączają się bardzo rózne grupy ludzi ale czasem to i tak jedyna forma wyrazu na jaką możemy sobie pozwolić.Ja ci powiem szczerze mi narodowcy się raczej kojarzą z głupcami ,choćby z powodu tego przywiązania do kościoła Rzymsko-pedofilskiego ,ale jeśli bym widział że ich działania prowadzą do obaleniu pis to mogą nawet wchodzić do sejmu z portretami Jezusa.Czasem jest tak że po prostu wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem.Ja nie moge patrzeć na debilki 16-letnie które szły na protesty, a zapytane przez dziennikarza po co tam są odpowiadały no bo jak zajdę to chce mieć wybór.To jest tak płytkie że aż boli.One tam były bo jak dadzą d..y to chcą się ratować ,ale siłą rzeczy przez  swoją obecność powodowały pewną masowość i można było zwrócić uwagę na naprawdę ważne tematy jak kwestia zmuszania kobiety do rodzenia martwego czy potwornie okaleczonego dziecka.To smutne ale jak w sejmie były protesty matek z kalekimi dziecmi to zasadniczo naród miał to w dupie!!!Więc jak bym wiedział że taki protest sprawi że zgwałcona kobieta nie będzie musiała rodzić okaleczonego dziecka to pójdę w tym marszu, nawet jeśli obok mnie będzie szła nastoletnia kretynka o moralności prostytutki.

PS.Drako czasem zbytnio upraszczasz, to że trafiliście na złą lekarkę to nieznaczy że zaraz wszyscy są mordercami a coś takiego jak prawidłowe dobrze prowadzone badania płodu nie istnieje.Mojej mamie kiedyś dentysta powiedział ze ząb trzeba wyrwać ,poszła do innego ma ząb od 15 lat.Świadomy inteligentny człowiek jak słyszy zła diagnozę od jednego lekarza to idzie jeszcze do minimum 2 kolejnych.Ja byłem chyba u 5 neurochirurgów nim uwierzyłem że bez operacji moje plecy nie wróca do normy.....a i tak odkładam operację i probowałem innych metod.Na końcu nawet jesli 5 lekarzy powie że dziecko będzie w strasznym stanie to i tak nie moga zmusić kobiety do aborcji.Bedzie chciała urodzić to urodzi!!!O co się boisz??

A jeśli chcesz zmuszać wszystkie kobiety do rodzenia bo "cuda się zdarzają"to ok, ale się umówmy na coś.Z każdej twojej pensji jakiś % będzie szedł na fundusz opieki dla takich dzieci (identycznie bym rozwiązywał sprawę funkcjonowania kościoła ,niech wierni go utrzymują)bo to zwykłe skur...o zmuszać kogoś do czegoś czego nie chce, a potem mówić musisz sobie radzić sama.Podkreślam mówię o ciężkim kalectwie ,gwałcie itp ,nie aborcji jako klasyczny środek antykoncepcyjny, bo za błędy płacić trzeba samemu ,ale zmuszanie kogoś do heroizmu ,poświęcenia całego swojego życia wbrew własnej woli bo JA mam taki pogląd,.....tak nie można.

 

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika drako_tr

" to że trafiliście na złą

" to że trafiliście na złą lekarkę..." doskonale wiem, że mnie i żonę celowo w chuja chciał mengelowiec zrobić, ale nie posłuchaliśmy...a ile jest takich ludzi, że posłuchają i zabiją???...to jest Sodoma Max, ...nie widzisz tego?

Piszesz o gwałtach...a czy to dziecko jest winne???...czemu skazujesz je na śmierć...czemu nie zabijesz gwałciciela???...i skąd wiesz, że jakby przyszło mi poświęcić życie, opiekując się moim niepełnosprawnym dzieckiem, robiłbym to wbrew własnej woli???...nie mierz wszystkich własną miarką.

Jakoś nie słyszałem, żeby ktoś szlochał, bo musi się opiekować swoim niepełnosprawnym dzieckiem...chyba, że na Łonecie...rodzice takich dzieci, proszą tylko o większą pomoc finansową...kurwa mać!!!...a jebany "rząd" woli ukrów sponsorować, niż przeznaczyć pieniądze potrzebującym.

I pewnie, że jestem w stanie jakiś % płacić, czemu nie... korona mi z chuja nie spadnie, jak mi ubędzie kilka groszy....przynajmniej, dla potrzebujących będą przekazane....nawet na operację dla Ciebie by było...bo już dawno powinieneś ją mieć zrobioną...ale kto za nią zapłaci, skoro te jakże troskliwe państwo, ma nas wszystkich w dupie.

 

Strony

Skomentuj