W Warszawie odbyła się przemilczana konwencja Polaków Konfederacji

Kategorie: 

Źródło: internet

W sobotę szóstego kwietnia, w Warszawie, odbyła się konwencja wyborcza Konfederacji KORWiN, Braun Liroy-Jakubiak i Narodowcy. W opinii uczestników była udana, atmosfera dopisywała, nastroje propolskie silnie podgrzewały gości. Oczywiście została całkowicie przemilczana przez wszystkie stacje mainstreamu. Trzeba także mocno podkreślić, że udało się wszystko to zorganizować bez wsparcia filantropów, co jest wyczynem. Spotkanie było relacjonowane na żywo przez "Media Narodowe" oraz "WRealu24".

Gdyby udało się Konfederacji przekroczyć próg wyborczy i w wyborach do parlamentu europejskiego uzyskać minimalny wymagany procent, to możemy być pewni jakiejś dobrze spreparowanej prowokacji, której celem będzie ośmieszenie prawdziwych Polaków chrześcijan. Już teraz można założyć jakąś inwigilację tego ugrupowania, zwłaszcza po tym co się stało kilka lat temu niewygodnemu Leperowi.

Najlepszym słowem jakie można zastosować odnośnie Konfederacji jest właśnie to, że są dla wszystkich "niewygodni" ! Wszyscy którzy dobrze życzą prawdziwie polskiej Konfederacji powinni być czujni, atak z pewnością nastąpi. Na konwencji usłyszeliśmy kilka ciekawych przemówień, do których na telebimie dołączyli, m.in. Stanisław Michalkiewicz, ksiądz Isakowicz-Zalewski, ale pojawił się także znany, światowej klasy doktor zajmujący się seksualnymi dewiantami.

Warto tu odnotować wypowiedz Grzegorza Brauna "My po prostu mówimy jak jest, ponieważ nie musimy czekać na przekazy dnia czy instrukcje oficera prowadzącego. My mówimy z serca, bo co w sercu to na języku – zaznaczył na wstępie. – STOP roszczeniom, które ma wobec nas zagranica. Nie będą eurosowieciarze i imperialiści ze wschodu i zachodu pouczać nas jak mamy rządzić się we własnym państwie".

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister


Komentarze

Portret użytkownika Milosnik Putina

 

 

To jak juz sam "ormianski" pan ksiadz Izaakowicz i stary lubelski jewriej "michalkiewicz" do tej Druzyny Pierscienia dolaczyli to i nagle ja sam jak przystalo na bezrozumnego "suwerena" zapragnalem i to bardzo byc takim samym Polakiem, Narodowcem i Patriota jak "mikke", Gandalf the Brown i Leroy Merlin a nie tylko jakims berlinskim nie tylko wiosennym zwyklym starym peдalem.

 

Portret użytkownika Dziadek

       WATACHA

       WATACHA

Zagnieżdżiła się watacha 
W naszym Polskim lesie
Jak ten kornik, nie ma stracha
Drukarz postrach niesie.

Objedzone drzewa z liści
Schną piękne konary
Mieli wisieć komuniści
Knebel w ustach wiary.

Wielkie brzuchy  wielkie  japy
Wciąż nienasycone
Pozostałym wciąż ochłapy
Na rozpacz rzucone.

Płynie kasa do zdziczenia
Instrukcje Solorza
Jak pozbawić drzew korzenia
Jak wydeptać zboża.

Szumią jodły na gór szczycie
Czy Unia pozwoli
Już niedługo usłyszycie
Jodły też w niewoli.

Góral na góry  spoziera
Czy one jeszcze są jego
Watacha z Polskości obdziera
Ratujcie Górala Polskiego.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Czytelnik

Witam. Mój pierwszy minus dla

Witam. Mój pierwszy minus dla Ciebie. Jak zagłębisz się w postacie tworzące tę konfederację to zrozumiesz, że to kolejna pejsata ustawka przeciw Polakom. Kolejny teatr dla gojów. Ale każdy ma prawo brać udział w pejsatej ustawce pod tytułem Wybory Demokratyczne. Od pierwszych wolnych wyborów, zwróć uwagę, że pejsy zawsze wygrywają, raz jedni, a raz drudzy. Polacy mają tylko prawo do oddania głosu na "nich". Więc udział w tej hucpie wyborczej nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam serdecznie.

Portret użytkownika SurvivorMan

Dziękuję i szanuję Twoje

Dziękuję i szanuję Twoje zdanie, ale bez urazy, uważam że gadasz bzdury... Zauważ teraz Ty jedno: Gdyby było tak jak mówisz i ludzie z Konfederacji byliby z tego samego koszernego miotu co pookrągłostołowcy, to żydomedia głównego ścieku nie miałyby potrzeby zastosować w panice blokady informacyjnej! NIE MIAŁOBY TO SENSU!
Przez 3 dekady oglądamy te same mordy (patrz zdjęcie poniżej)... I choć pewnie znów któraś z tych mord (lub ich poplecznicy) wygra, bo mamy naród taki jaki mamy (czyli albo używający telewizora zamiast mózgu, albo niepełnosprawny umysłowo i nie idący na wybory), to ja ręki do tego nie mam zamiaru przyłożyć!!!
Przypatrz się tej fotografii... Serio widzisz w myślach, jak Braun, Winnicki, Bosak czy Liroy, jadą po wyborach bujać się pod ścianą płaczu??? ROFL
To jest jedyna szansa, więc trzeba spróbować, bo za tym murem z napisem KONFEDERACJA, nie ma już nic... TYLKO PUSTKA, CIEMNOŚĆ I POLSKA JAKO ROZKRADZIONY UGÓR!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj