W Warszawie odbyła się przemilczana konwencja Polaków Konfederacji

Kategorie: 

Źródło: internet

W sobotę szóstego kwietnia, w Warszawie, odbyła się konwencja wyborcza Konfederacji KORWiN, Braun Liroy-Jakubiak i Narodowcy. W opinii uczestników była udana, atmosfera dopisywała, nastroje propolskie silnie podgrzewały gości. Oczywiście została całkowicie przemilczana przez wszystkie stacje mainstreamu. Trzeba także mocno podkreślić, że udało się wszystko to zorganizować bez wsparcia filantropów, co jest wyczynem. Spotkanie było relacjonowane na żywo przez "Media Narodowe" oraz "WRealu24".

Gdyby udało się Konfederacji przekroczyć próg wyborczy i w wyborach do parlamentu europejskiego uzyskać minimalny wymagany procent, to możemy być pewni jakiejś dobrze spreparowanej prowokacji, której celem będzie ośmieszenie prawdziwych Polaków chrześcijan. Już teraz można założyć jakąś inwigilację tego ugrupowania, zwłaszcza po tym co się stało kilka lat temu niewygodnemu Leperowi.

Najlepszym słowem jakie można zastosować odnośnie Konfederacji jest właśnie to, że są dla wszystkich "niewygodni" ! Wszyscy którzy dobrze życzą prawdziwie polskiej Konfederacji powinni być czujni, atak z pewnością nastąpi. Na konwencji usłyszeliśmy kilka ciekawych przemówień, do których na telebimie dołączyli, m.in. Stanisław Michalkiewicz, ksiądz Isakowicz-Zalewski, ale pojawił się także znany, światowej klasy doktor zajmujący się seksualnymi dewiantami.

Warto tu odnotować wypowiedz Grzegorza Brauna "My po prostu mówimy jak jest, ponieważ nie musimy czekać na przekazy dnia czy instrukcje oficera prowadzącego. My mówimy z serca, bo co w sercu to na języku – zaznaczył na wstępie. – STOP roszczeniom, które ma wobec nas zagranica. Nie będą eurosowieciarze i imperialiści ze wschodu i zachodu pouczać nas jak mamy rządzić się we własnym państwie".

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Strony

Skomentuj