W USA zgłoszono petycję w celu zbadania udziału Billa Gatesa w „nadużyciach medycznych” i „zbrodni przeciwko ludzkości”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Petycja o zbadanie udziału Billa Gatesa w „zbrodni przeciwko ludzkości” i „popełnienie błędu w sztuce lekarskiej” uzyskała oszałamiające ilość 289 tysięcy podpisów od zainteresowanych obywateli. To prawie trzykrotnie więcej niż wymagana ilość.

 

Petycja „We the People” prosi rząd federalny, aby wezwał Kongres do zbadania Fundacji Billa i Melindy Gatesów, stwierdzając, że „Kongres i wszystkie inne organy zarządzające powinny przeprowadzić szczegółowe i publiczne dochodzenie”. Petycja utworzona 10 kwietnia osiągnęła próg 100 tysięcy podpisów w ciągu kilku dni i jest obecnie jedną z najpopularniejszych petycji na stronie.

 

Jak wyjaśnia strona internetowa „We the People” Białego Domu, platforma petycji umożliwia każdemu obywatelowi amerykańskiemu „stać się agentem zmian”, a jeśli petycja zyska 100 tys. podpisów w ciągu 30 dni, Biały Dom powołuje odpowiedni zespół ekspertów i polityków. Sprawa ma być wówczas  procedowana.

 

„We the People” to platforma, która upoważnia amerykańską opinię publiczną do podjęcia takich działań, jak nigdy dotąd. Jest to sposób, aby każdy, w dowolnym miejscu, mógł rozmawiać bezpośrednio z rządem i stać się agentem zmian.

 

„Dzięki We the People możesz łatwo utworzyć petycję online, udostępnić ją i zebrać podpisy. Jeśli zbierzesz 100 tysięcy podpisów w ciągu 30 dni, przejrzymy twoją petycję, upewnimy się, że dotrze ona do odpowiednich ekspertów ds. Zasad i wydamy oficjalną odpowiedź ”.

 

Robert F. Kennedy Jr., siostrzeniec byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego, również ostro skrytykował Gatesa za to, co opisuje jako „mesjanistyczne przekonanie, że ma on zbawić świat za pomocą technologii”.

 

„Szczepionki dla Billa Gatesa to strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się szczepieniami) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną - ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu” - napisał Kennedy Jr.

 

„Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi”.

 

Pełna treść petycji:

 

Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów” dotyczącej nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości, stworzono przez C.S. 10 kwietnia 2020 r.

 

Gdy patrzymy na wydarzenia związane z „pandemią COVID-19”, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. 18 października 2019 r., zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich jest „Event 201”, drugim są „Military World Games”, odbywające się w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

 

Na czele tego stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10 - 15% poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG w szczepionkach przeciw tężcowi.

 

Kongres i wszystkie inne organy zarządzające nie będą wiarygodne, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Czarzbon

Gates to morderca ludzkości.

Gates to morderca ludzkości. On z góry zakłada, że szczepionka na początku pozbawi życia około 700 tysięcy ludzi, bo będą powikłania poszczepionkowe i trudno... Ale taki ma cel, bo cały czas chodzi o to, aby wykonczyć starych i schorowanych, a tych co mają silniejsze organizmy pozbawic co najwyżej płodności. To nie jest filantrop, to jest wróg publiczny numer jeden.

Portret użytkownika placek

To wszystko prawda. Wybrany

To wszystko prawda. Wybrany naród chce zdobyć władzę i rządzić na świecie . Oni sami o tym mówią publicznie, ze trzeba zmniejszyć populację na świecie do 0,5 mld ludzi a właściwie nie ludzi tylko podludzi gorszych od zwierząd czyli gojów.

Portret użytkownika dziadek

CO Z TĄ STATYSTYKĄ?

CO Z TĄ STATYSTYKĄ?

 

Wszędzie rządzą statystyki

W bankach, w handlu, w sklepie

A tu robi się uniki

Kiedy tak nas wirus trzepie.

 

Dziennikarze się nie garną

Poprowadzić jawne śledztwo

By sporządzić listę czarną

Jakie wirus ma sąsiedztwo.

 

Kogo tak za cel obiera

Czy to tak naprawdę kara

Oj przydało by się teraz

Ujrzeć, co skrywa kotara.

 

Wszędzie rządzi polityka

A więc jak to wirus widzi

I dla kogo bomba tyka

I dlaczego cicho żydzi.

 

Czy na celu ma on wiarę

Czy poprawność polityczną

Trzeba by obliczeń parę

Zrobić z myślą statystyczną.

 

Jeśli nawet ludzka ręka

Sporządziła tą koronę

Cel jest zawsze jak udręka

Czas już zrzucić jest zasłonę.

 

Z każdej kary są też wnioski

By unikać jej w przyszłości

Nie w złości a w pełni troski

Podać wieść do publiczności.

Portret użytkownika Iwka

Bill Gates to zaden filantrop

Bill Gates to zaden filantrop, no chyba ze dla siebie. To wyrachowany, zachłanny i zakłamany morderca, ktorego postawili przed szereg inni, moze gorsi, ukryci w cieniu. Aresztowac, dla przykladu i minimum sprawiedliwosci osądzic, potem powtorzyc "Kill Bill"2 od razu, bo po 1 mogłby zwiac. Tylko, kto tego dokona?

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Jest też światełko w tunelu :

Jest też światełko w tunelu :

 

W innych wiadomościach pojawiają się podejrzane usterki związane z kontrolą bodźców, gdy ludzie je otrzymują.

 

https://local21news.com/news/nation-world/wow-man-waiting-for-stimulus-check-finds-82-million-in-bank-account

 

Plotki sugerują, że 8,2 miliona dolarów znalezione na jego koncie bankowym mogły mieć były prawdziwą kwotą należną mu, gdy Cabal Deep State okradały ludzi od dziesięcioleci.

 

Kontrole bodźców mogą być jedynie początkiem prawidłowego zwrotu pieniędzy ludziom.

 

Uważaj na znaki w miarę postępu przejścia.

 

To początek zwrotów, zaległych, ukradzionych pieniędzy należnych każdemu. Każdy, ale to każdy z nas do ręki, przed podatkami i zusami, dostawał tylko 13% realnie przez siebie zarobionych pieniędzy. 87% szło przez setki lat na konta parchów typy rotsiet. A teraz zwrocik. *biggrin**biggrin**biggrin*

Strażak dostał 8,2 miliona na konto, zamiast 1700 usd. Oczywiście uznano to za pomyłkę....Bo mówili baranom, że mają się nie chwalić.

Będzie ok.*biggrin**biggrin**biggrin*

Johny und seine freunde: Co wolisz liczyć, zaległą kasę, czy lata odsiadki jakie ci zostały??

Zastanówcie się głęboko chłopaki, bo to ostatni moment, żeby się zdeklarować. Z nami, czy przeciwko nam? Osobiście informuję, że jak będą czystki, to nie będę miał żadnych skrupułów i zrobię wszystko, żeby ci, którym to się należy wylądowali w pierdlu na długie lata. A mam trochę możliwości.

Pozdrawiam Szanowną Redakcję.Q.....a.

 

 

Portret użytkownika dino

Kilka słów od siebie- dzisiaj

Kilka słów od siebie- dzisiaj byłem na serwisie w znajomej firmej i rozmawialiśmy o covid19. Rozmawiałem z ludzmi którzy posiadają wykształcenie wyższe. I wiecie co? Wszyscy jak jeden mąż czekają, za szczepionką, bo to jest jak odra, różyczka i świnka. Ludzie nie mają pojędzia, że się nami kręci, jak małym bączkiem. Za obecny stan, niestety jesteśmy sami winni, na wszystko pozwalaliśmy, wszystko można nam obecnie wcisnąć, każdą bajkę" jak będzie ładnie ubrana" Każdy był zajęty gonieniem, więcej,więcej i więcej. Ludzie nie chcieli zwolnić i się nad sobą zastanowić. I są teraz tacy, co mogą naprawdę więcej, bo im się na to pozwoliło. Jeden procent poulacji zdaje sobie sprawę, że coś tu nie gra! 95% ludzi nie ogarnia nowych technologi. Telefony zastępują nasze mózgi-google i facebook pomyśli za Ciebie.Taki Bill- i jemu podobni, tak sobie siedzią w wygodnym fotelu i sobie myślą "a pamiętajcie, że pieniądze dla nich już nie mają znaczenia, mogą sobie kupić małe państwo z całym inwentarzem" że ten pleps "ludzie" złużyje im ziemie, a póki co, to nie ma szans na wyprowadzkę na inną planetę. Więc co? Mamy obecny teatr który zafunduje nam spektakl życia. Wirus istnieje, no nie da się zrobić w chu.a 192 krajów. Ale, to jest gra w którą mogą grać, ci co teraz naprawdę mogą się bawić w pana dobra i zła.
Życzę wytrwania w tym całym nie logicznym haosie.

Portret użytkownika konservaTor

A kto powiedział ze

A kto powiedział ze wykształcenie  swiadczy o madrosci,czy idzie z nia w parze,Obecnie uczelnie to w wiekszosci "fabryki dyplomów"

btw Podstawowym obowiązkiem czlowieka uczonego  jest myśleć i mówić prawdę. (...) Myśleć to znaczy zastanawiać się nad tym, kim jesteśmy i jaka jest otaczająca rzeczywistość.A nie tylko patrzec na"granty" czy posadę .]

Strony

Skomentuj