W USA wystąpiło kilka pęknięć gruntu

Kategorie: 

Źródło: Internet

W ciągu ostatnich kilku dni, na terenie Stanów Zjednoczonych powstały dwa duże pęknięcia ziemi. Jedno z nich wystąpiło w stanie Pensylwania, a drugie w stanie Utah.

 

Pierwsze z pęknięć wystąpiło 28 kwietnia, na górze za lokalnym centrum handlowym w Logan w Pensylwanii. Szczelina miała początkowo szerokość około 30 centymetrów, ale od tego czasu urosła niemal dziesięciokrotnie i wciąż się rozszerza. Problem polega na tym, że w pobliżu znajdują się tez linie wysokiego napięcia, co znacznie podnosi ryzyko, gdyby doszło do osuwiska.

Kolejne spektakularne pęknięcie ziemi zostało odkryte w amerykańskim stanie Utah. Ta ogromna szczelina w ziemi, powstała w parku narodowym Canyonlands. Na szczęście tam jej ewentualna ekspansja, raczej nie zagraża. Za to pęknięcie stało się lokalną atrakcją turystyczną.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mila

Oglądalam wiele filmów z

Oglądalam wiele filmów z Nibiru. Wiele z nich ma sens. Ale to, co teraz podałeś jest głupie. Slońce się rusza, Księżyc się rusza, Nibiru sie nie rusza? Patykiem przyklejone do Ziemi? Czy na wysięgniku jak smartfon do selfie? Bez sensu. Wziąłes nagorszy z tysięcy możliwych dowodów na swoje racje. 

Portret użytkownika maciej Faszczowy

A co do skasowania wszystkich

A co do skasowania wszystkich kont w usa pieniędzy elektronicznych to w piątek 23.09.2016 wielki mega crach tak pokazują proroctwa chyba że to 2017.09.22 piątek dzień przed wzięciem chłopczyka do tronu Bożego. pożyjemy zobaczymy, a i niedziałam w żadnej sekcie religijnej religie stworzył lucyfer a teraz sam je niszczy ludzie będą ginąć za swoje chore przekonania więc jestem poto aby wam o tym zaświadczyć.

Portret użytkownika moon fake

Wg mnie nie ma sie czym

Wg mnie nie ma sie czym podniecac bo to naturalny proces powrotu rzeżby terenu do pierwotnej równowagi sprzed potopu.Erozja jest naturalną niwelacją gruntu po nagłych (zawsze tylko nagłych) wypiętrzeniach gruntu.

Portret użytkownika eva11

Ty tak sobie obrales za

Ty tak sobie obrales za zadanie szydzic z Boga i ludzi?

nic innego nie czynisz tutaj tylko ironicznie odpowiadasz kiedy ktos odnosi sie do Boga lub ma swoje zdanie!

ten avatar to tez pewnie ironia ....

pewnie brak Ci szacunku nawet do siebie samego jesli chcesz uchodzic za szyderce!

ale kazdy ma inne potrzeby...

Portret użytkownika eva11

widzisz sam co piszesz? czy

widzisz sam co piszesz? czy bezmyslnie chciales wyklepac podla odpowiedz?

jesli nie istnieje jak z Nigo chcesz kpic?

szkoda,ze marnujesz swoje zycie na nienawisc! ale jak wiesz kazdy ma wybor!

powodzenia z iszczaniu swoich zachcianek oby cie usatysfakcjonowaly i nie przyniosly szkod!

moze kiedys zrozumiesz,ze Bog istnieje i zmienisz upodobania....bo chyba tu lezy problem nie masz poczatku,bo nie znalazles odpowiedzi jak sie tu znalazles i Cie meczy....

ale z reguly ludzie oziebli wierza w Niego tylko obwiniaja Go za swoja niemoc,chodz nie probuja wcale .....wiec nie moga pojac w jak prosty sposob moga zmienic swoje zycie...

 

Strony

Skomentuj