W USA widziano kulę ognistą, która zabłysnęła na niebie w świetle dnia

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Stanach Zjednoczonych doszło do obserwacji jasnej kuli ognia koloru zielonego, która była wyraźnie widoczna mimo tego, że do obserwacji doszło w ciągu dnia.

Meteor był wyjątkowo jasny a wyraźnie widziane zielone zabarwienie może zdradzać obecność niklu. Obiekt był widziany rejonie miasta Gray Court znajdującego się w hrabstwie Lauren w Karolinie Południowej w USA .

 

Upadek tego ciała niebieskiego zarejestrowały niektóre kamery. Być może obiekt należał do roju meteorów znanego jako Lirydy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

.............................

................................. Podobna kula uderzyła w Tupolewa nad Smoleńskiem, co leciał z obrazem Maryi zawsze Żydówki z SIEDMIORGIEM dzieci. Prawdopodobnie był to piorun kulisty, bo tak by wynikało to z opisu świadków, którzy zaobserwowali incydent tego feralnego dnia. Oczywiście oficjalna wersja podana do mediów brzmi: obraz Maryi nie poleciał do Smoleńska, bo opiekująca się obrazem jakimś dziwnym trafem zapomniała go wziąć. To jeszcze gorzej, bo wychodzi na to, że rzekoma Maryja uratowała obraz, ale ludzi lecących do Smoleńska już nie.

 

PS 

 

I kolejna ofiara Kościoła Kat...olickiego: kilka minut temu podano informacje, że pod Białymstokiem spłonęła kobieta przy kościele poprzez dokonanie samospalenia. 

Alfredo Ormando

pisarz włoski

Alfredo Ormando (ur. 15 grudnia 1958 w San Cataldo, zm. 22 stycznia 1998 w Rzymie) – pisarz włoski, który 13 stycznia 1998 dokonał samospalenia na Placu św. Piotra w Watykanie w proteście przeciwko postawie i polityce Kościoła katolickiego wobec chrześcijan o orientacji homoseksualnej[1].

Ormando zmarł 11 dni później w wyniku poparzeń[2][3]. W liście napisanym w Palermo w Boże Narodzenie 1997 mówił:

Mam nadzieję, że zrozumieją, co chcę przekazać: to forma protestu przeciwko Kościołowi, który demonizuje homoseksualność, tym samym demonizując naturę – bo homoseksualność jest jej córką. Błagam o wybaczenie, że się urodziłem, że zatrułem powietrze mym oddechem, to samo powietrze, którym oddychacie i Wy, że ośmieliłem się sądzić, iż jestem wolnym człowiekiem, że nie zaakceptowałem twierdzenia, iż jestem inny niż Wy, że uważałem homoseksualizm za wytwór Matki Natury, za to, że czułem się równy heteroseksualistom, że chciałem zostać pisarzem, że marzyłem i śmiałem się.[4]

Manifestacja środowiska LGBT na Placu św. Piotra w rocznicę śmierci Alfredo Ormando

Jak podkreśla Fabrizio Marrazzo, prezes Arcigay, włoskiej organizacji LGBT, która corocznie organizuje manifestacje przypominającą o przesłaniu Ormando, Watykan w żaden sposób nigdy nie ustosunkował się do tego wydarzenia[5]. W styczniu 2008 roku w 10 rocznicę samobójstwa Alfredo Ormando w Watykanie protestowało ok. 100 gejów i lesbijek - źródło: Wikipedia.

 

A ta pani poniżej dobrze mordowała dla Kościoła, więc nawet sam papież dał jej zezwolenie na noszenie spodni, a w dodatku była LGBT: 

Catalina de Erauso (także Francisco Loyola, ur. 1592 w San Sebastián, zm. 1649) – półlegendarna hiszpańska zakonnica, kobieta konkwistador.

Francisco Loyola
Catalina de Erauso

Ilustracja
Portret autorstwa prawdopodobnie Juana van der Hamena, 1626

Data i miejsce urodzenia
1592
San Sebastián

Data śmierci
1649


Multimedia w Wikimedia Commons

 
ŻyciorysEdytuj

mapa podróży Catalin yde Erauso

Catalina de Erauso urodziła się w 1592 roku w San Sebastián. W młodości marzyła o podróży do Ameryki Południowej jako konkwistador. Została oddana do klasztoru, zbiegła jednak z niego w wieku szesnastu lat[1] w męskim przebraniu i wyjechała do Ameryki, gdzie została żołnierzem[2]. Posługiwała się imieniem Francisco Loyola[1]. Dzięki swojej wojskowej karierze stała się znana; od papieża Urbana VIII otrzymała oficjalną zgodę na noszenie męskiego stroju. Była lesbijką[2]. Zmarła w 1649 roku[1]. - źródło: Wikipedia en español

A tu duchowny, który dwa razy został skazany na śmierć przez Inkwizycję tylko dlatego, że wyjaśnił zjawisko tęczy: 

Marco Antonio de Dominis ( chorwacki : Markantun de Dominis ) (1560 - wrzesień 1624) był Dalmacji duchowny, arcybiskup Splitu i Prymasa Dalmacji i całej Chorwacji , Uznano, że heretyk na katolickiej wiary i człowiekiem nauki.

Najbardziej Wielebny
 

Markantun de Dominis
Marco Antonio de Dominis

Arcybiskup Splitu
Prymas Dalmacji i całej Chorwacji

Markantun de Dominis.jpg
Portret z De Republica Ecclesiastica (1610) - źródło: English Wikipedia 

 

A tu ksiądz i nieksiądz, któremu marzy się palenie ludzi na stosach: 

Plik:Ks Rafal Trytek.jpg

Ks Rafal Trytek.jpg

Grafika w wyższej rozdzielczości nie jest dostępna.

Ks_Rafal_Trytek.jpg ‎(660 × 600 pikseli, rozmiar pliku: 237 KB, typ MIME: image/jpeg)

Skomentuj