W USA stworzyli wariant COVID ze śmiertelnością myszy na poziomie 80%

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W USA wirusolodzy stworzyli wariant koronawirusa, który spowodował 80% śmiertelność myszy. Donosi o tym brytyjska gazeta Daily Mail.

 

 

Zespół naukowców z Bostonu i Florydy wyekstrahował białko kolca omikronu i połączył je z oryginalnym szczepem, tym, który po raz pierwszy pojawił się w Wuhan na początku pandemii. Wirus zainfekował populację myszy w laboratorium. 80% z nich zmarło, podczas gdy żaden nie uległ łagodniejszej odmianie Omicron.

 

Naukowcy badali również wpływ różnych szczepów na ludzkie komórki płuc hodowane w laboratorium. W rezultacie odkryto, że szczep hybrydowy wytwarza pięć razy więcej cząstek wirusowych niż oryginalny „omikron”. Jednocześnie naukowcy uważają, że wirus hybrydowy prawdopodobnie nie będzie tak śmiertelny dla ludzi, jak dla gryzoni.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Pierdolną go na pewno i

Pierdolną go na pewno i powiedzą ze zmutowiał przez nie szczepów. Na początku zaatakuje palaczy nikotyny i wszyscy będą bili brawa ze dobrze im tak. I co  kto im zrobi? Wsadzą to pomiędzy teorie spiskowe i płaskoziemców. Admoin parę lat temu pisał jak to FEMA w USA buduje obozy i przewozi plastikowe trumny z napisami Covid 19. Nikt na to nie zwrócił uwagi tylko na masońskei znaki na bokach ciężarówek.

 

kolo21

Portret użytkownika ba

Odp. jest prosta  Biblia daje

Odp. jest prosta  Biblia daje tą odp. ;

Psalm 127: 127  Jeżeli Jehowa nie buduje domu,+na próżno się przy nim trudzą jego budowniczowie.+Jeżeli Jehowa nie strzeże miasta,+na próżno czuwa straż.+

Tylko nie upadnie a zostanie zlikwidowana :

Malachiasza 4: 4  „Oto bowiem nadchodzi dzień palący jak piec+ i wszyscy zuchwali oraz wszyscy, którzy popełniali niegodziwość, staną się jak ścierń.+ I pochłonie ich ten nadchodzący dzień — rzekł Jehowa Zastępów — tak iż nie pozostawi im ani korzenia, ani gałęzi.+

2 Piotra 3 :  Lecz za sprawą tego samego słowa teraźniejsze niebiosa+ i ziemia+ są odłożone dla ognia+ oraz zachowane na dzień sądu+ i zagłady ludzi bezbożnych.+

A kto rządzi światem i kto jest u władzy :

Mateusza 4:  Diabeł wziął go jeszcze na niezwykle wysoką górę i pokazał mu wszystkie królestwa świata+ oraz ich chwałę,  i rzekł do niego: „Dam ci to wszystko,+ jeśli upadniesz i oddasz mi cześć”.+

Wniosek : ze im większa" woda sodowa w głowie" tym większe stanowisko sie ma w tym świecie , to ludzie bez zasad  - "narcyze" u władzy !

Oczywiście prawi niczego nie muszą sie obawiać !

Psalm 37:   Złoczyńcy bowiem zostaną wytraceni,+lecz pokładający nadzieję w Jehowie — ci posiądą ziemię.+ ו [Waw] 10  I jeszcze tylko chwilka, a już nie będzie niegodziwca;+i zwrócisz uwagę na jego miejsce, a już go nie będzie.+ 11  Lecz potulni posiądą ziemię+i naprawdę będą się wielce rozkoszować obfitością pokoju.+

29  Prawi posiądą ziemię+i będą na niej przebywać na zawsze.+

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika Q.

Nic nie musi upaść i nie

Nic nie musi upaść i nie upadnie - nastąpi jedynie zmiana tego do czego przywykliśmy. Czy świat XIX wiecznej rzeczywistości upadł ? Nie, został on zastąpiony nowym światem który dla nas jest tym prawdziwym i jedynym. Tak samo będzie z nami.. Każde pokolenie chce zmienić świat a wszyscy ci którzy w tym świecie już swoje przeżyli obawiają się tej zmiany i to tyle. Jedyne czego można się obawiać to niekorzystnych zmian, ale to już zależy od tego kto i co chce zmienić.. Masz "dziesiąt lat" - świat jaki pamiętasz już nie istnieje, ten który znasz właśnie się zmienia a obawiasz się tego co może nadejść. Ci którzy są młodsi 2..3 krotnie od Ciebie znają tylko ten "wycinek" Twojego świata który właśnie się zmienia, nie mając pojęcia o tym co Ty znałeś będąc w ich wieku. Spójrz na czas z perspektywy krajobrazu jaki mijasz idąc na przód a nie mogąc się zatrzymać - bo czas mija bezpowrotnie - widzisz tylko to co masz przed oczyma, coś zostało w tyle (przeszłość) coś dopiero wyłoni się zza horyzontu (przyszłość). Krajobraz się przesuwa a Ty nic na to nie możesz poradzić - ciesz się widokiem. Nie zawrócisz kijem wisły.

Portret użytkownika ARTUR

Tak , tak , wiem wszystko ,

Tak , tak , wiem wszystko , przeżyłem 3 systemy polityczne , denominację itd i czasami patrzę na pesel aby nie zapomnieć ile mam lat bo w lustro to już strach spojrzeć . Na pewno idzie Nowe ale nie myślałem nigdy że przyjdzie po trupach a nie ewolucyjnie .

Zablokowany do odwołania. To nie portal religijny. Moderator.

Portret użytkownika Hdj638

Przestań irytować ludzi tymi

Przestań irytować ludzi tymi dennymi komentarzami. Zaśmiecasz forum nie nawiązując do tematu. Nie każdy musi być wyznawcą "jedynej właściwej religii" więc swoje wywody z bibli czy innej księgi zachowaj dla siebie. Czy admin tej strony może łaskawie zapewnić poziom komentarzy i takie zapędy blokować?

Portret użytkownika Lommo

Nie opowiadaj bajek bo

Nie opowiadaj bajek bo młodzież uwierzy. Ten cały stan wojenny dramatycznie wygląda tylko na zmanipulowanych i zmontowanych materiałach filmowych. A tak w realu to żadnego horroru nie było. Jedyni co mieli horror to wojskowi bo MON wcielił do wojska kryminalistów i były z nimi zadymy na siedem fajerek. Mój stary był zawodowym wojskowym i zabierał mnie do jednostki gdzie wcielony kryminał się barykadował, chlał denaturat a potem załatwiał jakieś porachunki na noże. Wydaje mi się że dziś na szczęście aż tak zdrmoralizowanych kryminalistów jął wtedy to nie ma.

Portret użytkownika mordo schab ciało

Ze względu na błędne pojęcie

Ze względu na błędne pojęcie o świecie, które przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Przekaz ten jest powielany za każdym razem z dodatkowymi cechami, które kierują mentalnością społeczeństw. Jakby głuchy telefon. Żeby przetrwać, trzeba się umieć wyłamać z tego przekazu.

Skrypt Java (TamperMonkey) dla ZnZ przeciw niechcianym komentarzom: greasyfork.org/en/scripts/452807-zmiany-na-ziemi-bablock-plus.

Strony

Skomentuj