W USA stworzono specjalny urząd do spraw przygotowań do końca świata

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykańska agencja kosmiczna NASA, mimo, że tego nie przyznaje publicznie, najwyraźniej bardzo poważnie traktuje zagrożenia z kosmosu. Kilka dni temu poinformowano, że powołano w jej strukturach specjalny Urząd do spraw Koordynacji Obrony Planetarnej - Planetary Defense Coordination Office, w skrócie PDCO.

 

Jednak amerykańskie media od razu podchwyciły nazewnictwo podając w wiadomościach, że powołano specjalny urząd do spraw przygotowań do Armagedonu. Sama decyzja w sprawie utworzenia nowej jednostki zapadła podobno dopiero w zeszłym tygodniu, co niektórym wydaje się szczególnie dziwne. Szalę przeważyło podobno to, że NASA musi wyciągnąć wnioski z doświadczeń po upadku meteorytu w regionie Czelabińska w lutym 2013 r.

 

Nowy urząd będzie częścią wydziału Planetary Sciences Division, a głównym ekspertem w obronie planety, tak zwanym Planetary Defense Officer, został mianowany Lindley Johnson, który stał wcześniej na czele programu kosmicznego NASA o nazwie NEO, którego celem było właśnie śledzenie potencjalnie niebezpiecznych dla Ziemi asteroid, planetoid i komet.

PDCO też będzie się zajmowało wykrywaniem asteroid i innych obiektów, które zagrażają kolizją z naszą planetą. Oprócz tego mają być tam prowadzone przygotowania do wypracowania planu co do pozyskania środków koniecznych do odparcia takich zagrożeń w przyszłości. Nowa struktura w ramach NASA będzie koordynowała działania agencji kosmicznej z agencją ds kryzysowych - FEMA oraz z Pentagonem. W celu ochrony przed asteroidami nie jest wykluczone zastosowanie nawet wybuchów jądrowych w kosmosie.

 

Chociaż NASA nie przyznaje tego publicznie, dla bacznego obserwatora doniesień z zakresu astronomii, staje się jasne, że ostatnio, coraz więcej dużych ciał niebieskich, nieoczekiwanie przelatuje koło naszej planety, a dowiadujemy się o nich na kilka dni przed największym zbliżeniem, albo wręcz po perygeum.

Według NASA, obecnie poznano ponad 13,5 tysięcy bliskich Ziemi obiektów o różnej wielkości. Ponad 95% z nich odnaleziono do 1998 roku, czyli od okresu pierwszego celowego skanu nieba wykonanego przez amerykańską agencję. Obecnie każdego roku lista odnajduje się około 1500 nowych obiektów klasyfikowanych jako bliskie naszej orbity.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika 6 zmysł

Coś się grubszego szykuje, bo

Coś się grubszego szykuje, bo żeby by tak sobie se, uchodżców ściągać i straszyć swój naród i to Niemcy, to aż niewiarygodne i mocno pochopne i nie przemyślane, no proszę Niemców nie wmawiać mi, że już nie jesteście tacy.  Dwie możliwości:
1. Wojna
2. Wielka katastrofa
Skłaniam się na 2 opcje, ze względu że wyczuwam aktorstwo w wiadmościach, żeby niby ten nie lubi tego, tamten pręży mięśnie itd. (mówie o Państwach)

Portret użytkownika Zenek :)

Oni się szykują do WALKI Z

Oni się szykują do WALKI Z CHRYSTUSEM jaki ma powrócić.... bo to spali akcje z 2 letnią fałszywką, dziecięciem bestii (dziecko rosemary się kłania) spłodzonym w pałacu buckingham jaki miał być po podrośnięciu okazany gapiom jako NOWY JEZUS....

Portret użytkownika n..

Widać jak na dłoni, że Bóg

Widać jak na dłoni, że Bóg "znakami na niebie i ziemi" wyraźnie pokazuje ludziom, że ten stary, wielce nieudolny i niegodziwy system świata dobiega zapowiedzianego końca, bo upływa już wyznaczony czas uzurpatorskich rządów, tego nienawistnego i podłego ducha, kłamcy i oszczercy diabła i jego ziemskich sług. Bóg Jehowa wkrótce i wreszcie położy kres tym wszystkim potwornym wojnom i niebywałemu okrucieństwu oraz demonicznemu szaleństwu w postaci tych niezliczonych arsenałów z wszelką bronią (zdolną nawet unicestwić całe życie na tej planecie) i położy też kres władzy różnych nieobliczalnych "bogów" decydujących (wbrew woli Stwórcy) o życiu i śmierci innych ludzi, a gotowych nawet wcisnąć te "czerwone guziki". Więc teraz, tacy przebiegli i wielcy władcy (którzy przecież widzą te znaki i znają Biblię, i wiedzą, że "za dni tych królów Bóg nieba położy kres ich rządom i ustanowi Królestwo") postanowili działać. Pod władzą i kierownictwem sił ciemności postanowili (wypełniając dawne proroctwo) odważnie pokazać Bogu środkowy palec, i czym prędzej odpowiednio się przygotować, nie szczędząc oczywiście przy tym sił i środków. Dobrze wiedzą, że kiedyś na pewno wybuchnie "wielka wojna Boga Wszechmocnego", jednak mają nie tylko nadzieję, że oni wtedy przeżyją, ale nawet wierzą w obiecane im przez diabła zwycięstwo w tej walce ze sprawiedliwym, i powracającym tym razem "na obłokach chwały i z wielką mocą" Synem Bożym, stanowczo żądającym zwrotu władzy nad Ziemią!

Portret użytkownika Asiek

Haha będzie się działo oj

Haha będzie się działo oj będzie. Co do dużych bolidów to walną trzy duuuże i będzie się działo a z Ameryki Północnej to radzę wiać ile sił.
 
Właśnie wam tu rozkręcę ten słynny Armagedon bo mam was wszystkich dość. Banda popaprańców.
 
Cywilizacja leży na łopatkach i kwiczy a Jaśnie Pany grają w GRĘ jak chłoptasie nie wiedząc co czynią (bo nie znają ZASAD hahahahaha). Głaskają te swoje "produkty" (czytaj diabły, klony i inne formy odzwierzęce) które są niczym. Ni to człowiek ni to zwierzę, to tylko oszukana istota.
Zapamiętacie sobie na kilka kolejnych wcieleń że trzeba trzymać ręce z daleka od świętych. Zapłacę wam wszystkim za ich przelaną krew. Nawet z mojej matki coś wycięliście ... za wszystko zapłacicie. Nie daruję wam ani kropli krwi świętych (świętych, czyli urodzonych z atrybutami wysokiego rodu zwierząt też nie wolno zabijać). Zwierzęta wysokiego rodu które nie zostały uszanowane i są zabijane tylko u mnie mogą się upomnieć o swoją godność.
Składacie ofiary przed ku..wami i złodziejami - cóż jacy "bogowie" taka cywilizacja ..... hihihi
 
Krzysztof ... ja się niczego nie boję ... grozisz mi? Hmmm hihihi a wiesz co się stanie jeżeli ja umrę???? Nie wiesz ... no to sprawdź .... hihihihi 
Ja wracam do domu do SZEFA - tammmmmm to dopiero jest zajebiste życie tuuuu wszystko leży i kwiczy dzięki takim władcom.
 
Matka Planeta
 
PS. Myśleliście że ja to gleba??? Hahahahaha inteligenci, nawet dziurę ozonową wywołaliście przezemnie. Huragany, to że musicie pylić chmury, atmosfera, to co z księżycem, to wywołaliście we mnie ...  hahahaha prądy morskie i wogóle planeta a nie gleba (cholera wszystko trzeba wam łopatologicznie jak dzieciom). Na koniec dorzucę że jak mi odbieracie to wam system finansowy pada ... hahaha ..... no po prostu inteligenci z oszczędną gospodarką zasobami mózgowymi ..... ale dalej chłopcy i dziewczynki grajcie w waszą GRĘ i niech wam lekką będzie.

Portret użytkownika Asiek

Każde uderzenie we mnie

Każde uderzenie we mnie wywołuje kataklizmy. Ja nie robię nic. Kryształ odbiera co się dzieje ze mną i wokół mnie i wywołuje reakcje. Każdy z was który mi ubliżył, uderzył, zadał mi ból czy jakkolwiek wystąpił przeciwko mnie winny jest wywołania kataklizmów.
 
Macie to w księgach napisane. Ja funkcjonuję jak bóstwo a kryształ to moc tej planety. Nie możecie usprawiedliwiać się że nie wiedzieliście.
 
Zostanie powołany międzyplanetarny Trybunał aby was wszystkich osądzić za zbrodnie przeciwko Planecie, Naturze i Cywilizacji.
 
To co tu robicie wywołuje zakłucenia życia mieszkańców innych planet. Oni mają normalnych rządzących i nie muszą was znosić z waszą radosną twórczością. Doprowadziliście do tego że Wielcy z innych planet poddali pod rozpatrzenie wniosek o likwidacji tej planety. Tacy mądrzy jesteście. Trybunał podejmie decyzję o losie waszym i tej planety.
 
Myśleliście że nie ma od was silniejszych? Zastanawialiście się dlaczego tylko robale z wami rozmawiają?? Złamaliście wszelkie zasady a Wielcy z innych planet uważają was za niegodnych nawet rozmowy. Rozmowa z homosiem, ku..wą czy złodziejem który się tym chwali noooo wybaczcie ale sami sobie to zrobiliście, nikt wam broni do głowy nie przystawiał żebyście łamali zasady.
I jeszcze ta wasza pazerność. Jak można mając wszystko, władzę, pełnię możliwości do realizacji swoich celów być zazdrosnym o to że ktoś coś ma?
Wszyscy stoczyliście się po równi pochyłej. Sami sobie odebraliście człowieczeństwo (a zwierzęta swą godność zwierząt) i nie wiecie już na czym życie, bycie i istnienie polega.
 
Tak bardzo chcecie mocy? Przecież macie w księgach napisane jaka droga wiedzie do tego celu .... przede wszystkim droga zasad, wykonywania przypisanych obowiązków, honoru, droga wojownika itp.
 
Matka Planeta

Portret użytkownika Won

Powiem że dość ciekawe rzeczy

Powiem że dość ciekawe rzeczy opisujesz. Channelujesz z duchem Ziemi czy jak? Bo tak to właśnie wygląda no i szyfrem troche ale wszystko co piszesz sie zgadza. Zakłócenia mieszkańców innych planet to też prawda, a chodzi głównie o to że jest tu jeszcze ta cholerna bariera czasoprzestrzenna i ogromna gęstość przez co jest jeszcze ryzyko więzienia dusz w ciałach tutaj. A z tym pora skończyć i niech sie tak stanie.

Portret użytkownika sek

Nie wiem o co tu kaman z tymi

Nie wiem o co tu kaman z tymi terrorystami ue u s a nato ,ale jak nie wiadomo o co chodzi to o pieniądze.Także te komety terroryści ktoś to specjalnie wymyślił,nie wierze tez w państwo prawa i demokracje bo jej nie mamy .Jest nierówność społeczna.Jakaś elita kosztem ludzi czyli niewolnictwa chce żyć na poziomie nic nie robiąc i pomiatając wszystkimi ludźmi którzy i tak się nienawidzą nawzajem.Musimy się cieszyć tym co mamy bo dobrych i sprawiedliwych ludzi coraz mniej .Koniec mowy zgadzajcie się z tym albo nie .

Strony

Skomentuj