W USA powstanie pierwsza klinika odmładzająca, która będzie oferować transfuzje z młodej krwi

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Od wielu wielu lat mówi się, że młoda krew potrafi odmładzać. Liczne badania naukowe potwierdziły, że transfuzje krwi pochodzącej od młodych dawców przywracają żywotność starszym pacjentom i mogą nawet eliminować pewne choroby. Dlatego w Stanach Zjednoczonych powstanie pierwsza klinika, która zaoferuje swoim klientom tę specyficzną formę terapii odmładzającej.

 

Absolwent Stanford Medical School, Jesse Karmazin, założył przedsiębiorstwo Ambrosia Medical. W 2017 roku prowadził badania kliniczne, aby ustalić konkretne korzyści, płynące z przetaczania młodej krwi do organizmów osób starszych. Karmazin ogłosił, że wyniki tych testów były pozytywne, choć szczegóły nie zostały podane do szerokiego obiegu.

 

Teraz, Jesse Karmazin zamierza otworzyć swój pierwszy oddział w Nowym Jorku, gdzie za 8 tysięcy dolarów będzie wtłaczał swoim klientom krew, pochodzącą od młodych ludzi. Firma Ambrosia Medical otrzymała zgodę na takie zabiegi od Agencji Żywności i Leków i podobno posiada już wielu chętnych. Liczba klientów jest tak duża, że powstała lista oczekujących.

Z przeprowadzonych dotychczas badań wynika, że transfuzje młodej krwi oferują szereg istotnych korzyści zdrowotnych – nie tylko odmładzają, ale dodają też żywotności i poprawiają funkcjonowanie mózgu. W Stanach Zjednoczonych, w szczególności w Dolinie Krzemowej, panuje ogromne zainteresowanie metodami, które mogą zapewniać długowieczność. Nic dziwnego, że pierwsza taka klinika powstanie właśnie w USA. Firma Ambrosia Medical na pewno nie opędzi się od klientów.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Jaskiniowiec

Wampiry, kanibalizm i

Wampiry, kanibalizm i rytualne mordy dzieci w Watykanie i Hollywood 

musze odpocząć zanim spełnia się wszystkie moje przypuszczeńia i proroctwa.

aktywnie odpocząć 

a Wy tymczasem ustalcie czy Królowa Elżbieta jest rasistką i jadą tylko płody z aryjskich dziewic

Portret użytkownika Roni Tornado

I tak już jest dużo rozwodów

I tak już jest dużo rozwodów i przez waszą parszywość będzie ich jeszcze więcej. Kobiety stają się coraz bardziej świadome waszych planów w postępowaniu z nimi. I co ? Pózniej nazwiecie większość feministkami ? Nie zachowujecie się fer. Najciekawsze jest to, że hejt na moją osobę spada w większości ze strony mężczyzn (nie wszystkich bo i normalni też są). Nie stać was na normalną rozmowę, tylko na atak personalny jak tylko zobaczycie mój wpis ??

Portret użytkownika Exart2

Tak Ci się tylko wydaje,

Tak Ci się tylko wydaje, dawaj:

 

https://www.idrlabs.com/pl/pogladow-politycznychs/test.php

 

Co wyszło?

 

Na pcieszenie* dodam, że akurat teraz utaj wyszło mi bycie nieznacznie lewakiem, jeszcze mniej nieznacznie kounitarianem, zasadniczo blisko centrum xD

 

 

Tym bardziej że przed laty na teście wyszło co innego ale byłem mniej pod wpływem pozytywnych xD

 

DAWAJ. Czekam.

 

*prawdziwym sukcesem było by zawieszenie testująego systemu, i wynik poza skala, neklasyfikowalny, transcendencja poza systemem, poza kontrolą.

 

-------edit---

 

 

PS: P*****lnę  smiechem kiedy wyjdzie Ci PRAWICÓWA, i najlepsze w ty, bedzie to, ze to prawda.

Strony

Skomentuj