W USA niezidentyfikowany obiekt spadł z nieba i spuścił wodę w stawie

Kategorie: 

Źródło:

W mieście Lewisburg, znajdującym się w stanie Tennessee, mieszka Patsy Wright, której rodzina od ponad stu lat jest właścicielem małego kawałka ziemi z małym stawem. Ale w zeszłym tygodniu, w sobotę staw pani Wright zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Patsy zauważyła to kiedy poszła jak zwykle na spacer ze swoim psem. Zamiast zwykłej powierzchni wody w jej oczach pojawił się okrągły miejsce z mokrym błocie i całkowicie bez wody, ale ze sporym otworem w dnie. Kobieta twierdzi, że wcześniej słyszała głośny dźwięk i duży plusk, jakby coś spadło z nieba. 

Według niej, brzmiało to tak, jakby do wody spadło coś bardzo wielkiego. Staw był niezbyt głęboki i niezbyt duży, ale znajdował się w tym miejscu od ponad 100 lat i nie wysychał. A teraz pozostał po nim otwór na dnie i kałuża.

Incydentem zainteresowała się lokalna policja, aby ustalić przyczynę zjawiska. Wśród założeń, które są brane pod uwagę jest upadek czegoś z nieba, śmieci kosmicznych lub meteoru. Ale mogło to być również wywołane przez kawałek lodu spadający z przelatującego samolotu. 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika SędziaDredd

Ciekawe bo ostatnio w Rosji

Ciekawe bo ostatnio w Rosji też jakimś dziwnym przypadkiem meteoryt zablokował rzekę do chłodzenia reaktora, przypadkowo akurat ta rzekę. A teraz jakiś meteoryt zrobił dziure w stawie u baby a staw malutki i napewno ten meteoryt musial być o 100%bardziej precyzyjny od tego co u Ruskich rzekę zablokował 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Kiedyś dosyć dawno temu , na

Kiedyś dosyć dawno temu , na WP.pl  był taki dział : Niewiarygodne . pl , a w nim artykuł ze zdjeciem i podpisem : " UFO zasysa wodę z jeziora "  . Gdy im wytłumaczyłem jak ono to robi , natychmiast zniknął artykuł i cała dyskusja .

Strony

Skomentuj