W Ugandzie, krokodyl odgryzł nogę turyście z Europy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Krokodyl zaatakował turystów kąpiących się w słynnym afrykańskim jeziorze Victorii. Atak skończył się dla jednego z pływających mężczyzn,  odgryzieniem nogi poniżej kolana.

 

Turysta został zaatakowany przez gada w miejscowości Kalangala, znanej z piaszczystych plaż. Krokodyl chwycił mężczyznę za lewą nogę, tuż pod kolanem i odgryzł ją.

 

Mężczyzna został uratowany i sprowadzony do brzegu przez lokalnych mieszkańców. Dalsze losy ofiary nie są znane.

 

Gad, który zaatakował turystę z Europy należy do gatunku krokodyli nilowych. Jest to najbardziej niebezpieczny rodzaj tych zwierząt, które odpowiadają za śmierć setek ludzi rocznie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika hgf

A bo się akurat zastanawiał

A bo się akurat zastanawiał czy to europejczyk czy inny człek. Mięso to mięso, a że właściciel mięsa głupszy to i kąsek łatwiejszy. Ciekawe jakie podejście ma do tego krokodyl. Czy woli mądrzejszych, inteligentniejszych czy tych łatwiejszych. Którzy smaczniejsi? Po chwili zastanowienia i próby wcielenia się w rolę tego drapieżnika uważam, takie moje zdanie, że chyba tych trudniejszych bym wolał, mięsko lepsze musi być. Z kolei ja przykład na kobietach oparłem. Wink Pozdrawiam!

Portret użytkownika baca

znaczy  że jak? Jezus ci

znaczy  że jak? Jezus ci podesłał tira bo żeś zgrzeszył?

logiki w tym zero, bo nie wiem czy wiesz ale zanim się jakiś Jezus urodził wypadki też chodziły po ludziach, nawet Jezusowi się przykre spotkanie z cieślami przydarzyło - albo fest nagrzeszył albo może o czymś nie wiem... wiem że od dupy strony kombinujesz czyli jak szczerbaty z sucharami...

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Wiedz o tym, że jadąc

Wiedz o tym, że jadąc samochodem spalasz w nadmiarze tlen, który jest potrzebny innym żywym stworzeniom. To nie ważne czy ludzie są tego świadomi czy nie. To działa jak mechanizm i jest nieubłagane. Tak czy siak używając śmieci i śmierci zaciągasz dług względem całości życia tej planety. Dlatego diabły chcą zniszczyć całkowicie życie na tej planecie by uwolnić swoich koleżków diabłów - tych co już siedzą w ... Ten tlenowy dług to tylko przykład, bo jest tego znacznie więcej. Co z tego wynika? Nie wolno pisać ani mówić o tym jaki los czeka dłużników - bo jest tak straszny.

PS

Dostaleś ostrzeżenie-dar. Teraz możesz nauczyć się transformować. Wielu by to chciało umieć ale jest dla nich niedostępne. Żeby nauczyć się transformować człowiek wraz z swym socjalnym zestawem myślotoku (matrix) musi umrzeć. Wszystko precz, jeśli zostawisz sobie jedno tyci ziarenko, to ono zakiełkuje ...

Skomentuj