W tym roku do Niemiec może przybyć nawet 750 tysięcy imigrantów

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu
Biorąc pod uwagę to, co dzieje się obecnie w Niemczech, Polacy jeszcze mogą czuć się spokojni. Jak wynika z najnowszego raportu, w 2015 roku nawet 750 tysięcy imigrantów może przybyć do naszego zachodniego sąsiada.

 

Wcześniej niemieckie władze przewidywały że w tym roku do ich kraju może emigrować około 450 tysięcy uchodźców ale wygląda na to, że będzie ich znacznie więcej. Liczba ta może być ponad 3 razy większa niż w zeszłym roku. Niemcy i Szwecja to kraje, które przyjmują obecnie najwięcej migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców António Guterres stwierdził, że na dłuższą metę to jest niemożliwe do utrzymania aby tylko dwa kraje z całej Unii Europejskiej przyjmowały większość uchodźców. Migranci najchętniej przybywają właśnie do Niemiec a Szwecja może w tym roku przyjąć do 80 tysięcy azylantów.

 

W tym samym czasie wywierany jest nacisk na inne kraje członkowskie aby zgodziły się na przyjęcie większych ilości migrantów. Należy dodać, że wśród nich mogą znajdować się również potencjalni terroryści z tzw. Państwa Islamskiego, ale Unia Europejska najwyraźniej nie widzi w tym żadnego problemu.

 

 

Źródło: http://www.bbc.com/news/world-europe-33972632

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Polska już nie może spać

Polska już nie może spać spokojnie, bo te 2500 brudasów, których przyjmiemy, to tylko oficjalka na polecenie UE. W tym samym czasie, zakulisowo trwa podrzucanie nam z Niemiec i innych krajów UE do Polski całej masy tych brudasów. Jest to bardzo dobrze płatny biznes i naiwni Polacy w pogoni za kasą, sami wwożą do Polski śmieci. W ten sposób Niemcy i inni pozbywają się po cichu nadmiaru brudu u siebie.
Przypomnijcie sobie niedawny fakt złapania w okolicach Szklarskiej Poręby busa z około 30 śmieciami...a takich busów może miesięcznie wjeżdżać dziesiątki i rozrzucać po Polsce śmieci. Przewozy ludzi busami, to dobry biznes, który prowadzi wielu posiadaczy busów. Podobno za przewiezienie 1 brudasa można dostać od 5 do14 tys EURO! Skąd Ci "biedni uchodźcy" mają nagle tyle kasy na przerzut?! To proste rząd niemiecki prowadzi nieoficjalną akcję i płaci przemytnikom za pozbywanie się śmieci z ich kraju. Tak to wygląda i smutne, że sami sobie robimy kuku wzamian za parę złotych.

Portret użytkownika rochel57

No cóż, słów na tę głupotę

No cóż, słów na tę głupotę samozagłady brak. Ale..., skoro Europa ma być zasłana setkami tysięcy, czy też milionami trupów, to zapewne jest to komuś potrzebne. Chciałbym dopaść tych psycholi i osobiśce poderżnąć im gardła. I oby były to jedyne trupy poza nimi i tymi z muslimów, którzy Nasze Europejskie tereny nie będą chcieli po dobroci opuścić. Musi nadejść czas sprzątania... A może to spisek usraelskich grabarzy ?

Portret użytkownika Krystian

 Jezeliw  niemczech dojdzie

 Jezeliw  niemczech dojdzie do atakokow terrorystycznych to moze zawhwiac tamtejszym spoleczenstwem jak i Rynkiem.. a jezeli niemcy beda nie PEWNE TO I CALA EUROPA EKONOMICZNIE bedzie nie pewna. to jest cel. jak najszybciej wprowadzic chaos w EUROPIE BO czas im sie konczy

Strony

Skomentuj