W Turcji awaryjne lądował samolot pasażerski z płonącym silnikiem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Samolot Qatar Airways wykonał awaryjne lądowanie na lotnisku w Stambule, podaje Reuters. Zdaniem świadków, płomienie widać było przed posadowieniem maszyny na pasie startowym.

 

 

 

Do zdarzenia doszło w początkowej fazie rejsu numer QR240 ze Stambułu do Doha. Silnik zapalił się zaraz po starcie.

 

Z informacji linii lotniczych Qatar Airways, opublikowanych na Twitterze, wynika, że Airbus 330-302 został zmuszony do powrotu na lotnisko w Stambule, ale wylądował bezpiecznie. Wszyscy pasażerowie opuścili pokład. Nikt nie został ranny.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

ŚMIECH MNIE OGARNIA, ALE I

ŚMIECH MNIE OGARNIA, ALE I KREW ZALEWA, jak słyszę obecnie DZIENNIKARZY SZMACIARZY, którzy to jak turki zestrzelili Rosjanom bombowiec, ZACHWALALI turasów i erdogana, A OBECNIE JAK, DLA sił zła mocy, czyli protektora wszystkich owych niby dziennikarzy PRZEPROWADZENIE ZAMACHU STANU W TURCJI, NIE UDAŁ I TEN AKT OBNAŻYŁ IZ król jest już nagi, to ci sami dziennikarscy szmaciarze  JADA PO TURCJI I erdoganie, JAK PO ŁYSEJ KOBYLE. 

zarzucają, a to że Turcja jest krajem niedemokratycznym, a to, że wspierają terrorystów z isis ( jakby o tym wcześniej, nie wiedzieli ), a to nawet SZCZEKAJĄ, że obecnie Turcję należy wyrzucić z nato srato, to normalnie parodia, JAK SIĘ LUDZIE POTRAFIĄ SZMACIĆ ZA SREBRNIKI I ZASPOKOJENIE SWEGO NA SZKŁO PARCIE !!!

p.s Każdy kto mnie tu zna, to wie, że nie jestem i nigdy nie będę fanem erdogana, ale to co obecnie w jego sprawie wyprawia w ŚRODKACH MASOWEGO MAS OGŁUPIANIA, po tym jak się zaczął kumać z Rosja i Putinem i jak zgodził się zakończyć kumanie z brodatymi dzikusami i ich szatańskimi zwierzchnikami, to normalnie śmiech na sali, ale i ręce opadają, JAK ONI ZWYKŁYCH LUDZI STERUJĄ I OGŁUPIAJĄ,  te szmaty zaprzedane za srebrniki i inne profity systemowe !!!

Skomentuj