W Toronto wiatr wiał tak mocno, że aż zatrzęsła się ziemia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podmuchy huraganowego wiatru w Toronto były na tyle silne, że spowodowały wstrząsy, które zostały zarejestrowane przez lokalny sejsmometr.

 

Niezwykły sygnał został zarejestrowany na czułych sejsmografach zlokalizowanych na Leslie Street Spit w Toronto. Prędkość wiatru była na tyle duża, że w niedzielę wieczorem ​​można ją było śledzić na wykresie danych z sejsmometru.

Niespotykana w listopadzie prędkość wiatru została zmierzona w ciągu dnia. Wiało 118 km/h na wyspie Toronto i zanotowano niesamowity podmuch 141 km/h na wyspie St. Catharines. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ZajacK

Czesc.

Czesc.
Dawno tu nie bylem i tak na chwile wpadlem. To co czytam to jest [email protected] katastrofa. Wiatr spowodowal trzesienie ziemi?
Co jest z Wami? Kiedys przynajmniej mozna bylo cos poczytac. A teraz jakies z dupala niusy i zwyrole nawiedzone cytujace biblie [email protected] komentarze? To jest dramat.
Z takimi pseudo-patriotami to zajedziecie sie sami.

Skomentuj