W Teksasie piorun zabił 23 krowy

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Teksasie doszło do niecodziennej sytuacji. Jedno z wyładowań atmosferycznych uderzyło tak nieszczęśliwie, że w jednym momencie porażone został 23 krowy, które na skutek tego padły.

Piorun przeszedł przez całe metalowe ogrodzenie do którego przywiązano zwierzęta. Wszystkie krowy poniosły śmierć na miejscu.

 

Farmer, do którego należało padłe bydło stwierdził, że gdy przybył na miejsce zdarzenia, była to jedna z najbardziej "szalonych" rzeczy jakie widział w całym swoim życiu.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Prawdopodobnie to był piorun

Prawdopodobnie to był piorun ale w USA  działa największa siła istot innowymiarowych które wysysają z krów krew ! Tam tajemnicze siły robią odsys krwi z krów i wycinają z krów organy, prawdopodobnie bo tworzą nowe rodzaje istot GMO i muszą zabierać krew krowom żeby ją przetaczać do tworzonych istot potworaków ! Jak Polska nie będzie wierna Chrystusowi to będziemy mieli tu szybko w Polsce NWO i punkty poprawności elektronicznego superkomputera bolszewi enwuowskiej od UFO iluminatów ! Dlatego trzeba głosować na Konfederację bo pisowcy dadzą pincet ale za jakiś czas będziemy asymilowani do cywilizacji ufonautycznej iluminackiej potworów i tworzenia hybryd !!!

http://argonauta.pl/zagadkowy-katolicki-super-synod-ufonautyczny-i-nowa-era-iluminacka-wielkiej-hodowli/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Macie tutaj zobrazowane , jak

Macie tutaj zobrazowane , jak niebezpieczny jest ten łańcuch obok trasy na Giewont . Nie krzyz górujacy na szczycie , bo jest on formą piorunochronu . Natomiast ciąg czy to płotu czy łańcha stanowi  wytyczenie trasy rozpływu ładunków podczas wyładowania , a jest on niestety na wysokości ludzi tak jak ten płot na wysokości krów .

a to kłamał koń okłamał kota 

A kto kiwał psa spławi kotka

Portret użytkownika osa

Najwyraźniej nie masz żadnych

Najwyraźniej nie masz żadnych zainteresowań, nic nie potrafisz, więc twoje życie wygląda fatalnie i żyjesz tylko nienawiścią, bo wszystko jedno ci gdzie i przy jakiej okazji, ale musisz wylewać swoje frustracje polityczne.

Przy okazji, pisanie nie na temat jest oznaką braku inteligencji.

Skomentuj