W Tajlandii z powodu epidemii koronawirusa stada głodujących małp zmuszone są do walki o jedzenie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Sasaluk Rattanachai, mieszkaniec Lopburi, uchwycił, jak setki dzikich małp zmuszone były walczyć o jedzenie z powodu braku turystów, którzy zrezygnowali ze zwiedzanie tajskich atrakcji. Wiadomo, że nie jest to najlepszy czas do podróży i uprawiania turystyki.

 

Miejscowi, przyzwyczajeni do oglądania dobrodusznych małp, byli zszokowani ich zaciekłością, gdy z powodu koronawirusa przepływ turystów jest co najmniej o połowę mniejszy.

„Wyglądają bardziej jak dzikie psy niż małpy. Oszalały na punkcie jednego kawałka jedzenia. Nigdy nie widziałem ich tak agresywnych. Myślę, że małpy były bardzo głodne. Zwykle jest wielu turystów, którzy je karmią, ale teraz nie ma wielu ludzi z powodu koronawirusa. Tysiące dzikich małp żyje w Lopburi, błąkając się po ulicach i budynkach. Wielu żyje na terenie starożytnych świątyń buddyjskich w mieście i zawsze są karmione przez turystów przybywających z Malezji i Chin ”- powiedział Sasaluk Rattanachai.

Stada głodujących małp z powodu koronawirusa zmuszone są walczyć o pożywienie w Tajlandii.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj