W Tajlandii dzieci w przedszkolach umieszcza się w „klatkach”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Przedszkole w Tajlandii zastosowało ekstremalne środki, aby wymusić zachowanie dystansu społecznego, zmuszając dzieci do zabawy w plastikowych klatkach.

 

W poniedziałek Getty Images udostępnił zdjęcia dzieciaków z Wat Khlong Toi w Bangkoku, bawiących się w środku, podczas gdy Tajlandia nadal łagodzi ograniczenia dotyczące COVID-19.

„Instalując umywalki i dozowniki mydła poza każdą salą lekcyjną, tworząc ekrany dystansujące ludzi w salach lekcyjnych i jadalniach oraz instalując przy wejściu środki do dezynfekcji rąk i skanery temperatury, szkoła Wat Khlong Toey jest otwarta od miesiąca i nie miała ani jednego przypadku COVID -19 "- mówi podpis do zdjęcia.

„Chociaż Tajlandia obecnie zezwala szkołom w całym kraju na dalsze złagodzenie środków bezpieczeństwa, Wat Klong Toi zdecydował się kontynuować ścisły dystans społeczny, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim uczniom i nauczycielom”.

Szkoły tajskie zostały ponownie otwarte w zeszłym miesiącu po raz pierwszy od połowy marca, a wiele z nich korzystało z tymczasowych budek, aby zachować dystans społeczny.

 

Tajlandia nie odnotowała krajowej transmisji wirusa od ponad dwóch miesięcy i ponownie otworzyła większość firm, ale zagranicznym turystom nie pozwolono jeszcze przyjeżdżać do tego kraju. W sumie w Tajlandii zarejestrowano 3351 przypadków zakażenia koronawirusem.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Groot

Nowy "wspaniały" świat.

Nowy "wspaniały" świat. Nastaną takie czasy, że żywi będą zazdrościć umarłym.
Tresura posłusznych niewolników już od najmłodszych lat, bo nikt mi nie powie, że to z dbałości o ich zdrowie.
Czym skorupka za młodu nasiąknie...

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Max 1983

Hm ja sądzę że w Polsce to

Hm ja sądzę że w Polsce to możliwe!!Musieli by trochę podkręcić jeszcze statystyki, no i media muszą bardziej rozkręcić panikę.Do tego alerty na telefon ,i dużo karetek na sygnałach puszczanych na miasto.A no i kościół ,koniecznie episkopat musi to wszystko poprzeć, wtedy barany już nie będą miały wątpliwości że tak powinno wyglądać nauczanie w Polsce::)

Mój ojciec już uważa że za pomocą dronów powinno się śledzić czy ludzie zachowują dystans społeczny .

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Quark

"Kto nie zna imienia bestii

"Kto nie zna imienia bestii lub liczby jej imienia .." oto na naszych oczach spełnia się proroctwo - niestety - właśnie wydano rozporządzenie zezwalające sklepikarzom na nieobługiwanie niezamaskowanych klientów !

A co do tajlandzkich wymysłów , to nie mogę pojąć JAK ludzie mogą dać się tak upodlić pozwalając by im odebrano resztki wolności ,godności i prawa do samostanowienia ?? Jakim prawem traktuje się wszystkich jak trędowatych i stanowiących śmiertelne zagrożenie dla wszystkich dookoła ?! Izolować to się powinno JEDYNIE zakaźnie chorych i z widocznymi objawami ! Co za skończony DEBIL wymyślił ,żeby dzieci pozamykać w pudełkach i niech się "bawią" - co to za zabawa ??! Tego co to zarządził ludzie powinni na kopach wyj*bać !

Portret użytkownika SurvivorMan

Tajlandia to zupełnie inna

Tajlandia to zupełnie inna kultura i mentalność i nie można mierzyć Tajów naszą miarą...
Tajom żyje się na ogół bardzo dobrze w swoim kraju... Jest oczywiście biedota, szczególnie na północnym wschodzie kraju, ale w wielu aspektach daleko nam do szczęścia i poziomu życia jaki mają Tajowie, bo jest to jeden z tych narodów, które żyją normalnym tempem życia, a nie tempem zachodnich, opodatkowanych po uszy i zadłużonych niewolników którymi większość z nas jest.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika syriues

Nie pozwalajmy na to,bo to

Nie pozwalajmy na to,bo to jest zlo.Wirus czy bakteria zawsze znajdzie swoja droge i zadne ich maski czy sciany nie zatrzymaja tego wirusa ktorym beda oznaczeni.Ci mozni panowie i panie i ich super komputer jak i rzady panstw nie zdolaja ich ochronic,zgina czy to na koncu czy na poczatku-to bez znaczenia.Ich slawa i ich grzech zjedza ich od srodka wraz z ich przedstawicielem.Zostana uwiezieni i wtedy przejrza na oczy,ze ten ich Lucy-ek jest niczego wart,ze ich wykorzystal.Zgina marnie palac sie w ogniu nieskonczonosci,taki jest ich los.nie da sie zaprzeczyc.

A co my?My musimy miec na piersiach tarcze i walczyc mowiac prawde.Odzyskamy wszystko tylko jedynie walczac o dobro i niewinnosc i dobre intencje.

A jezeli myslicie,ze nam sie upiecze i bedziemy wyciagac raczki po kredyty i samochody jak i inne zabawki tego swiata ,to marny nasz los.bo rownie dobrze mozemy zostac ich sponorem jak dotad.

Obrzydliwie bogaci ludzie,nie maja czystego serca.= a to sie rowna-zle perspektywy i nic i pustka ktora nas do dzis otaczaja.nie maja nic do zaoferowania,nic oprocz uludy szczescia.a to za malo zeby zyc w szczesciu.to jest klamstwo.takze tylko ludzie ktorzy wiedza czym jest milosc i szacunek wiedza jak te zycie powinno wygladac.

Koronawirus,grypa i iine bzdety to wszystko oszustwo,tak jak terroryzm.spektakl trwa.juz niedlugo.

Koniec pokoju.

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Szkoda mi tych biednych

Szkoda mi tych biednych dzieci. To przedszkole traktuje je jak zwierzęta, które należy trzymać na smyczy i dokonywać na nich tresury. Czy wychowawcy nie zdają sobie sprawy, że ich podopieczni mogą mieć z tego powodu traumę?

Portret użytkownika Eter

Te zdjęcia to ten sam typ

Te zdjęcia to ten sam typ medialnej próby zarządzania percepcją jak te spod trzech wież 11.09 ale również te obrazki z ataków "terrorystycznych" służb oraz migranckie tragedie dorosłych dzieci ze "smartfonami" w wieku poborowym...

Portret użytkownika euklides

Haha, zajebiste. Jak

Haha, zajebiste. Jak zwierzęta w klatkach, tylko dodatkowo w kagańcach... Symbolika coraz bardziej jawna. Jak to mówili "kto przedkłada bezpieczeństwo ponad wolność nie zasługuje ani na jedno ani na drugie".

Skomentuj