W szwedzkim gimnazjum pojawiła się szatnia dla uczniów, mających problem z określaniem własnej płci

Kategorie: 

Źródło: tg

W jednej ze szkół, znajdujących się w szwedzkim mieście Eskilstuna, dobudowano dodatkową szatnię dla dzieci, które nie potrafią zdefiniować swojej płci, pisze The Local.

 

 


„Omawialiśmy tę kwestię ze studentami i zrozumieliśmy, że konieczne jest stworzenie dodatkowej garderoby” – powiedział dyrektor szkoły.


Poinformowano, że wśród uczniów gimnazjum jest człowiek z męskim ciałem, który czuje się, jak kobieta. Na co dzień mierzy się on, czy też ona, z wieloma problemami, bo nie może przebierać się w żeńskiej szatni.


Teraz osobnik o nieokreślonej płci ma własne pomieszczenie, gdzie może spokojnie i bezpiecznie wdziewać strój przed zajęciami sportowymi.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Janka

Moim zdaniem sprawcą tego

Moim zdaniem sprawcą tego całego genderyzmu, homoseksualizmu i wszelkich dewiacji jest współczena  MEDYCYNA i FARMACJA. Kiedyś światu nie groziło przeludnienie. Od czasu do czasu wybuchała epidemia, ktora przeprowadzała naturalna selekcję. Przezywały tylko silne jednostki słabe natura eliminowała. Od kiedy nastapił rozkwit współczesnej medycyny słabi są ratowani i mają jeszcze słabszych potomków . A ci z kolei są podtrzymywani przy zyciu za pomocą szczepień, które co prawda ratują om życie, ale najprawdopodobniej zaburzają równowagę psychiczną i hormonalną. I tak powstało LGBT., króre z roku na rok rosnie w siłę. I będzie rosło dopóty dopóki nie powstrzymamy głównych sprawców . 

Portret użytkownika inzynier magister

Gender to narzędzie,

Gender to narzędzie, prawdziwym celem jest tak jak w przypadku Islamu żeby za jakiś czas twierdzić że chrześcijanie obrażają uczucia gender bo przecieżw Biblii pisze że zboczeńcy powinni być kamienowani, a w najlepszym razie nie wejdą do Nieba ! To tylko początek, jak taki genderowiec dorośnie i już będzie miał zmienioną płeć to będzie musiał się faszerować narkotykami bo ludzie po zmianie płci muszą zażywać dużo leków hormonalnych i psychotropów by wierzyć w to że sąkimś innym, tacy wykolejeńcy będą atakować normalnych bo przecież normalny w ocenie eNWOwców to objaw zacofania, a nowoczesny i postępowy to zbok gender ! "Medium zainteresowało pytanie publiczności o nowy system edukacji seksualnej, w którym sięga się np. po przebieranie chłopców za dziewczynki. Camerona pytano czy ideologia gender ma wpływ na rozwój homoseksualizmu. Naukowiec odpowiedział twierdząco. „Pamiętajcie, że homoseksualiści mówią: dorwiemy wasze dzieci! Nie nas, dorosłych, ukształtowanych ludzi. Oni celują w nasz najcenniejszy produkt, nasze dzieci, naszą przyszłość. Jeśli homoseksualiści wygrają, jeśli osiągną swoje cele, będzie przez 10-15 lat jedna wielka, zbiorowa orgia, a potem wszystko się rozleci” – powiedział Cameron.Dziennikarze „Wyborczej” najwyraźniej mocno zatrwożeni o los homoseksualistów zauważyli, że „nikt ze zgromadzonych na sali nie poddał w wątpliwość tez stawianych przez Camerona ani nie sprzeciwił się głoszonym przez niego poglądom”. http://www.pch24.pl/wyborcza-chwali-sie-sukcesem--gazecie-udalo-sie-zablokowac-radomski-wyklad-dr--paula-camerona,46723,i.html#ixzz4NKpRYyHu

W Polsce dużo się robiło za rządów folksdojcza żeby wprowadzić szaleństwo gender do szkół, może PiS to zmieni i powróci normalność, jest szansa na to. Niestety w sprawach ekonomiczno eNWOwskich rząd pisu jest słaby albo uległy ? "Choć polski rząd ma sporo uwag do umowy CETA, to jest skłonny ją podpisać. Za taką postawą nie idzie interes naszego kraju, ale silniejsza jest obawa o to, że w kolejnej sprawie Polska na forum unijnym stanie okoniem. Bo rzekomo „nie możemy być w każdym sporze na czele tych, którzy się czemuś sprzeciwiają”.– Rząd jest w bardzo trudnym położeniu. Polska nie może być pierwszym krajem, który powie umowie CETA „nie”, choć nie do końca jest z tej umowy zadowolony. Na paru odcinkach bardzo mocno z Komisją Europejską walczymy, nie możemy być w każdym sporze na czele tych, którzy się czemuś sprzeciwiają – powiedział Zbigniew Kuźmiuk, europoseł PiS w programie „Gość poranka” w TVP Info.Umowa CETA (podobnie jak TTIP) wzbudza protesty społeczne nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Porozumienie UE-Kanada zakłada bowiem zniesienie niemal wszystkich ceł i barier pozataryfowych oraz liberalizację handlu usługami między UE a Kanadą.– Ja nie jestem fanem tej umowy, moim zdaniem dla Unii Europejskiej i europejskiego rolnictwa ta umowa nie jest całkiem bezpieczna – mówił Kuźmiuk. Jednak jak dodał, „na negocjacje jest już za późno; umowa jest w określonym kształcie, nie ma już możliwości, żeby próbować teraz cokolwiek w tej umowie zmienić”.Zbigniew Kuźmiuk zaznaczył, że polski parlament „ma kontrolę nad procesem ratyfikacji”, a jeśli niejasności wokół CETA będą narastały, to „polski parlament zwyczajnie tej umowy nie ratyfikuje”.  – Zresztą prawdopodobnie wcześniej nie ratyfikuje jej parlament belgijski – podkreślił. http://www.pch24.pl/mimo-uwag--rzad-pis-przyjmie-ceta--bo-polska-nie-moze-wszystkiemu-sie-sprzeciwiac,46730,i.html#ixzz4NKi7FO3n

Rząd się nie może sprzeciwiać bo to by zle wyglądało twierdzi Kuzmiuk, to nie jest tak, to powinno być powiedziane, że rząd się nie sprzeciwia zdradzie narodowej bo by na salonach mówili o Polsce nieladnie ! Tak jak ze stoczniami, kopalniami, a teraz oddadzą rolnictwo !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika lipka

Z braku słońca skandynawowie

Z braku słońca skandynawowie cofają się w rozwoju do postaci ślimaka, smutne to, bo ta zaraza może przenieść się przez płytkie morze gdyby zamarzło, jak to już kiedyś było. Wtedy ratunek tylko w jeżach, ślimaki to ich przysmak.

Portret użytkownika Akamai

I bardzo dobrze

I bardzo dobrze Smile

Ale czy ci co nie wiedzą jaką chcą mieć płeć, nie mogli by na początek spróbować przebierać się w szatni przeznaczonej dla płci odmiennej ? I sprawdzić, czy to im odpowiada ?

Czy może też chodzi o to, że ma powstać jakaś nowa, trzecia płeć ?

A jeśli i to nie wystarczy ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Skomentuj