W szwedzkiej szkole podstawowej młody imigrant zgwałcił dziewczynę. Dyrekcja szkoły ostrzega, że jej rodzice mogą odpowiedzieć za rasizm

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
W wielokulturowej Szwecji miał miejsce kolejny dramatyczny incydent z udziałem imigrantów. Tym razem do tragedii doszło na terenie szkoły podstawowej w miejscowości Vaxjo. Jedna z uczennic była najpierw molestowana przez jej "szkolnego kolegę", a gdy dyrekcja starała się za wszelką cenę przemilczyć temat, doszło do gwałtu.

 

Ojciec pokrzywdzonej już we wiosnę dowiedział się, że jego córka jest molestowana seksualnie przez dwóch afrykańskich nastolatków, którzy chodzą do tej samej szkoły. Od tamtego czasu naciskał na dyrektorkę aby rozwiązała ten problem i zapewniła uczniom większą ochronę. Mężczyzna chciał zgłosić to na policję, ale dyrekcja szkoły prosiła o dyskrecję i zapewniła że sprawa zostanie rozwiązana.

 

Oczywiście nie podjęto żadnych konkretnych działań - rodzice młodych przestępców nie zostali nawet wezwani do szkoły, ponieważ nie znają szwedzkiego języka. Dyrektorka stwierdziła, że "dzieci to dzieci, a chłopcy to chłopcy, kierują się ciekawością a w ciele dużo się dzieje". Ojciec poszkodowanej był także pouczany na temat równości i próbowano mu wmówić, że jego obawy mają charakter stereotypowy.

 

Jednak kolejny incydent z molestowaniem seksulanym uczennicy miał miejsce w październiku podczas sobotniej imprezy szkolnej. Na następny dzień została zgwałcona na terenie szkoły przez jednego z afrykańskich uczniów, który następnie wraz ze swoim kolegą zaciągnął jej koleżankę za samochód.

Ojciec zgwałconej uczennicy zgłosił sprawę na policję i zapowiedział, że jego córka nie pójdzie do szkoły dopóki młodzi gwałciciele nie zostaną wydaleni ze szkoły. Dyrekcja również w tym przypadku nie chciała pomóc a mężczyzna był ostrzegany że może ponieść konsekwencje za "rasizm".

 

Sprawa przyjęła kuriozalny obrót. Młody gwałciciel nadal chodzi do szkoły, w której większość uczniów pochodzi z rodzin imigranckich, natomiast ojciec ofiary może mieć problemy z prawem za nieposyłanie dziecka do szkoły. Co więcej, policja prowadzi właśnie dochodzenie w sprawie gwałtu i molestowania ale sprawcy mogą uniknąć kary, ponieważ są zbyt młodzi. Po raz kolejny przekonujemy się, że Szwecja jest dobra tylko dla imigrantów, którzy mają tam więcej praw i są lepiej traktowani niż Szwedzi.

 

 

Źródło: http://www.friatider.se/rektorn-bortf-rklarade-tafsningarna-pojkar-r-pojkar-sen-v-ldtog-ali-sin-klasskamrat-p-skolg-rden

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Waldorfus

Czy Polacy są lepsi? To

Czy Polacy są lepsi?

To oni deklarowali siebie jako społeczeństwo cywilizowane. I to cywilizowane społeczeństwo do tego gwałtu dopuściło, i to ono, i tylko i wyłącznie ono, ponosi za to odpowiedzialność. A z nieświadomymi swojego czynu dzikusami, wychowanymi do tego aby robić to nawet ze zwierzętami, będą teraz musieli sobie jakoś poradzić. Ciekawe tylko jak. Została im teraz chyba tylko eksterminacja, bo wywózka tego tałatajstwa które nie boi się nawet kary śmierci, chyba im się nie uda. Tego są już miliony. W Szwecji, winnymi mogą być tylko sami Szwedzi. To oni – jako społeczeństwo – zgotowali sobie taki los. Ta dziewczynka stała się ofiarą, właśnie szwedzkiego społeczeństwa.

Niestety obawiam się że w naszej ukochanej kraince nie jest lepiej, i to nie z dzikusami, a z naszymi rodakami: dokonują rozbojów, zabójstw i gwałtów. Niestety obawiam się, że przez ostanie 25 lat w naszej ojczyźnie było gorzej jak w opisanym w art. Szweckim przypadku. Różnica była tylko taka, że to co teraz dzieje się w UE jest spektakularne, a to co działo się w naszej „wolnej” ojczyźnie, było przez nas niezauważane: zabójstwa, przez sądy traktowane były jako pobicia ze skutkiem śmiertelnym; gwałty – nawet na nieletnich – traktowane były przez sądy jako zwykłe przestępstwa! Za jedne i drugie – Szanowni Państwo – przestępcy dostawali – średnio – nawet po trzy lata, a w niektórych wypadkach sąd wydawał wyroki w zawieszeniu! – takie było okrutne to nasze państewko. A my – jako społeczeństwo – wtedy tego niezauważaliśmy.

Spróbujmy się temu, teraz przyjrzeć pod kątem jak to wyglądało w innych państwach i jakie to rodzi konsekwencje prawne i społeczne odnośnie aksjologi prawicowej, ich paradygmatów – jak zwykli je nazywać: Niektórzy pamiętają gwałt naszego rodaka na brytyjskiej kobiecie; chyba w Londynie – o ile pamiętam. Mimo... do końca niejasnych dowodów na przestępstwo, nasz polski sąd wydaje decyzje o ekstradycję podejrzanego o gwałt Polaka do Anglii, pod angielski sąd (chociaż nie oto mnie teraz chodzi)  a wydalony do Anglii Polak, dostaje tam wyrok – dożywocia!  Czyżby polski sąd czuł się wtedy podwładnym angielskiego sądu?

O to mnie chodziło – aby porównać prewencyjną rolę kary tam – np. w Wielkiej Brytanii – a tu, u nas, gdzie, Radio Maryja trąbi w niebogłosy żeby zakazać aborcji w przypadku ofiar gwałtów, niedomagając się jednocześnie, równowartościowej wobec zabójstwa dziecka (t. zw. aborcji), kary dożywocia dla gwałciciela. Na czyją ofiarę czeka teraz, polskie społeczeństwo?
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika nostromo

W jakim świecie my żyjemy?,i

W jakim świecie my żyjemy?,i skąd taka metamorfoza?.Kto nami rządzi i na podstawie jakich zasad?
Czy dlugo jeszcze ,będzie trwalo to niewolnictwo?.
Same pytania,a odpowiedź może być bardzo prosta,ale to się po prostu w glowie nie mieści - to zaufanie udzielone tym ,którzy nami rządzą.

Portret użytkownika Waldorfus

Historia jak wizja

Historia jak wizja Kasandry

Teraz – jak widzimy – wydarzają się gwałty, nawet gwałty śmiertelne, zabójstwa i drobne zamachy terrorystyczne. To dzieje się teraz, i jest to dopiero początek.

Najpierw będzie krwawa jatka: nieodczuwający strachu przed śmiercią islamiści będą zabijać wszystkich; nawet siebie samych. Strach ogarnie ludność cywilną starej spróchniałej Europy, która będzie już gotowa zgodzić się na wszystko: totalitarny reżim, obecnie nazywanych – lewicowymi rządami – będzie miał asumpt do tego aby wprowadzić swój własny terror. Kontrolą obejmie wszystkie aspekty życia codziennego, mieszkańców UE: podsłuchy na telefonach; przeszukania mieszkań bez żadnego ostrzeżenia, specjalnych pozwoleń etc; ciągłe kontrole na drogach, przeszukania samochodów; konfiskata pojazdu pod byle pretekstem: w samej Polsce już zdarzył się przypadek konfiskaty motocykla zaparkowanego w okolicy lotniska. Motocykl został wysadzony w specjalnym pojemniku, przeznaczonym do neutralizacji ładunków wybuchowych. Ale to tylko początek i margines tego co nas może spotkać.

W kolejnym etapie zmieniany będzie system funkcjonowania państw. Konstytucje krajów ogarniętych wcześniejszym chaosem, zostaną zmienione. Zostaną z nich wykreślone zapisy które dotyczyły praw jednostki: wszystkie te zapisy, których pierwowzorem była – teoretycznie obowiązująca do dziś – Deklaracja Praw Stanów Zjednoczonych Ameryki, napisana w roku 1776 dla stanu Wirginia przez najbardziej lekceważonego, ale przy tym – wg mnie – najwybitniejszego polityka na świecie  George Masona i włączona później, nieomal cudem, do konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki. To właśnie dzięki niemu – George Masonowi i jego humanitaryzmowi – dotąd – jako cywilizacja zachodnia, czuliśmy się wolnymi ludźmi: zostało zakazane niewolnictwo, mieliśmy wolność słowa, wyznań i demokrację z prawem głosowania dla każdego obywatela i przede wszystkim zapisy które przedkładały prawa jednostki nad innymi aktami prawnymi. Tak żeby nie wolno było już poświęcić jednostki dla t. zw. dobra ogółu. Na temat Masona – tego skromnego małomównego człowieka, nawet w USA nie można się wiele dowiedzieć. Dzięki odgórnie sterowanym przez lewaków mas-mediom, jego imię zostało już zapomniane na całym świecie.

Teraz w czasach gdy w lewackich mediach – naturalnie, na razie w podtekście – promuje się pedofilię, tuszuje się ją... – niektórzy jeszcze pamiętają słynnego, uwielbianego przez lewaków psychologa Andrzeja Samsona; skazanego na karę wiezienia, a później uwolnionego w niewyjaśnionych okolicznościach, jako ciężko chorego. Podobno potem zmarł. Ale tak naprawdę licho wie – może nadal cieszy się życiem pod zmienioną tożsamością i śmieje się z nas? W tedy kiedy dowiedzieliśmy się o sprawie pedofila Samsona, lewacki gender, dopiero raczkował. Dziś już w niemieckich szkołach, przedszkolach... wprowadza się lekcję dla dzieci z nauczycielami pederastami. Mają nauczyć nasze dzieci tolerancji dla odmienności. Za rządów „PO”, powoli wprowadzano to już do naszych polskich przedszkoli. Osobiście znam dyrektorkę przedszkola która skarżyła się, że była do tego zmuszana.

Założenia Deklaracji Praw Jednostki, inaczej zwanej – Karty Praw, łamane są już od dawna przez „tolerancyjnych” lewackich permisywistów: lekarzowi nie wolno odmówić t. zw. aborcji. Za to we Francji pozatykały się rury kanalizacyjne od uśmierconych płodów. W USA poradzono sobie z tym bardziej racjonalnie: uśmiercone dzieci przerabiane są na paszę, kosmetyki... Ale uwaga: prawicowe władze nie są leprze: obywatel pozbawiany jest prawa wyboru o sposobie leczenia: przymus szczepień, skuteczne suplementy diety – np. witamina D3 – na receptę; dostępne na wolnym rynku, są tylko te drogie i nic niewarte suplementy. Prawo do wyboru sposobu leczenia mają za to ci najbogatsi; ci których na to stać; „bydło” musi być leczone przez lekarzy od leczenia „bydła”, i wcale nie jest wskazane aby za długo żyło – emerytury kosztują.

I niebawem – gdy już pewnie nie będzie się to nazywało, ani prawica ani lewica – też jak bydło będziemy czipowani. Zamiast dowodów osobistych, dostaniemy zdalne identyfikatory wszczepiane pod skórę. Dzięki nim, każdy nasz najmniejszy ruch będzie kontrolowany; zostanie wprowadzony obrót bezgotówkowy. Teraz już nic przed władzą się nie ukryje, tylko władza ze swoją kontrolowaną przez siebie telewizją i prasą, przed nami ukryje; co będzie chciała – handel żywym towarem, korupcję, kwitnącą wśród masonerii pedofilię... – nam poddanym ścisłej kontroli, włącznie z tą kontrolą internetową, nie będzie wolno nawet zaprotestować. Na końcu żeby cokolwiek załatwić – np. pozwolenie na budowę – bez łapówki się nie obejdzie; policjanta będzie trzeba przekupić żeby dojechać!... Gotówki nie będzie, znajdzie się co innego do zapłaty. Zaraz znajdą się haki – gdzie byliśmy, co kupowaliśmy, z kim rozmawialiśmy... A skomplikowane prawo razem z kontrolowanym bezrobociem dopełni dzieła (już bez „zawiasów”!). Nisko opłacana praca już jest argumentem szantażu: jak będziesz za dużo pyskował, to z niej wylecisz! A zasiłku... nie będzie...

Dla naszego kraju są dwa scenariusze: Zgodzimy się z założeniami podstawionymi przez Żydów i masonerię, wprowadzającymi terror wobec własnych obywateli, zwanymi dziś pod nazwą – „obostrzeniami w związku z narastającym zagrożeniem terrorystycznym”, stopniowo staniemy się częścią nowego globalnego systemu władzy NWO. Z tym że, my jako państwo jesteśmy stosunkowo mało zindoktrynowani – co pokazały ostanie wybory. Chociaż jako społeczeństwo, z kolei, jesteśmy mało świadomi; w związku z czym, gro uregulowań można będzie przepchnąć po cichu – np. przymusowe szczepionki i chemtrails: nie dowiemy się o efektach ich działania.

Bardzo prawdopodobnie, pomóc w tym pierwszym scenariuszu, może zagrożenie płynące ze Wschodu – Rosja. O ile oczywiście – nie daj Boże – w nieodpowiednim momencie, tak owe zagrożenie narośnie.  Wtedy będziemy się musieli zgodzić z warunkami Zachodu. Jako argument za tym abyśmy się na to zgodzili, zostanie nam przedstawiony – brak możliwości obronnych przed zagrożeniem płynącym z Rosji.

Drugi scenariusz jest już bardziej optymistyczny: Nowa władza rzeczywiście wykaże się ikrą, zablokuje całkowicie napływ „emigrantów”, odetnie się od UE, umacniając jednocześnie Grupę Wyszehradzką, stworzy własny blok. To jednak nie będzie łatwe. Może spolaryzować geopolityczną scenę wobec NATO i zostawić nas samych, samych wobec zagrożeń płynących jednocześnie ze Wschodu i Zachodu. Tak naprawdę nam opłaca się to, żeby USA było cały czas skłócone z Rosją. Ponieważ NATO będzie potrzebować nas jako flanki wschodniej, do obrony własnego terytorium, będzie wtedy trudniej nas – Polski – szantażować najazdem naszego wschodniego sąsiada.

Ewentualny scenariusz trzeci – że to Arabowie przejmą kontrolę nad Europą – podobnie jak to ledwie stało się już w Szwecji (co pisało w innych art.) – uważam za chybiony. Arabowie to jednak dzikusy; i na dłuższa metę, chociaż po drodze pozabijają i zgwałcą wiele dzieci, nie mają oni szans z Zachodnim systemem jako całość, który się tymi Arabami tylko posługuje; który sobie – wspomnianym wcześniej – kosztem własnych obywateli, poradzi; poradzi z terroryzmem, zastępując go własnym –  nowoczesnym 666 – terrorem.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika swi

to co opisałas w tym poście

to co opisałas w tym poście mogło by zająć ok 30% swej objętości, mieszasz wątki i piszesz tak haotycznie, że czasami w połowie czytania tego co piszesz odchodzi ochota na dalszą część. Rzeczowo i konkretnie , to nie blog autorski... sama objętość postu odstrasza strzelam z połowę, którzy by to jeszcze przeczytali następne 50% odpada po próbie połączenia faktów w logiczną całość, pisząc o wszystkim piszesz o niczym, taka prawda ekranu

Portret użytkownika 44.

Morał tego taki, że

Morał tego taki, że międzynarodowe nazijudeny zrobią z Europejczyków Palestyńczyków - pod płaszczykiem żydolewackiego multi-kulti, a raczej multum-kundli. Syf zrobili na Bliskim Wschodzie, robią dzisiaj na Zachodzie.

Strony

Skomentuj