W szwedzkiej książeczce dla dzieci piszą, że „dziadek może mieć cztery żony”

Kategorie: 

Źródło: facebook.com

Muzułmańskie podbój Europy wyrażany jest w książkach dla najmłodszych, nakłaniające dzieci do przyjęcia prawa szariatu. Nowa książeczka dla dzieci w Szwecji o nazwie Farfar har fyra fruar – „Dziadek ma cztery żony" - została wydana w języku szwedzkim i somalijskim. Przeznaczona jest dla czytelników w wieku 3-6 lat.

 

Według Infowars.com, książka stanowi przykład „normalizacji prawa szariatu" w Szwecji, zbiegającego się z przybyciem milionów muzułmańskich imigrantów. W skrócie książka opowiada o dziewczynie o imieniu Asali, która nigdy nie była w Somalii, ale przygotowuje się, aby udać się tam z ojcem i „spotkać się z dziadkiem i wszystkimi babkami".

 

Autorem książki jest Oscar Trimble. Ten sam pisarz napisał również Mormor är inget spöke – „Babcia nie jest duchem ", której celem jest kwestia normalizacji muzułmańskiej burki. „Omar wita swoja babcię, która przybyła z Somalii. Kiedy nadchodzi Halloween, Omar chce przebrać się w ducha, jak każde inne dziecko i chce, aby jego babcia towarzyszyła mu, ponieważ on sam może się bać" – napisano w streszczeniu.

 

W przeciwieństwie do innych krajów europejskich, które zabraniają poligamii, Szwecja uznaje poligamiczne małżeństwa z innych krajów i umożliwia rejestrowanie do czterech kobiet jako legalnych partnerek/żon.

Około 30% obecnej ludności Szwecji to przybysze z zewnątrz, a etniczni Szwedzi mają stać się mniejszością we własnym kraju w ciągu najbliższych 25 lat. To dzieje się w kraju, który przez kilka dekad uznawany był za jedną z najbardziej jednorodnych populacji na Zachodzie. W Finlandii opublikowano książkę poświęconą małżeństwu fińskiej dziewczyny. Niektórzy zauważyli, że ilustracje w publikacji przedstawiają ciemnoskórego mężczyznę, który dotyka kobietę w eleganckiej sukni ślubnej.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika mijo

"W skrócie książka opowiada o

"W skrócie książka opowiada o dziewczynie o imieniu Asali, która nigdy nie była w Somalii, ale przygotowuje się, aby udać się tam z ojcem i „spotkać się z dziadkiem i wszystkimi babkami"."
Tylko ta dziewczynka pewnie jeszcze nie wie, że zrobią jej CIACH między nogami zardzewiałą żyletką. Ot taka muslimsko-lewacka poprawność.

Portret użytkownika Jasna

No coz im wiecej wypaczen

No coz im wiecej wypaczen moralnych oddalajacych od Boga , tym wiekszy bedzie cios reki Bozej uderzajacy w ten kraj. Bowiem napisane jest w Pismie SW.; Zemsta nalezy do mnie!!!!! 

I ktoz sie ostanie w dniu gniewu Pana?

Mowie wam wszystkie te kraje zostana z tarte na proch. Slowa Pana; I zetre je na proch.Usune je z przed  mojego oblicza. Obnaze je i ukarze ich nagosc. Stworzylem jednego mezczyzne a z jego zebra utworzylem kobiete aby byla mu pomoca. Dlatego mezczyzna opusci ojca i matke i polaczy sie ze swoja zona tworzac jedno cialo. Oto dwoje stalo sie jedno. Idzcie i rozmnazajcie sie. I po blogoslawilem ich zwiazek. I rzeklem; Co zostalo zlaczone przeze mnie, niech czlowiek nie rozlacza. To bylo pierwsze swiete prawo.Stworzylem tych dwoje na rowni. Mezczyzne jako glowe a kobiete jako serce. Tak jak cialo nie moze istniec bez glowy tak i cialo nie moze istniec bez serca. Aby istniec i zyc potrzebuje sie na wzajem. I nie rzeklem do mezczyzny;O to niewolnica twoja lecz rzeklem ;O to niewiasta i daje Ci ja aby byla tobie pomoca. Pozniej widzac bledy jakie popelnial moj lud wybrany wezwalem Mojrzesza na gore Synaj i dalem mu prawa aby byly swiatlem i przewodnikiem w waszym zyciu .  Nastepnie opuscilem Gore i z szedlem do doliny i zamieszkalem wsrod was. Pokazalem wam w Jezusie jak moje prawa wypelniac nalezy. Uczylem was przymioty  milosci gdyz ja jestem sama miloscia ! Zostawilem wam swiadectwo mojej milosci do was dajac wam Jezusa i powiedzalem do was , ze nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie bo Ja Jestem Prawda ,Droga i Zyciem.A teraz sie pytam ciebie czlowieku.Co zes uczynil z mojego prawa?!! Sworzylem Cie jako krola wszelkiego stworzenia, na moje podobienstwo.I tchnolem zyciem w twe nozdrza .Polozylem Ci pod twoje stopy wszystkie skarby tej Ziemi. Cozem bym nie uczynil z milosci do Ciebie Czlowiecze?! Jakie rany i choroby bym nie uleczyl bys ty mogl byc zdrowy. Przywrocil bym Ci zdrowie i swiatlisc twojej duszy. Wyciagam do Ciebie reke lecz ty ja odrzucasz!Posylam do was moich poslancow aby wami wstrzasnac i na prowadzic was na dobra droge lecz i na nich jestescie glusi i slepi.Odrzucacie moja wszelko pomoc .I Ja sie pytam was ; Jak dlugo bedziecie krnabni i zachwiani.?! Jestescie jak pjani zataczajacy sie od jednej drogi do drugiej.Jeden slepy prowadzi drugiego slepego i oboje wpadaja do dziury.  A Ja Jestem mowi wam; Dosc juz waszego upojenia wszelkimi pozadaniami i nieczystosciami. Staliscie sie jak stare Stagwie, ktore wypelnione obrzydliwosciami nalezy oproznic i wyczyscic. O to posylam do was krola nie zwyciezonego a jego ognista swita otoczy ziemie i wszystkich mieszkancow jej.I wszelkie stworzenie ujrzy i padnie i odda czesc krolowi krolow i wszelkie kolano sie ze gnie przed nim gdyz Ja go posylam ON Ja Jesten jest moja tarcza i mieczem. I oczysci moje pole i zbierze pszenice i oddzieli kakol. 

Portret użytkownika inzynier magister

To jest straszne bo mała

To jest straszne bo mała grupka u władzy robi z całego narodu wariatów ! Nie dość że z dzieci zrobią idiotów to zamienią szwedów w niewolników jakiejś przybyłej mniejszości, która za jakiś czas stanie się większością ! 

"Komisarz UE: Wprowadzimy "Niebieskie Karty", ułatwimy imigrację z Afryki i Azji, sprowadzimy 20 milionów imigrantów. Przypominamy tekst zamieszczony w BIBULE równo 10 lat temu. Widać wyraźnie, że doświadczany dzisiaj kryzys imigracyjny w Europie był planowanym projektem inżynierii społecznej i konsekwentnie realizowaną inicjatywą." Całość tutaj: http://www.bibula.com/?p=1216

Wbrew feministycznej propagandzie, akcja wychodzenia na ulice i sprzeciwiania się obywatelskiej inicjatywie ustawodawczej Stop Aborcji nie miała charakteru spontanicznego. Za finansowym aspektem wydarzeń z 3 października roku 2016 stały organizacje finansowane przez Georga Sorosa – informuje „Gazeta Polska Codziennie” w oparciu o doniesienia Instytutu Ordo Iuris.

Na zorganizowanie Czarnego Protestu polskojęzyczne środowiska zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci otrzymały około miliona złotych – czytamy w „GPC”. Akcja skrajnej lewicy, wspierana finansowo przez środowisko amerykańskiego spekulanta żydowsko-węgierskiego pochodzenia odniosła skutek, gdyż przerażeni rozwrzeszczanymi feministkami na ulicach polskich miast politycy PiS zdecydowali się odrzucić w II czytaniu (i to w fatalnym stylu) obywatelski projekt ustawy chroniącej życie poczęte."http://www.pch24.pl/gazeta-polska-codziennie--czarny-protest-w-roku-2016-sfinansowaly-organizacje-sorosa,55036,i.html#ixzz4uQPtmjSs

Cała nadzieje w Jezusie Chrystusie jedynym super Zbawicielu ludzkości !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj