W Szwecji skazano trzech mężczyzn, którzy gwałcili kobietę i transmitowali swój „wyczyn” na Facebooku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Trzech mężczyzn, którzy gwałcili kobietę w Szwecji i transmitowali przerażające sceny na Facebooku, usłyszeli we wtorek wyrok w sądzie w Uppsali.

 

 

21-letni Reza Mohammed Ahmadi spędzi co najmniej dwa lata i cztery miesiące w więzieniu za popełnienie gwałtu. Jego młodszy przyjaciel, 18-letni Maysam Afshar skazany został na rok więzienia, ponieważ jest małoletni. Agresorzy pochodzą z Afganistanu i otrzymali wcześniej prawo do azylu.

 

Tymczasem ich szwedzki przyjaciel Emil Khodagholi został skazany tylko na sześć miesięcy więzienia za uszkodzenie integralności fizycznej i godności ofiary. 21-latek filmował i transmitował seksualny atak na Facebooka. Poszkodowaną jest 30-letnia kobieta. Do zdarzenia doszło 22 stycznia br. w jednym z mieszkań w Uppsali.

 

Film opublikowano w zamkniętych grupach na Facebooku, ale obejrzało go ponad 60 tys. ludzi. Dzięki rozpowszechnianym materiałom policja łatwo zlokalizowała i aresztowała trzech zwyrodnialców.

 

Video zostało usunięte kilka minut po pojawieniu się w sieci. Nagranie kopiowano i ponownie było publikowane przez innych użytkowników na rożnych platformach internetowych. Afgańczycy podtrzymują, że są niewinni, ponieważ uważają, że kobieta świadomie wyraziła zgodę na to, co robi. Badania toksykologiczne wykazały, że Szwedka była pijana i uzależniona od narkotyków.

 

„Nie jest możliwe, aby ktoś w tym stanie zgodził się dobrowolnie na coś w ogóle” – ogłosił  Nils Palbrant, prezes sądu Uppsali.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierzątKomentarze

Portret użytkownika PrawNIK

Może i w Polsce co

Może i w Polsce co poniektórzy uświadomią sobie że seks z osobą kompletnie pijaną (nawet jeśli się zgodzi!) to jest GWAŁT porównywalny z gwałtem na osobie upośledzonej umysłowo. W każdym z tych przypadków występują te same ograniczenia w działaniu mózgu uniemożliwiające prawidłową ocenę sytuacji i podjęcie decyzji którą podjeło by się na trzeźwo.

Portret użytkownika masakra

ja pier*ole co za zwierzeta,

ja pier*ole co za zwierzeta, brak slow na to bydlo... Wspolczuje tej kobiecie, tych smieci powinno sie zamknac z gwalcicielami, takimi wyglodzonymi kolesiami 2 metry wysokosci, 2 metry szerokosci w jednej celi, pod cela powiedziec kim sa i co zrobili. Byliby gwalceni kazdego dnia, kilka razy dziennie. Tak brutalnie ze odechcialoby im sie zyc, gdyby juz sie tak stalo to wtedy skazac ich na powolna smierc w meczarniach. Zatluklbym bez wahania kazdego z nich, gdyby ktos nie daj boze zrobil cos takiego mojej kobiecie to wybilbym ich pokolenia co najmniej 3 wstecz.

Portret użytkownika tosia

Dostali nagrodę/wczasy za

Dostali nagrodę/wczasy za czyn karalny, bo jak nazwać pobyt w apartamencie ogrzewanym z pełnym wyżywieniem, z dostępem do: lekarza, dentysty, sali gimnastycznych, basenu, telewizji, internetu, telefonu, ... i pewnie kolejnej ofiary dostarczonej na życzenie.

Strony

Skomentuj