W Szwecji podpalono obóz dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło:

W Szwecji w miejscowości Vanersborg piętnaście osób zostało rannych w pożarze w schronisku dla uchodźców.

 

Najczęściej u poszkodowanych diagnozowano zatrucie tlenkiem węgla. Dwie osoby zostały ranne na skutek wyskoczenia z okien.

 

Przyczyny pożaru nie są jeszcze ustalone. Policja rozważa wersję podpalenia. I nic dziwnego. W 2016 roku większość pożarów w ośrodkach dla uchodźców w Szwecji powstało właśnie w wyniku podpaleń.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Tak zwani "uchodźcy" (w

Tak zwani "uchodźcy" (w rzeczywistości zwykli łgarze, bandyci i najeźdźcy) sami wzniecają pożary w ośrodkach! ...Bo warunki im nie odpowiadają... Nie od dziś wiadomo, że oni chcą porządnych mieszkań, stałej kwoty wpływającej do portfela dzięki podatkom rdzennych Europejczyków a nawet żądają prostytutek, żeby nie dostać zatoru w mosznie i móc się odstresować w tym ich "ciężkim uchodźczym żywocie"!!!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Strony

Skomentuj