W Szwecji pewni bezkarności uchodźcy transmitowali w Internecie zbiorowy gwałt

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Islamscy uchodźcy, którzy dotarli do socjalistycznych rajów europejskich nie przestają szokować. Troje migrantów znajdujących się w Szwecji, przez kilka godzin gwałciło kobietę napadniętą w jej własnym domu. Na dodatek niezbyt rozgarnięci Arabowie transmitowali to wszystko w Internecie.

 

Do tego szokującego wydarzenia doszło w miejscowości Uppsala. Policja dowiedziała się o tym przestępstwie ponieważ zaalarmowała ich inna kobieta, która oglądała gwałt online na zamkniętej grupie na portalu Facebook. Wielu świadków tego gwałtu była przekonana, że mieli do czynienia z okrutnym żartem. 

 

W pewnym momencie transmisja kończy się w momencie gdy do miejsca zbrodni dociera policja Trójka napastników została aresztowana, a kobietę zabrano do szpitala gdzie dochodzi do siebie. Trzech nachodźców z Bliskiego Wschodu pozostaje w areszcie.

To już kolejny przypadek w ciągu miesiąca gdy biali ludzie padają ofiarą kolorowych, którzy swoje zbrodnie transmitują za pomocą Facebooka. Czarni Amerykanie w Chicago torturowali w ten sposób białego mężczyznę, którego skatowano za Donalda Trumpa. Tym razem islamiści po prostu zabijali nudę gwałcąc Szwedkę, zatem otumanione polityczną poprawnością europejskie media mają problem jak o tym opowiedzieć i czy opowiedzieć w ogóle.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (8 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin
Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące.


Komentarze

Portret użytkownika keri

Kosma napisał:

Kosma napisał:

"Spróbujcie kozojebcy coś takiego u nas w Polsce to my już was po słowiańsku ugościmy !"

Słowiańskim zwyczajem przybijano zwyrola do pala za jaja. Miał dwa wyjścia: zdechnąć lub urwać sobie jaja i przeżyć.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Do pala tylko prostaków

Do pala tylko prostaków przybijano. Gwałcicieli rycerzy i szlachtę przybijano za jaja do mostu zwodzonego i dawano im ostry nóż, most zwodzony był co noc podnoszony do góry. Grzeszne kobietki też nie miały lepiej. Do dziś dnia pod murem katedry Mariackiej w Krakowie znajduje się słupek do którego niewierna mężowi niewiasta była przywiązywana - naga z wypiętą tylną częścią ciała - używali na niej wszyscy kto chciał i ile chciał. Po odbyciu kary traciła nazwisko i cały majątek wylatywała za miejskie mury do burdelu.

Portret użytkownika tosia

Z tego wniosek, że

Z tego wniosek, że europejczycy mają do kobiet podobny stosunek - nie potrafią ich obronić, sciągają na nie niebezpieczeństwo, karają za własny szowinizm. Niech się szybko biali faceci ogarną, bo będą mieć ciapate matki. 

Portret użytkownika Eva11

wystarczy,ze tosie i keri nie

wystarczy,ze tosie i keri nie beda nawolywac na necie do wpuszczania uczciwych gwalcicieli !

Polacy sobie poradza nawet jesli lewactwo bedzie obwiniac Polakow za niedozwolenie  wbijania nozy mlodzikom w serce !

nawet jak ludzie bez serca beda przekonywac ,ze sie nalezy wyrok od imigranta !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

oczywiscie toska ! ale Ty za

oczywiscie toska ! ale Ty za to udajesz ,ze mnie nie rozumiesz ...

dlatego rozumiem ,ze zawsze chodzisz w parze ...jeszcze nigdy odkiedy sprawdzam kto sie gosci ,nie widzialam abys nie sie zalogowala samotnie bez kolezanki mojej najlepszej ...

dlatego wczesniej mialam dwa minusy za jednym zamachem ,teraz mam trzeci ...bo kolezanka mnie zdradzila i woli tych co nie lubia petard .....

 

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika keri

Hehe, niedługo "porządna"

Hehe, niedługo "porządna" rodzina będzie musiała wykazać, że w rodowodzie jest ciapaty. Inaczej konfiskata mienia. Sorry, life is brutal.

Trza iść z postępem, czyli ulegać gwałtowi i bezwolnie oczekiwać jego skutków. AMR się ucieszy i sceeptyk też.

I trza wiedzieć, że obrona przed gwałtem to zachowanie nie prolife, a więc powinno być karalne (sarkazm).

Strony

Skomentuj