W Szwecji lewacka organizacja domaga się legalizacji „aborcji” dla mężczyzn

Kategorie: 

youtube.com

W Szwecji liberalna grupa młodzieżowa LUF Väst nawołuje do „legalizacji aborcji dla mężczyzn”. Według Marka Nielsena, przedstawiciela organizacji, w przypadku przyjęcia takiej ustawy, mężczyźni będą mogli zrezygnować z dziecka w czasie trwania ciąży przed 18 tygodniem.

 

Działacze wierzą, że „legalna aborcja" jest zapewnieniem równości kobiet i mężczyzn we wczesnych stadiach ciąży, która da ludziom możliwość pozbycia się dziecka, donosi The Local.

 

Po zalegalizowaniu „legalnej aborcja" człowiek nie będzie musiał płacić alimentów. Jeśli kobieta zdecyduje się jednak urodzić, frywolny ojciec nie będzie miał prawa oglądać dziecka, kiedy zapragnie tego w przyszłości.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Brzoza

Nie rozumiem nie ma 100 proc.

Nie rozumiem nie ma 100 proc. Ochrony przed ciaza jest powiedzmy 98 albo 99 proc. Wiec to panie zawsze bardziej ryzykuja od panow.zatem kobiety w szwecji powinny albo kastrowac swoich partnerow przed albo spisac cos u notariusza zeby chronic siebie przed wpadka.niestety zycie pokazuje ze wiele kobiet i tak ucieka przed chorym partnerem i chroni dziecko zrzekajac sie alimentow nazwiska.takich rodzynkow co placa na dzieci i nie zapominaja ze koszty wychowania i tak sa wyzsze jest mało.nawet jobsa musiala podac była o alimenty na dziecko bo ten enteligentny samolub sam od siebie nic nie chcial dac.life is brutal....szczegolnie dla kobiet.dlatego panie dwa razy pomyslcie z kim do alkowy ....

Portret użytkownika Pseudonick

Trzeba było starannie

Trzeba było starannie wyselekcjonować materiał genetyczny dla dziecka a nie zaciążyć z tym kto dostarcza motylków i kogo może dziecko zmieni Biggrin Mnie wcale nie dziwi taka postawa mężczyzn. Też bym nie płacił gdyby pani mi oznajmiła że "sorry misiu ale zapomniałam tabletek" albo "niech to dziecko scementuje nasz związek" lub bezczelnie "nie pytałam bo byś się nie zgodził". Jak mężczyzna chce dziecka to będzie płacił, ba! poświęci się wychowaniu. Stawiam natomiast dolary przeciw orzechom że gdy unika odpowiedzialności to dlatego że został w nią wrobiony zazwyczaj. 

Portret użytkownika shide8

To fakt, że są takie puste

To fakt, że są takie puste kobiety które chcą zatrzymać przy sobie faceta poprzez ciążę. Ale są i sprytni faceci co mają takie same intencje. Najlepszym wyjściem z tej styuacji jest nie bzykać się z byle kim, nie chcodzić do łóżka na pierwszej randce, drugiej...trzeciej... Trzeba być pewnym osoby, poznać ją i być ODPOWIEDZIALNYM i świadomym swoich czynów.
Trzeba się poprostu SZANOWAĆ!
A dzieci są takie fajne i śmieszne.....!!!
 

Portret użytkownika Conan

Skoro jesteś wystarczająco

Skoro jesteś wystarczająco dorosły żeby ruchac to bądz dojrzały i weź odpowiedzialność za swoje czyny! Usunąć i wyrzucić jak śmiecia własnego potomka to weźcie lepiej kastrujcie tych co niechca mieć dziecka zamiast je niewinne zabijać. Niektórzy nie zasługują na potomstwo.

Portret użytkownika Pseudonick

Dlaczego mam brać

Dlaczego mam brać odpowiedzialność za to że trafiłem na fałszywą dziwkę która wtarła sobie w cipsko moje nasienie z prezerwatywy he? To tak jakby wymagać od wprowadzonego w błąd człowieka żeby płacił "bo przeca jest parafka na dokumencie". Zresztą sama idea karania dzieckiem za uprawianie seksu śmierdzi turbokatoluchem. W dodatku kretynem bo przecież nie da się karać samym dobrem jakim jest dziecko czyż nie? xD 

Strony

Skomentuj