W Szwecji i Danii oczekiwano opadów "krwawego deszczu"

Kategorie: 

Źródło: ntv.ru

Aby uniknąć ewentualnej paniki szwedzkie media wolały poinformować, że w ten weekend może wystąpić rzadkie zjawisko atmosferyczne, tzw. "krwawy deszcz".

 

Deszcz nazywa się krwawym, bo kropelki mają różowo-czerwony odcień.  Naukowcy uważają, że jest to spowodowane zawartością pyłu z nad Sahary. Również duńscy meteorolodzy poinformowali, że nad krajem może się pojawić front pogodowy z dodatkiem w postaci czerwonawego pyłu.

 

Spodziewano się, że nietypowy „krwawy deszcz” może spaść w sobotę i niedzielę w południowej części Szwecji.  Według szwedzkiego Instytutu Meteorologicznego (SMHI), zjawisko to nie jest niebezpieczne, ale ten deszcz może pozostawić czerwonawe plamy.

 

Poprzednio takie zjawisko miało miejsce w Szwecji około pięć lat temu.  Zjawisko to zwykle obserwuje się na wiosnę.  Podobne opady występowały kilkukrotnie nad indyjskim stanem Kerala. Analiza próbek dała wtedy zaskakujące rezultaty, ponieważ okazało się, że w składzie czerwonej deszczówki znajduje się materiał protokomórkowy pochodzący prawdopodobnie z meteorytu lub fragmentu komety, który wpadł do atmosfery.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika swit59

5.40...Niebo

5.40...Niebo ..."płacze"MU?
   OdpoWWWieDXmina...zawarta w pytaniu...
   NOSSS:
               Najstraszliwsze okropności i zemsty...
               Kiedy księżyc prowadzony przez swego anioła...
               Niebiosa zbliżają się do nachylenia...
 Coś wam nie pasuje?
   Może ta historia doPOMORZEE...
 LaTemu kilka...r 2006 bodaj...w OKOlicy K-lina a dokładnie w mjsc.Chałupy gm.ŚWIeszyno...strażnikowi firmy HAKO...KLASYCZNE UFO...obtańcowało księżyc dookoła przyprawiając mu jakby ...PŁATKI kwiatowe  ...
   Gość nagrał Video i zrobił foty: a rzecz opisywano tu i tam a M.Mizera wyłożył na X UFOrum w Breslau !
  Sęk w tym,że...
          zajął się obserwacją UFO  z...moJego "polecenia":
Se pan tu nocami siedzisz...szyby dookoŁAp UFOOkazje !
  Z<OO>baczył tego dużo więcej...:
 m.in.tydz później UF<OO> w zawisie PÓŁ GODZ....nad mjsc.ŚWIeszyno gdzie Poczta Polska ...gdzie ja pracuję "niby"(przeniesienie do K-liNA ul.Mieszka 11,ale awiza w ŚWi.)..:
   UF<OO>...zmienia kolory,prezentując TĘCZĘ...
 Dziwne?Zabawne?Przypadkowe?
   Jeszcze wcześniej ...z mc może,jeszcze za dnia uwidacznia...
 lecące z płdnia na płnoc UF<OO>światełko...wzrokowo jakby jedno,ale w powiększeniu są TO...2 w 1 !
    TO..tańczące UFO dookoła księżyca w PEŁNI...było wlk.1/4 tegoż !
  Musiało doskonale wiedzieć więc CO I JAK ROBIĆ...aby TEN...właśnie gość TO...zobaczył i odpowiednio widział ...
   R.Leśniakiewicz...do dzisiaj się z tego wyśmiewa..,MIMO VIDE<OO>!
 TREP...z gór...choć jak zajedzie swoimi pomysłami PUBLICZNIE...TO...
??????????????????????????????????
 Skąd u ludzi takie Zmylenie faktów z konfabULAcjami?
   Jest...bliźniakiem !
 Woda i ogień...2 w 1...dlatego ???Ale taki J.DEEP czy ta ANGeLina też bliźniaki !!!
    Fakt: TO...tytani pracy...szybcy,ale...???
 A rak...leniwiec,ur.leniwiec...ale dzięki największej pamięci jaką posiada wśród wszystkich znaków zodiaku...i CZASIE do przemyśLeń...???
 "WWWśzystko " wie,widzi,wykonCEPTOwuje !!!
  Dodajmy do tego...chińskiego węża...RTY na:  B<OO>...Ka(ą)SSA?
   Ten też sroce spod ogona nie wypada!Choć...leniwiec max!
   FAKT....ja na wszystko MAM CZAS...!
 Z reguły...biorę się za "C<OO>"Ś...z muŚZtardą PO...O:biedzie !
 Ps.
     Moja eskapada 11.7.88 r na pl.+++ w W-wie...coby <OO>sTRZEC...
GorbiEGO i Jaruzela ,że idą pod nóż...HISTORII była jednakowoŚZ...
   prekognitywną MAX !
 Na moje JAKO WIDĆ...WYśzyDŁ,oo.'O'...111
   gDZIE NIE SPOJRZĘ...bIADA,bIADA,bIADA...
 PIEC...LI...?P>A>:tRZ:
   IZOLUJE...ogień od wody...i każdemu HHaRA ŚZ<OO.!
 A Zima ZŁA...TUŚZ !!!
   Kod nader ciekAVY: JRajM8 !!!Potraficie gorozzGRYźć?
  Ps:
   Aże WŚ.blisko i o SCANdynawijacie:
  Latemu kilka ok.3 w nocy...1.11...napisałem w necie:
   TO BĘDZIE MOJA ZIMA !!!
    Natychmiast...TEGO dnia STRASZLIWY jęzor ZIMNA runął z płnocy komPLetnie...ścinajac ...-28 st.mrozu całą SCANdynawię !!!
  THOTalNY...paraLIŚZ!
   Resztki tego nagłego oziębienia "ZNIKĄD"...otarły na POMORZE w formie gwałtownego wiatru:
    będąc ok.15...na cmentarzu miałem obawy,że...
 drzewa LIPY...runą...LIPY RUN<OO>"o" !!!
   TU nieMA LIPY...tania?  

Portret użytkownika promyk

Mi też brakowało tej strony.

Mi też brakowało tej strony. Nawet się zastanawiałam czy się przypadkiem nie uzależniłam. Aleeeee.....
W między czasie trafiłam na you tube na temat odżywiania się świetlaną energią kosmiczną. Są ludzie, którzy nie jedzą i żyją. Niektórzy poddali się badaniom, ale medycyna nie chce ich ujawnić. Niektórym się nie udało i umarli. Natomiast dla mnie jest to interesujące. Byli święci, którzy też nie jedli, odżywiali się np. przez 20 lat tylko komunią św. Niektórzy tu mówią o czwartym wymiarze, przejściem w inny wymiar, dla mnie jest to Boski wymiar, czyli powrót do raju /przekroczenie pewnej czasoprzestrzeni/, zmartwychwstanie i przemiana, pierwsze wzięcie do nieba. Ale dlaczego o tym piszę, może faktycznie stanie się coś niedługo dla nas ważnego, zostaniemy przemienieni na skutek jakiś tam zmian i to co materialne zamieni się w niematerialne. Geny się zmienią i nasz organizm będzie się odżywiał innym rodzajem energii. Przemiana natury. /Przykład przemienienie Jezusa na górze Tabor, Jezus też powiedział, że ma inny pokarm, którego my nie znamy, "kto spożywa moje ciało i pije moją krew nie umrze, ale ma życie wieczne". Miałam to napisać na inne medium, sorry, że nie na temat. Ale mówiąc o zmianach, które mają nadejść, może warto się nad tym zastanowić. Myślę, że grudzień 2012 to nie będzie koniec świata, ale będą zmiany, może też zmiany naszej natury. Załóżmy, że niektórzy uwierzą i przejdą w czwarty wymiar, a co z pozostałymi, pójdą dalej i będą pisać historię starej ziemi? W czawarty wymiar mogą wejść tylko ci co będą przygotowani /Panny, którym zabrakło oliwy/. Czuwajcie. Nie wiemy, o której godzinie przyjdzie Pan Młody. Nowe niebo i nowa ziemia. Miałam kiedyś taki sen: nie zdążyłam wyjść na czas, widziałam przez okno jak szli inni, byłam przemieniona ale zostałam na ziemi, próbowałam potem rozmawiać z ludźmi, ale oni mnie nie widzieli i nie słyszeli. Może w czasie kataklizmów będziemy przeniesieni w inny wymiar, aby ocaleć. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał to zachęcam do wysłuchania "Snu Szymona", było to kiedyś na gloria tv. Oczywiście trzeba w tym wszystkim rozwagi i spokojnie podejść do tej grudniowej daty. Bóg wie tylko kiedy to będzie. Piszę tu trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że odczytacie sens.

Portret użytkownika kaca

pisze poraz drugi....i mam

pisze poraz drugi....i mam nadzieje ze cenzura to przepusci...inne strony dzialaly takie jak,,niewiarygodne pl.,,,losy ziemi....widze wysyp peanow na czesc ZNZ.....to jedynie sluszny i mowiacy prawde portal.....ups.

Portret użytkownika testujacy strone

Mam nadzieję, że nie

Mam nadzieję, że nie wymienili adminów co jechali po lewakach? Ale na wszelki wypadek sprawdzam czy dalej mozna jechać na komuchow na portalu:
Lewactwo to nie idea polityczna to choroba.
Socjalizm to system, który bohatersko walczy z problemami, które sam stworzył, a które w innych systemach nie istnieją (Kisielewski)
Platforma Obywatelska to partia komunistyczna. W Korei Północnej takiej nie mają.

Strony

Skomentuj