W Szwajcarii  rozpoczyna się dzisiaj spotkanie grupy Bilderberg zwanej też "rządem światowym"

Kategorie: 

Źródło: kadr z youtube.com

W szwajcarskiej miejscowości Montreux rozpoczyna się dzisiaj spotkanie polityków, ludzi mediów, bankierów oraz innych ważnych osobistości, który odbywa się co roku pod egidą tak zwanego Klubu Bilderberg. Spotkanie jak co roku jest pełne tajemnic i wiele osób podejrzewa, że to własnie na takich konferencjach powstaje agenda działań koniecznych do powodzenia agendy globalistów.

Co roku spotkanie dzielone jest na panele tematyczne. Również i tym razem dokonano takiego podziału. Dziennikarze standardowo nie mają dostępu do sal, w których odbywają się dyskusję i nie sporządza się z tego żadnego opisu. Jeśli chodzi o tematykę, zawsze są to palące problemy dla świata zdaniem zgromadzonych.Tym razem ma to być 11 zagadnień takich jak kwestie poświęcone Rosji, Chinom, UE oraz Brexitowi, a także zmianom klimatycznym i bezpieczeństwie finansowym świata. Jak co roku uczestnicy będą również dyskutowali na temat mediów społecznościowych i zagrożeń płynących z sieci Internet, takich jak dostep do innych punktów widzenia ni z ten dozwolony.

W tym roku Polska będzie reprezentowana na spotkaniu dość licznie. Z oficjalnych informacji wynika, że w obradach weźmie udział były minister spraw zagranicznych i Marszałek Sejmu Radosław Sikorski, jego żona Anne Applebaum, a także nowo wybrany prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, oraz żona miliardera Leszka Czarneckiego, dziennikarka TVN Jolanta Pieńkowska.

W ciągu minionych lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach  między innymi przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego czy Jan Vincenta Rostowskiego. Ostatnio na obradach grupy Bilderberg, Polaków reprezentowała żona pana Radosława Sikorskiego, amerykańska dziennikarka , Anne Applebaum.

Grupa Bilderberg to elitarna  nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się najpotężniejsze osoby w przemyśle, bankowości, polityce, nauce oraz rodziny królewskie.

Niektórzy uważają, że Grupa Bilderberg to nieformalny Rząd Światowy. Wielu osobom nie podoba się organizowanie tych spotkań i w okolicy ośrodków spotkań banksterów z politykami i mediami często odbywają się protesty. System ochrony Grupy Bilderberg jest znany ze swojej szczególnej szczelności i skuteczności w oddzielaniu niechcianych dziennikarzy i protestujących.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

Lucyferiańsko-szatański spęd

Lucyferiańsko-szatański spęd globalistów wprowadzających NWO. Że to nieludzkie, bezduszne bydło chodzi jeszcze po planecie i zużywa zasoby ziemi poczynając od tlenu to jest jakieś nieporozumienie. Tylu krwiopijców w jednym miejscu... przydał by się nalot dywanowy... hehehe.

Portret użytkownika inzynier magister

Prezydent Częstochowy wydał

Prezydent Częstochowy wydał zgodę na organizację marszu homoseksualistów i zwolenników ruchu LGBT. Będzie to już druga „tęczowa manifestacja”, która odbędzie się w tym mieście. Podczas niej może dojść do prowokacji, ponieważ start i meta marszu mają miejsce tuż przed Jasną Górą.Wsparcie wielu polityków, mediów i organizacji promujących ideologię LGBT sprawiły, że działalność homoseksualnych aktywistów coraz częściej sprowadza się do jawnych prowokacji i bluźnierstw. Niestety w czerwcu może się ku temu pojawić kolejna szansa, ponieważ homoseksualne środowiska otrzymały zgodę Krzysztofa Matyjaszczyka, prezydenta Częstochowy, na organizację manifestacji. To drugi marsz LGBT w tym mieście. W zeszłym roku tęczowa manifestacja wyruszyła, ale ostatecznie nie dotarła do celu ze względu na decyzję policji.Tegoroczny marsz LGBT w Częstochowie zaplanowano na 16 czerwca, a jego hasłem przewodnim będzie: „Częstochowa flagi nie chowa”. Organizatorzy przedsięwzięcia podkreślają, że manifestacja będzie dłuższa niż w ubiegłym roku i zapewni miastu „jeszcze więcej energii”. Jak zauważa portal wpolityce.pl, decyzja o organizacji marszu LGBT właśnie tego dnia, wcale nie musi być przypadkowa i oprócz celowych prowokacji lub bluźnierstw, może dojść także do zgorszenia dzieci lub innych przestępstw."

im więcej zadym LGBTQ tym więcej głosów na Konfederację ! Najwyższy czas powstrzymać rozwój tego szaleństwa, bo wkrótce znajdziemy się w szponach kolejnej, brutalnej dyktatury. PiS nie robi w tej sprawie absolutnie NIC. Również dlatego stracił w ostatnich wyborach głosy mój i członków mojej rodziny! Trzeba jechac. Narodowcy pelna mobilizacja.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Strony

Skomentuj