W Szwajcarii aresztowano trzech Irakijczyków, planujących ataki terrorystyczne w Europie

Kategorie: 

youtube.com

Władze Szwajcarii poinformowały, że w marcu br. aresztowano trzech obywateli Iraku, którzy są podejrzewani o wspieranie Państwa Islamskiego i przygotowanie zamachów terrorystycznych w Europie, podaje Reuters.

 

Podejrzewa się ich o tworzenie materiałów wybuchowych i gazów toksycznych w celu popełnienia przestępstwa, a także rozpowszechnianie pornografii i propagowanie nielegalnego dostępu do niej na terytorium Szwajcarii.

„Żadne dalsze szczegóły dotyczące tej konkretnej sprawy karnej, nie mogą zostać ujawnione ze względów operacyjnych" – oświadczył prokurator.

Nie podano personaliów osób zatrzymanych dla dobra prowadzonego śledztwa.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika jj

admin, po co wrzucasz takie

admin, po co wrzucasz takie krotkie, zdawkowe informacje? czasem mi sie wydaje ze nie chce wam sie pracowac to wrzucacie byle co.
 
3 obywateli planujacych ataki-ja bardziej balbym sie tych wszystkich pieprzonych sluzb, rzadu i szmatlawcow na uslugach swiatowej finansjery-tych ktorych ogladamy w telewizji i gazetach. to sa ludzie ktorzy maja na rekach krew a publika klaszcze na ich widok-ku...a to dopiero farsa.
 
out

Skomentuj