W stolicy Turcji powstanie międzynarodowe centrum do spraw walki z terroryzmem

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Świat zaczyna schodzić na przysłowiowe psy. Państwo które finansuje radykalne organizacje zbrojne, przyczyniło się do destabilizacji Syrii i szantażuje Unię Europejską w sprawie uchodźców, będzie oficjalnie zwalczać terroryzm. Erdoğan powiadomił o tym podczas dwudniowego szczytu Organizacji Współpracy Islamskiej, który odbył się niedawno w Stanbule.

 

Prezydent Turcji powiedział między innymi, że przez konflikty i tyranię za każdym razem cierpią wyłącznie muzułmanie, dlatego wezwał do zjednoczenia wszystkich państw islamskich. Erdoğan określił islam jako religię pokoju, choć 9 lat temu oświadczył że nie ma czegoś takiego jak umiarkowany islam a sformułowanie samo w sobie jest "obrzydliwe, obraźliwe i jest obrazą" dla jego wyznania.

Organizacja Współpracy Islamskiej wyraziła zgodę, aby w Stanbule powstał międzynarodowy ośrodek koordynacyjny policji państw islamskich, który zajmie się walką z terroryzmem. Mamy zatem sytuację w której Turcja, choć sama wspiera organizacje terrorystyczne takie jak ISIS, będzie je rzekomo zwalczać. W tym samym czasie premier Ahmet Davutoglu wezwał do wyzwolenia wszystkich islamskich terenów, które są pod okupacją. Wymienił między innymi Palestynę, Krym i Górski Karabach.

 

Mamy zatem świat pełen absurdów. Skoro prezydentem Stanów Zjednoczonych jest muzułmanin, Arabia Saudyjska jest rzekomo obrońcą praw człowieka w ONZ a Turcja chce zwalczać terroryzm, możemu tu już mówić o postępującej islamizacji całego świata.

 

 

Źródło: http://www.hurriyetdailynews.com/terror-a-major-issue-facing-the-islamic-world-turkish-president-erdogan.aspx?pageID=238&nID=97798&NewsCatID=338

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika przezwisko

Znakomicie  wybrane

Znakomicie  wybrane miejsce
Już dziś jest Turcja centrum terroryzmu, w końcu jest głównym partnerem DAESH. Dziennikarze, którzy dopuścili się wykrycia tego stanu rzeczy stoją w Turcji przed sądem.
Także jeśli chodzi inwazję migrantów do UE, to odgrywa Turcja, jej służby tajne, decydującą rolę w  przygotowaniu tego desantu do UE. Turcja, a właściwie jej zelceniodywcy, zastowali po raz któryś broń migracji przeciwko UE. Także V. kolumna w UE, n.p. Merkel, wykonuje też swoje zadanie.
 
 
 
 
 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Papież Franciszek udał się na

Papież Franciszek udał się na wyspę Lesbos (podobno nie jest to raj lesbijek ani pozostałość po Sodomie i Gomorze) tylko ot tak się ją komuś nazwało.

Na wyspie razem z premierem Grecji, komuchem Tsiprasem, udawał Greka i ni stad ni zowąd podkradł muzułmanów i porwał ich do Watykanu. Na co mu taki nabytek? Czy podaruje im Castel Gandolfo, czy jak kukułcze jajo podrzuci Italianom? Trudno sobie wyobrazić ich bytowanie w Watykanie. Bo co? Czy dobroduszny papa podaruje im jakiś kościół na meczet? Przecież gdzieś będą musieli się modlić.

Liczba adoptowanych przez Papieża jest symboliczna = 12 (dwanaście). Nie chce mi się wierzyć że ma ona nawiązywać do 12 Apostołów. Islamski apostolat miałby przejąć testament wiary? Czyżby kontynuatorzy dzieła Piotra Apostoła podnajęli Arabów do szerzenia wiary aż po krańce świata? Czyżby kościół katolicki był zbyt zajęty celebrą i gromadzeniem pieniędzy, aby prowadzić ewangelizację?

Ja nie żartuję. Papież sprowadził do Watykanu 12 Islamistów, 3 rodziny - w tym 6 dzieci. Dlaczego akurat taki układ, skoro typowa jedna rodzina Islamska liczy co najmniej tuzin. Papa działa perspektywicznie! Pedofile z Watykanu są zachwyceni dostawą dzieci.

Portret użytkownika eva11

dziadek,chyba ta prowokacja

dziadek,chyba ta prowokacja za silno dziala na Ciebie,,,,
no jak muzulmanie daliby sie zabrac do domu niewiernych?
przeciez oni im wszystkim lby obcinaja!
a tu nagle zamieszkalai w domu gdzie sa ludzie tak bardzo przez nich znienawidzeni!
i caly swiat muzulmanski tak patrzy na to i nie reauguje,
nagle takie przyzwolenie?
bez podkladanych bomb i rozwalanych kosciolow,nie morduja tez w odwwecie chrzescijan?
nie wykleli nawet tych rodzin i nie ukamieniowali bliskich?
oj cos widac,ze ci muzulmanie sa chyba tez sterowani,
grozni kiedy dostaja zlecenie,ale kto jest tak naprawde zleceniodawca?
 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Powinno sę nazywać:

Powinno sę nazywać: międzynarodowe centrum do spraw walki z antyterroryzmem !!.............Najpierw zbrodniczy reżim arabii ssaudyjsskiej został przewodniczącym Komisji Praw Człowieka przy onz, a teraz w turcji - głównym sponsorze terroryzmu - ma powstać coś takiego !!.......Obłęd !!.............To tak jakby w 1940 roku w Berlinie powstała Organizacja do spraw walki z nazizmem !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj