W stanie Nowy Meksyk samochód wjechał w sinkhole i zatonął

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Albuquerque w stanie Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych samochód prowadzony przez kobietę wjechał w sinkhole, czyli w dziurę, która nagle powstała w ziemi.

 

Po pewnym czasie samochód całkiem zanurzył się w wodzie, podaje Albuquerque Journal. W wyniku zdarzenia nikt nie zginał i nie został ranny. Odpowiednie służby z trudem wyciągnęły pojazd z zapadliska.

 

Zapadliska - sinkholes - mogą być pochodzenia naturalnego i sztucznego. Naturalne powstają przeważnie na skutek działania wód gruntowych, a te pochodzenia sztucznego przeważnie powstają w miastach i obszarach gdzie pod ziemią jest dużo rur z wodą, które uszkodzone mogą wypłukać dużą ilość gruntu prowadząc do nieoczekiwanego pojawienia kolejnego sinkhole.

 

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Skomentuj