W Stanach Zjednoczonych znaleziono rekina czerwonego koloru

Kategorie: 

Źródło: Fox8/ Massachusetts Environmental Police

Jak donosi telewizja Fox8, na wybrzeżu stanu Massachusetts odnaleziony został duży rekin o niezwykłym czerwonym kolorze. Biorąc pod uwagę fakt, że był to żarłacz biały, jego czerwony spód uznano za anomalię. 

 

Morski drapieżnik o długości około trzech metrów wylądował na brzegu w pobliżu miasta Truro. Pracownicy urzędu ds. ochrony środowiska zwrócili uwagę na fakt, że okolice szczęki i brzuch rekina, przybrał jaskrawoczerwony kolor.

Zespół naukowców przeprowadził sekcję zwłok zwierzęcia, ale nie znaleziono odpowiedzi na pytanie dlaczego rekin stał się czerwony. Sekcja nie wskazała również przyczyn jego śmierci. Biolodzy nie mogli udowodnić, co spowodowało niezwykły wygląd drapieżnika.

 

Jedna z teorii zakłada, że za czerwony kolor odpowiadają zasinienia, powstałe na skutek jakiegoś urazu. Jeśli tak to pokrywają one praktycznie całe ciało rekina, co pozostawia pytanie o przyczyny takiego stanu rzeczy.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Atylla

Nie na temat ,srodki

Nie na temat ,srodki bezpieczenstwa w Londynie jutro ,prawdopodobny zamach w Londynskim metrze ,trzymajcie sie z dala od Londynu przez caly tydzien ! false flag i pewnie potem w USA za tydzien . 

Skomentuj