W Stambule rozpędzili paradę gejów

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Policja turecka nie pozwoliła homoseksualistom iść ulicami Stambułu. Stróże prawa nie zawahali się użyć gazowych i gumowych kul. W manifestacji LGBT wzięło udział około 150 osób. Starali się oni przejść na plac Taksim - główny symbol praw i wolności. Pracownicy służb specjalnych objęli teren kordonem.

 

 

Gay Parade regularnie odbywają się w Stambule przez ostatnie 13 lat, ale władze miasta odwołały wszystkie wydarzenia związane z LGBT zaplanowane na tydzień od 19 do 26 czerwca br. Chodzi o to, że tegoroczna parada gejów zbiegła się z muzułmańskim świętem ramadan.

 

Z kolei w Moskwie, choć nie świętują ramadanu, działania środowisk LGBT są wciąż skutecznie blokowane przez władze.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Niestety zboki będą niszczyć

Niestety zboki będą niszczyć dzieci ! Młodzi ludzie są normalni zazwyczaj, ale jak im ktoś będzie zatrówał umysły to mogą się stać zbokami ! O to właśnie chodzi zbokom NWO ! "Jak donosi niemiecki tygodnik „Die Welt” – resort  edukacji w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia mobilizuje szkoły do pogłębiania wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów „szacunku i zrozumienia dla mniejszości seksualnych”. W tym celu szkoły mają uczyć dzieci o „nieheteronormatywnych” praktykach seksualnych jak seks analny, czy sadomasochizm.Odpowiedni program nauczania wraz z broszurami został już we współpracy z homokolektywem „SchLAu” opracowany i wysłany do szkół, informuje „Die Welt”.Jak wynika z broszur noszących tytuł „Szkoła Różnorodności” demoralizującej seskedukacji mają zostać poddane już 11-letnie dzieci. Chore pomysły autorów programu, które mają realizować podopieczni placówek wychowawczych opierają się na „grze ról”, najlepiej w stworzonym specjalnie w tym celu Darkroomie, i przy użyciu specyficznych pomocy dydaktycznych tj. sztuczne penisy. Dzieci mają przy tym „symulować orgazm”. Zaleca się wręcz wystawienie „sztuki teatralnej o seksie analnym”. http://www.pch24.pl/symulacja-stosunku--darkroom--erotyczne-gadzety--tak-niemiecka-szkola-walczy-o-tolerancje,44071,i.html#ixzz4CCnBVYhp

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Ziga

"W Stambule rozpędzili paradę

"W Stambule rozpędzili paradę PEDERASTÓW" -  taki powinien być tytuł artykułu. W polskim słowniku wyraz "gej" nie powinien występować, bo Polacy nie tolerują pedalstwa i już. Jak ktoś myśli inaczej to: a) nie jest Polakiem; b) jest chory i powinien się leczyć - proste.

Portret użytkownika taght

Pierdoleni homofobii, jeżeli

Pierdoleni homofobii, jeżeli ktoś zaczyna ingerować w seksualność innych znaczy jedynie, że sam ma problem ze swoją, to zwykłe mocherowe myślenie, niewolnici ideologii jesteście tak żałośni, że nawet mi was nie żal, gnijcie w tym swoim życiu w wierze w Boga tylko po to by inni mogli na was żerować, na waszym poczuciu winny i boskiego gniewu. Właśnie dlatego polska jest takim jebanym zadupiem w centrum europy bo ludzie nie chcą być tym kim są tylko tym kim im się wmawia że mają być, jebcie sie.

Portret użytkownika Loll

Biedactwo jakie zbulwersowane

Biedactwo jakie zbulwersowane. Nie podoba sie nie czytaj i zmień portal. Dwa, homoseksualizm to dewiacja i tylko w krajach gdzie skrajności i perwersje wdzięki górę akceptuje sie tzw homoseksualistów. Których większość staje sie nimi poprzez wykorzystywanie seksualne lub inne zaburzenia związane z wychowaniem danej jednostki. To samo ma sie z seksualnością. Widac, ze cos tu nie pasuje. Nie wkłada sie fiuta w tyłek innego mężczyzny ponieważ to nie działa i nie bedzie działać. Przykro mi, ze byłeś wykorzystywany jako dziecko. Mam nadzieje, ze odnajdziesz siebie i miłość w sercu Twoim. 

Portret użytkownika eva11

nie ma czegos takiego jak

nie ma czegos takiego jak homofobia to tylko nazwa nadana aby wyroznic nienormalnosc jaka jest homo......izm .teraz nawet czlowiek dbajacy o swoje zdrowie ma przypisana nazwe,

i nie ma czegos takiego jak seksualizm ! czlowiek rodzi jako kobieta lub meszczyzna 

jego zycie i rola jaka musi odegrac na tym swiecie zalezy wlasnie od plci 

matka to matka a ojciec to ojciec,

nie jest normalne kiedy dziecko ma dwie matki itd....

wiesz jak mozna jedynie odroznic kobietke od facia przy porodzie?

zagladajac im miedzy nozki i nie powiesz mi chyba,ze to nie jest normalne kiedy zobaczysz maly zwisek i uznasz,ze to chlop?

jak Ty mozesz pisac tu o byciu kim chcesz? jesli ty nie jestes kim chcesz ,a tym co ci podpowiada Twoj chory zmanipulowany rozum !

i ty mowisz o zlych nietolerancyjnych ludziach ?

dlaczego sam nie tolerujesz ich zdania ?

to Ty pozwalasz marnowac sobie zycie ta wolnoscia i tolerancja dla kazdego odstepstwa od normalosci ,

facet z racji swojej natury od zawsze bzykal to co nie trzeba ,gdzies tam pokryjomu i z musu 

teraz jedynie ktos wpadl na pomysl,ze mozna takiemu nie wyzytemu lub wstydliwemu wmowic ,ze lepiej mu bedzie tam wlasnie gdzie nie trzeba, bo on moze byc kims innym..........

 

Strony

Skomentuj