W Słowenii podpalono pomnik żony prezydenta USA, Melanii Trump

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Drewniana rzeźba pierwszej damy ze Stanów Zjednoczonych Melanii Trump, została podpalona w pobliżu jej rodzinnego miasta Sevnitsa w Słowenii w nocy 4 lipca br., kiedy Amerykanie obchodzili Dzień Niepodległości.

 

Brad Downey, amerykański artysta z Berlina, który zamówił rzeźbę, powiedział Reuterowi, że usunął zniekształconą statuę o naturalnej wielkości, gdy tylko policja poinformowała go 5 lipca o incydencie.

 

„Chcę wiedzieć, dlaczego to zrobili” - powiedział Downey, który miał nadzieję, że statua ułatwi dialog na temat sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych, podkreślając status Melanii Trump jako imigrantki, która poślubiła prezydenta, obiecującego ograniczyć imigrację.

 

W Waszyngtonie biuro Melanii Trump nie zareagowało natychmiast na prośbę o komentarz. W ostatnich tygodniach prezydent Donald Trump obiecał zająć twarde stanowisko wobec każdego, kto niszczy zabytki USA, ponieważ działalność polityczna przeciwko rzekomej niesprawiedliwości rasowej ogarnęła cały kraj.

 

39-letni Downey powiedział, że złożył swoje zeznania na policji i chciałby przesłuchać przestępców, jeśli to będzie możliwe. Downey przygotowuje film, który ma mieć premierę przed jego wystawą, która rozpocznie się we wrześniu w Słowenii.

 

„Dochodzenie w tej sprawie nie zostało jeszcze zakończone, dlatego nie możemy ujawnić szczegółów ze względu na zainteresowanie dalszymi procedurami” - powiedziała Reuterowi rzeczniczka policji Alenka Drenik.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 3plabc

A niech płonie wiedźma!

A niech płonie wiedźma! Zresztą za tego Belzebuba, Fałszywego Proroka, Trumpa to tylko wiedźma pazerna na pieniądze mogła wyjść! Pewnie i tak już się dyma z agentami Secret Service... MILFa to taki Trump już nie zaspokoi.... hehehe.

Skomentuj