W Serbii człowiek przeżył w dwudziestostopniowym mrozie po spędzeniu dwóch dni w starej studni

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

We wsi Smolinats, która znajduje się w pobliżu serbskiego miasta Pozarevac, miało miejsce niesamowite wydarzenie. W Wigilię Jezdimir Milic wyszedł około 10:00 do sklepu i zniknął. Następnego dnia rodzina zgłosiła jego zniknięcie na policję. Rozpoczęto poszukiwania, które nie przynosiły sukcesu, donosi SatTV.

 

 

Dwa dni po zniknięciu uwięzionego człowieka przypadkowo znalazł inny Serb Goran Markovic. Na ziemi leżała torba z zakupami, a obok była dziura, z której dochodziło wołanie o pomoc. Ratownicy wydobyli Jezdimira, który spędził dwie i pół doby bez jedzenia i picia w dwudziestostopniowym mrozie.

 

Milic został hospitalizowany z rozpoznaniem hipotermii. Ponadto miał siniaki i zadrapania, które otrzymał podczas upadku z wysokości. Jak Serb wpadł do studni? We wsi uważają, że stało się to z powodu słabej widoczności.

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

" W Wigilię Jezdimir Milic

" W Wigilię Jezdimir Milic wyszedł około 10:00 do sklepu i zniknął. Następnego dnia rodzina zgłosiła jego zniknięcie na policję. "

- ZAJEBISTA RODZINA

koles wyszedł po zakupy a ci czekali CAŁĄ noc zamiast go SZUKAĆ PO TRASIE DO SKLEPU

To "ILE" on do tego "sklepu" miał?

"wiejski kilometr"?

Portret użytkownika b@ron

w starej studni w żadnym

w starej studni w żadnym wypadku nie było 20-sto stopniowego mrozu... bez względu na mróz na powierzni, w studni woda bedzie miała około 8stopni ciepła... hipotermia oczywiście murowana, jednak jak zauważył jeden z komentujących, na powierzchi nie przeżyłby kilku godzin a tak to właśnie studnia uchroniła go przed śmiercią z zimna

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika goscc

W studni bowiem temperatura

W studni bowiem temperatura byla nieco wyzsza niz -20 na powierzchni i to w pewnym stopniu pomoglo mu przezyc. Gdyby stracil przytomnosc na powierzchni ziemi na kilka godzin pewnie skonczylo by sie tragicznie, a tak mozna powiedziec, ze mial szczescie.

Skomentuj