W Sankt Petersburgu spadł niebieski śnieg

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańców Petersburga przestraszył i jednocześnie zdziwił niesamowity śnieg w kolorze niebieskim, który pokrył okolice Prospektu Aptekarskiego. Należy zauważyć, że pomimo wizualnego piękna, niecodzienny i nieoczekiwany opad niepokoi mieszkańców miasta.

 

Lokalni ekolodzy nie ustalili jeszcze przyczyny tego niezwykłego zjawiska. Nie wiadomo, czy niebieski śnieg jest niebezpieczny dla ludzi i środowiska jako całości. Brak informacji, czy zawiera on jakieś substancje szkodliwe. Eksperci Rosprirodnadzoru mają zamiar przeprowadzić bardziej szczegółowe analizy.

 

Mieszkańcy miasta tymczasem przedstawili swoje wersje dotyczące błękitnego „puchu”. Romantyczni ludzie wierzą, że jest to dar z nieba na święta i Nowy Rok. Zwolennicy teorii o UFO żartują, że są to sztuczki kosmitów. Bardziej pragmatyczni obywatele uważają, że było to spowodowane przedostaniem się do gleby kobaltu. Dlatego rodzice nie spieszą się, żeby wypuszczać dzieci na dwór w celu lepienia niebieskich bałwanów. Mieszkańcy obawiają się także o zwierzęta, w tym także o te bezpańskie.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj