W rosyjskim mieście pozieleniał śnieg

Kategorie: 

http://vk.com/wall-32331179_809062

Mieszkaniec Saratowa opublikował na portalu społecznościowym VKontakte zdjęcie zielonego śniegu. Anomalię zaobserwowano na ulicy Sadowaja niedaleko miejscowej Politechniki, podaje Look-Info.

 


Informacja o zielonym śniegu spowodowała ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców miasta. Ktoś zasugerował, że może „choinki zrzuciły igły”, inni widzieli „kałuże zielonki”, albo skutki działania wojska.

W związku z publikacjami w mediach, na miejsce zdarzenia ruszyli specjaliści z biura regionalnego Rosprirodnadzor we współpracy z Centrum Badań Laboratoryjnych i Pomiarów Technicznych w Saratowie. Po analizie pobranych próbek podjęta zostanie decyzja o wszczęciu sprawy administracyjnej.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika pilippp

tallin powiedz mi jedno,

tallin powiedz mi jedno, czemu nie szanujesz swoich czytelników i samego siebie? prosze odpisz mi na to pytanie bo sam sobie nie potrafie odpowiedziec czemu piszesz takie gnioty co w ogole nie mają sensu bo nie są zadną sensacją! 

Portret użytkownika zabojczapszczola

Też widziałem wiele takich

Też widziałem wiele takich anomalii, zwłaszcza jak graficiarze malowali stary samochód... ale ogólnie nazywało się to zawsze plamą na śniegu, jakbym wiedział, że to takie światowe newsy, zrobiłbym ich setki Smile

Skomentuj